Про нас

Про нас

Наша історія розпочалася у 2012 зі спільноти в соцмережі Вконтакті. І це не було чимось на кшталт “10 years later”, як зазвичай монтують у голлівудських фільмах 😂 Щоб стати впізнаваним та авторитетним порталом про покер, нам довелося пройти дуже непростий шлях.

Сьогодні Cardmates – це не просто покерне ком’юніті, а й великий інформаційний сайт, від А до Я присвячений темі покеру. У нас ви знайдете чимало навчального матеріалу, авторські колонки, експертні огляди, у яких ми ділимося напрацьованим роками досвідом у простій та доступній формі.

Ґайди та відео допоможуть початківцям опанувати основи гри та впевнено розвивати свої навички. Рекомендуємо іще зазирнути в розділи книг та фільмів про покер, а також ознайомитися з історіями успіху відомих регулярів у блоці “Біографії”.

У стрічці щоденно публікуються новини зі світу покеру та актуальні оновлення румів (запуск сателітів, нові акції та бонуси).

Гордість Cardmates – розділ GambleTalk, головні зірки якого – це наші підписники. GambleTalk – це майданчик для вільного, комфортного спілкування гравців, де ви можете поділитися досвідом, висловити свою думку та завести цікаві знайомства зі спорідненими духом людьми.

Сайт Cardmates адаптовано для користувачів із різних країн: є 4 мовні версії. Так, контент доступний українською (з 2019 року), російською, англійською та португальською (з 2020 року) мовами.

Хоча це може прозвучати тривіально, але в нас дійсно молодий, дружний колектив 😇 Що нас об’єднує? Професіоналізм, амбіції та любов до покеру.

Щодня ми спільними зусиллями створюємо об’єктивний та актуальний контент, щоби кожен читач міг розвиватися та з користю проводити час на Cardmates.

Dmytro
Kostiuchenko
Посада:
CEO
Liudmyla
Trishchanovych
Посада:
Головний редактор
Kyrylo
Tarasenko
Посада:
Редактор
Mykola
Ostapenko
Посада:
Tech Lead
Yaroslav
Pugach
Посада:
Full Stack Developer
Maryna
Horbatko
Посада:
Ілюстратор
Denys
Sazonov
Посада:
SEO спеціаліст
Oleg
Zakharov
Посада:
SEO спеціаліст
Anastasia
Krasulia
Посада:
SEO спеціаліст