Покер книги – покерна онлайн бібліотека для новачків і професіоналів

Cardmates представляє покерну бібліотеку, в якій зібрані найбільш затребувані книги про покер російською мовою. Ви можете завантажити їх в зручному для вас форматі, прочитати в онлайні, а окремі екземпляри навіть прослухати в професійній озвучці.

Покер – не їзда на велосипеді, де достатньо навчитися основам одного разу і можна рухатися далі самостійно, просто продовжуючи «крутити педалі». Для того щоб бути успішним вам потрібно постійно розвиватися, працювати над собою і своєю грою, навчатися новим прийомам і стратегіям. У цьому вам допоможуть покерні книги.

В нашій бібліотеці ви знайдете багато корисних і цікавих книг, які можуть послужити покерним самовчителем або стати таким собі керівництвом для розвитку і поліпшення гри. Тут ви можете почитати і завантажити:

 • навчальні книги по покеру;
 • книги по техаському холдему (лімітному і безлімітному);
 • літературу з Омахи і інших різновидів покеру;
 • книги по онлайн покеру і живим іграм;
 • підручники з математики та психології покеру;
 • книги по МТТ-турнірах, кеш-іграх і стратегіях гри в СНГ.
Знайдено 55
1
23

Як завантажити книги з покеру?

Практично всі запропоновані нами книги про покер можна скачати безкоштовно. Для цього просто перейдіть на сторінку книги і натисніть кнопку завантажити біля потрібного вам формату.

У нас ви знайдете покер-книги в форматі pdf, fb2, doc.

На жаль, не всі матеріали знаходяться у вільному доступі. Ми не пропонуємо купити книги про покер, але дамо посилання на безкоштовні фрагменти (якщо такі є) і офіційні сторінки продажу.

Як вибрати кращу покерну книгу

Складно сказати, яка найкраща книга по покеру – для кожного це питання індивідуальне. Хтось вважає за краще читати таких гуру покерої літератури, як Брансон, Харрінгтон і Скланскі, комусь допомогли більш нові книги, наприклад, «Б'ємо мікроліміти» Вільямса або «Розриваємо онлайн СНГ» Джонса, а хтось зміг інакше подивитися на гру і помітно поліпшити результати прислухавшись до порад книг по покерній математиці та психології.

Прочитайте наші короткі рецензії по кожній книжці, порадьтеся з колегами, поцікавтеся на форумах і виберіть кращі книги з покеру, які легко завантажити і додати в свою особисту онлайн-бібліотеку.

З якої книжки варто почати навчання?

При виборі книги зверніть увагу в першу чергу на те який у вас поточний рівень гри. У нас є покер-література як для новачків, так і для просунутих гравців. Потім виберіть відповідну для вас дисципліну і вид гри. Наприклад, безлімітний холдем для мікролімітів, секрети пот-лімітної Омахи, книги по турнірному покеру або покерній математиці для новачків.

Ця інформація вказана в графах «дисципліна» і «розділ» кожної книги.

Ви з легкістю знайдете книгу на свій смак. Втім, у нас є кілька загальних рекомендацій:

 • якщо ви тільки освоюєте ази, можете прочитати «Маленьку зелену книгу» Скланскі або «Харрінгтон про холдем», актуальність яких не пропадає з роками;
 • для початкового рівня кеш-гравців холдема ми рекомендуємо «Б'ємо мікроліміти» Натана Вільямса, який на власному досвіді довів, що можна заробляти великі суми на низьких лімітах, і «Легку покерну математику» Роя Раундера, таблиці з якої давно ходять інтернетом;
 • відчуваєте проблеми з тільтом і насилу поєднуєте покер і життя? Читайте «Покер: Ігри розуму» Тендлер і «Пікова продуктивність» Штеффена;
 • для детального вивчення покерної математики зверніть увагу на «Нехай буде порядок» Нгуєна і Саута, а також «Відкриту енциклопедію» Болоніна;
 • турнірним гравцям підійде 14-томне видання Джонатана Літтла «Секрети професійного турнірного покеру» (2 теоритичні частини і 12 практичних).

Ви можете завантажити ці книги по покеру або читати їх онлайн. В нашій бібліотеці також знайдеться багато іншої корисної літератури.

Як часто оновлюється наша бібліотека?

Ми намагаємося тримати руку на пульсі і слідкуємо за оновленням покерних книжкових полиць. Найпопулярнішу літературу, яку ще не переклали, ви знайдете на англійській мові. Але так як більшість читачів віддають перевагу книгам по покеру на російській мові – ми розміщуємо їх, як тільки з'являється якісний переклад.

Ми регулярно оновлюємо список покерних книг, стежимо за появою в мережі перекладів нових видань, звертаємо увагу на відгуки і побажання читачів, публікуємо на сайті добірки і рекомендації професіоналів щодо покерної літератури.

Рекомендуємо заглядати в нашу бібліотеку хоча б раз на місяць, щоб перевірити наявність нового матеріалу або перекладу.

Читайте найкращі книги з покеру на Cardmates.net.