Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Про нас

Про нас

Привіт, покерист! Нам приємно, що ти завітав на цю сторінку. І, оскільки ти вже тут, розповімо трішки про себе.

Наша історія розпочалася у 2012 зі спільноти в соцмережі Вконтакті. І це не було чимось на кшталт “10 years later”, як зазвичай монтують у голлівудських фільмах 😂 Щоб стати впізнаваним та авторитетним порталом про покер, нам довелося пройти дуже непростий шлях.

Сьогодні Cardmates – це не просто покерне ком’юніті, а й великий інформаційний сайт, від А до Я присвячений темі покеру. У нас ви знайдете чимало навчального матеріалу, авторські колонки, експертні огляди, у яких ми ділимося напрацьованим роками досвідом у простій та доступній формі.

Ґайди та відео допоможуть початківцям опанувати основи гри та впевнено розвивати свої навички. Рекомендуємо іще зазирнути в розділи книг та фільмів про покер, а також ознайомитися з історіями успіху відомих регулярів у блоці “Біографії”.

У стрічці щоденно публікуються новини зі світу покеру та актуальні оновлення румів (запуск сателітів, нові акції та бонуси).

Гордість Cardmates – розділ блогів, головні зірки якого – це наші підписники. Ми створили майданчик для вільного, комфортного спілкування гравців, де ви можете поділитися досвідом, висловити свою думку та завести цікаві знайомства зі спорідненими духом людьми.

Наша команда

Хоча це може прозвучати тривіально, але в нас дійсно молодий, дружний колектив 😇 Що нас об’єднує? Професіоналізм, амбіції та любов до покеру.

Щодня ми спільними зусиллями створюємо об’єктивний та актуальний контент, щоби кожен читач міг розвиватися та з користю проводити час на Cardmates.

Ivan
Skobelev
Посада:
CEO
Dmytro
Kostiuchenko
Посада:
CMO
Liudmyla
Trishchanovych
Посада:
Головний редактор
Kyrylo
Tarasenko
Посада:
Редактор
bo_brandenburg
Посада:
Редактор
Максим
Бакшеєв
Посада:
SMM-редактор
Mykola
Ostapenko
Посада:
Tech Lead
Yaroslav
Puhach
Посада:
Full Stack Developer
Maryna
Horbatko
Посада:
Ілюстратор
Denys
Sazonov
Посада:
SEO спеціаліст
Oleg
Zakharov
Посада:
SEO спеціаліст
Anastasia
Krasulia
Посада:
SEO спеціаліст