Оновлено
21.04.2024

Книги про покер

Грати в покер – це не кататися на велосипеді, де можна навчитися основ одного разу і рухатися далі на автоматі, просто продовжуючи "крутити педалі". Для досягнення успіху гравцю потрібно постійно розвиватися, працювати над собою та своєю стратегією, навчатися нових прийомів і розіграшів. Допоможуть у цьому покерні книги.

Cardmates представляє покерну бібліотеку, де якій зібрані найпопулярніші книги про покер. Ви можете завантажити їх у зручному для вас форматі, прочитати в онлайні, а окремі екземпляри навіть прослухати у професійному озвучуванні.

Знайдено 53
1
23

Популярні покер книги на Cardmates

Постійне вивчення всіх аспектів покеру і робота над собою – шлях до успіху у грі. Деякі професіонали вважають, що книжки вже застаріли як ресурс для навчання, проте це далеко не так. Цей метод завжди залишається актуальним. Для гравців у покер книги можуть стати корисним самовчителем або ж цікавим посібником для розвитку та покращення гри.

У нашій бібліотеці є варіанти на будь-який смак:

  • книги з техаського холдему (лімітного та безлімітного);

  • література з омахи та мікс-ігор;

  • інформація для любителів офлайн/онлайн гри;

  • підручники з математики та психології для покеристів;

  • гайди для МТТ, кеш-ігор, СНГ, спінів та інших дисциплін.

Як часто оновлюється наша бібліотека? 

Ми намагаємося тримати руку на пульсі і стежимо за оновленням покерних книжкових полиць. Ми регулярно оновлюємо список доступних варіантів, стежимо за появою в мережі перекладів нових видань, звертаємо увагу на відгуки та побажання читачів, публікуємо на сайті добірки та рекомендації професіоналів щодо хітів покерної літератури.

Як скачати книги про покер на Кардмейтс

Практично всі запропоновані нами посібники можна завантажити безкоштовно. Для цього виконайте лише дві дії:

Крок 1
Крок 1

Перейдіть на сторінку цікавої для вас книги. Також наявні фільтри для швидкого пошуку.

Крок 2
Крок 2

Натисніть кнопку “Завантажити у форматі PDF”. Паралельно можна почитати відгуки про вибраний матеріал, а також ознайомитись зі списком схожих книг.

Це важливо!
Це важливо!

На жаль, не всі матеріали є у вільному доступі, тобто не всі книги покерні гравці можуть отримати просто так. На нашому сайті книги про покер не доступні для покупки, проте ми надаємо посилання на безкоштовні фрагменти (за наявності) та лінки на офіційні сторінки продажу.

Як вибрати найкращу книжку

Складно сказати, яка покерна книга найкраща – для кожного це індивідуальне питання. Якщо гравець робить тільки перші кроки у своїй кар'єрі, його можуть зацікавити роботи Скланскі або “Легка покерна математика” від Раундера. Деякі надають перевагу літературі з нахилом у психологію типу “Ігор розуму” від Тендлера.

Для початку продивіться наші короткі рецензії про кожну книжку, порадьтеся з колегами, поцікавтеся на форумах і виберіть найкращі покер книги, які легко скачати та додати до своєї особистої онлайн-бібліотеки. При виборі книги насамперед зверніть увагу на свій поточний рівень гри. У нас є легка покерна література для початківців, а також хардкор-посібники для просунутих гравців. Ви легко знайдете книгу на свій смак.