Про нас

На Cardmates ви знайдете багато корисної та цікавої інформації. У розділі матеріали щодня виходять свіжі новини світу гемблінга, цікаві розповіді, корисні статті, актуальні акції покер-румів. Ми знімаємо і монтуємо для вас корисні і пізнавальні покерні відео з унікальним контентом. Регулярно оновлюємо і доповнюємо огляди покер-румів з чесними відгуками реальних користувачів і біографії гравців з їх основними досягненнями. Зібрали добірку фільмів про покер і цілу електронну бібліотеку покерних книг (у т.ч. і аудіокниги). Для новачків у нас є школа покеру і навчальні статті, в яких ви легко знайдете відповіді на найпопулярніші питання, а для більш впевнених гравців – спеціальний VIP-розділ з кращими пропозиціями.

Справжньою родзинкою Кардмейтс можна назвати наш розділ GambleTalk, головні зірки якого – це ви, наші підписники. GambleTalk – це вільний майданчик для комфортного спілкування гравців, з можливістю поділитися історіями зі світу гемблінга, висловити свою думку, почитати розповіді інших гравців і завести цікаві знайомства з людьми, близькими по духу і по інтересам.

Сайт Cardmates доступний на 4 мовах: російською, англійською, українською (з 2019 року) та португальською (з 2020 року).

Команда Cardmates – це молодий, дружний, творчий колектив, який об'єднує не тільки професіоналізм, а також спільні інтереси і любов до гри.

Кожен день ми спільними зусиллями робимо все, для того щоб читачі Cardmates отримували максимально корисну і цікаву інформацію, насолоджувалися приємною атмосферою і з комфортом проводили час на нашому сайті.

Ми працюємо для вас і наше головне завдання – зробити Cardmates кращим ресурсом для любителів покеру і гемблінга, щоб ви отримували від нас тільки кращі пропозиції і поверталися до нас знову і знову.

Керівники проекту
Журналісти та перекладачі
Маріанна Маслюківська
(Marianna)
Посада:
Головний редактор
Юліанна Свириденко
(Julianna)
Посада:
Головний редактор
Кирило Тарасенко
(Manuchao)
Посада:
Журналіст, редактор
Валентин Мельничук
(Schneider)
Посада:
Журналіст, редактор
Ірина Виноградова
(Sunrise)
Посада:
Перекладач
Марина Калашникова
(Nameless)
Посада:
Перекладач
Габріель Феліпе
(Gafelipe)
Посада:
Перекладач
Відділ програмування
Микола Остапенко
(kolyaostapenko)
Посада:
Провідний розробник
Ярослав Пугач
(Yaros)
Посада:
Розробник
Відділ відеомонтажу та графічного дизайну
Максим Мокляк
(Maks)
Посада:
Графічний дизайнер
Тарас Яценко
(Tasick90)
Посада:
Відеомонтажер
Відділ по роботі з користувачами
Денис Сазонов
(Mr_Pickles)
Посада:
Персональний VIP‑менеджер