Про нас

Про нас

Привіт, покерист! Нам приємно, що ти завітав на цю сторінку. І, оскільки ти вже тут, розповімо трішки про себе.

Наша історія розпочалася у 2012. І це не було чимось на кшталт “10 years later”, як зазвичай монтують у голлівудських фільмах 😂 Щоб стати впізнаваними та авторитетними, нам довелося подолати дуже непростий шлях.

Сьогодні Cardmates – це не просто покерне ком’юніті, а й велике інформаційне видання, від А до Я присвячене темі покеру та азартних ігор. У нас ви знайдете чимало навчального матеріалу, авторські колонки, експертні огляди, в яких ми ділимося напрацьованим роками досвідом у простій та доступній формі.

Ґайди та відео допоможуть початківцям опанувати основи гри та впевнено розвивати свої навички. Рекомендуємо іще зазирнути в розділи книг та фільмів про покер, а також ознайомитися з історіями успіху відомих регулярів у блоці “Селебріті”.

У стрічці щоденно публікуються новини зі світу азартних ігор та актуальні оновлення операторів (запуск сателітів, нові акції та бонуси).

Гордість Cardmates – розділ блогів, головні зірки якого – це ви, наші підписники. Ми створили видання для вільного, комфортного спілкування гравців, де ви можете поділитися досвідом, висловити свою думку та завести цікаві знайомства зі спорідненими духом людьми.

Наша команда

Хоча це може прозвучати тривіально, але в нас дійсно молодий, дружний колектив 😇 Що нас об’єднує? Професіоналізм, амбіції та любов до покеру.

Щодня ми спільними зусиллями створюємо об’єктивний та актуальний контент, щоби кожен читач міг розвиватися та з користю проводити час на Cardmates UA.

Іван
Скобелев
Посада:
CEO
Dmytro
Kostiuchenko
Посада:
CMO
Людмила
Тріщанович
Посада:
Головний редактор
Кирило
Тарасенко
Посада:
Редактор
bo_brandenburg
Посада:
Редактор
Максим
Бакшеєв
Посада:
SMM-редактор
Mykola
Ostapenko
Посада:
Tech Lead
Yaroslav
Puhach
Посада:
Full Stack Developer
Maryna
Horbatko
Посада:
Ілюстратор
Denys
Sazonov
Посада:
SEO спеціаліст
Oleg
Zakharov
Посада:
SEO спеціаліст
Anastasia
Krasulia
Посада:
SEO спеціаліст