Золотодобувач з Аляски пройшов кваліфікацію на чемпіонат світу WPT

Деніел Гілпін: везунчик з Аляски на World Poker Tour World Championship

Деніел Гілпін з Аляски став ще одним везунчиком, який буде намагатися відірвати шматок від сорокмільйонного призового пирога на 10 400$  World Poker Tour World Championship. Золотошукач на пенсії приєднається до інших володарів квитків на чемпіонату світу, щоб отримати шанс виграти гроші, які змінять його життя, та зіграти з найбільшими іменами та зірками покеру. 

Але варто відзначити, що Гілпін хоча і живе далеко від центрів покерних подій, далеко не новачок у великих покерних турнірах.

Я довго живу тут, у Номі, на Алясці. І в покер граю переважно тут, у місті. Але в 2006 році я виграв путівку до Вегаса на три дні, де зіграв сателіт на турнір Ultimate Poker Challenge за 100$. У підсумку пройшов на турнір з бай-іном 650$ і посів 5-е місце (за 3 137$), мене тоді показували по телевізору – розповідає Гілпін.

А потім у Туніці, штат Міссісіпі, одного разу я зіграв турнір Світової серії з бай-іном $500. Я зайняв 9-е місце, взяв ці призові та зареєструвався в турнір з бай-іном у 5 000$, але вилетів прямо перед призовою зоною. Але в тому турнірі Девід "Дракон" Фам намагався мене блефувати, я викрив його блеф і вибив його з турніру.

Ну а на питання про очікування від майбутнього турніру WPT Гілпін відвів наступним чином:

Хочу забратися з Нома, бо я тут вже сто років. Я пропрацював у гірничодобувній промисловості майже все своє життя. Тут посеред тундри. І тепер все чього я хочу, так це просто грати в покер. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)

Удачі золотарю

0 відповідей
Україна bendar Фанат
Фанат

у нас є можливість пройти цю кваліфікацію?

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.