Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Бертран Гроспельє «Перевага Рейзерів»

Бертран Гроспельє «Перевага Рейзерів»
4.3
«The Raiser's Edge» («Перевага Рейзерів»)
Рік:
2013
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Бертран "ElkY" Гроспельє
Автор
Бертран "ElkY" Гроспельє
Лі Нельсон
Автор
Лі Нельсон
Тайсен Стрейбл
Автор
Тайсен Стрейбл
Тоні Данст
Автор
Тоні Данст

Книга «Перевага Рейзерів» – спільна творчість таких відомих профі, як Бертран Гроспельє, Лі Нельсон, Тайсен Стрейбл і Тоні Данст. У ній досвідчені покеристи описали стратегії для турнірів в умовах агресивних ігор.

На початку вони написали про ключові концепції сучасної турнірної гри, особливу увагу приділивши лузово-агресивному (ЛАГ) стилю. Потім матеріал викладається в залежності від етапу турніру, ситуації за столом і типу опонентів. Для наочності покеристи використовували приклади роздач.

Автори провели аналіз турнірної гри на момент написання книги (2013 рік), взявши до уваги сучасні методики, що вплинули на зміни у грі, і виявили збалансовані стратегії, засновані на діапазонах.

Матеріал у книзі розрахований не на початківців, а на середніх і досвідчених гравців у онлайні і в живих турнірах. Більша частина інформації націлена на онлайн-гравців, але для любителів офлайну покеристи додали бонус у вигляді окремого додатку з покерними теллсами.

Прочитайте «Перевагу Рейзерів» російською мовою (українською, на жаль немає), завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Всі автори внесли свою лепту в написання кожної з глав, але у кожного розділу є свій основний автор, який місцями висловлює особисту думку від свого імені.

Трохи про авторів:

Найвідоміший покерист з авторського складу книжки – француз Бертран "ElkY" Гроспельє – успішний турнірний гравець і член команди PokerStars. Чи Нельсон і Тайсен Стрейбл вже працювали разом над написанням «Kill Everyone», її перекладом на французьку мову зайнявся ElkY і вже тоді покеристи почали обговорювати ідею нової книги. До авторського складу також увійшов Тоні Данст – екс-представник команди PartyPoker і ведучий покерних подій.

Відгуки (33)
Аура користувача Crimea71 214
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Дуже цікаво і докладно описані Ваши дії на атаку апонента за столом . Якщо навчитися контр діям , а ця книга і вчить цьому ,то Ви станете трохи заможніше і успішніше .

Аура користувача Uzhgorod 174
Україна Uzhgorod
Без статусу

Достатньо вже старе, але досі досить актуальне, якщо ви тільки починаєте свій шлях.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

Недотрибечування опонентів є однією з найпоширеніших помилок новачків

Аура користувача Vetal 3549
Vetal Гуру
Гуру

Слухав аудіо варіант. Взагалі не зайшло. Багато  води, очікував щось продвинутого від одного з кращих гравців, хоч останні роки його майже не видно.

Аура користувача Vadimzp 256
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Знову ж таки матеріал для новачків саме те, а так нічого нового.

Аура користувача alneal 196
Україна alneal
Без статусу

мені не зайшла. нуднувато,пролистав,може повернусь до неї через деякий час!!!

Аура користувача Roman1995 367
Україна Roman1995 Фанат
Фанат

Бертран Гроспельє - цікавий персонаж онлайнового покеру, який зумів реалізувати свої амбіції і в реальних турнірах самого високого рівня. Один з найбільш фінансово-успішних європейських гравців. До 20 років головним захопленням Бертрана був кіберспорт. Культовий і легендарний "StarCraft" настільки займав всі помисли молодого француза, що він переїхав до Південної Кореї - батьківщину кіберспорту, де постійно проводяться чемпіонати по StarCraft-у і живуть самі круті хардкорщики. Різниця менталітетів і мовний бар'єр нітрохи не завадили Гроспельє вже в 2002 році стати другим у "World Cyber ​​Games" - найпрестижнішому турнірі з кіберспорту, неофіційному чемпіонаті світу. Саме тоді він обзавівся ніком «ElkY» - під цим мережевим псевдонімом Бертран займає четверте місце в "World Cyber ​​Games" 2004 року і перемагає в "Euro Cyber ​​Games" 2003 р. Під цим же ніком він стане легендою в онлайновому покері.

Аура користувача Deadpool_UKR 776
Україна Deadpool_UKR Експерт
Експерт

Було цікаво познайомитись з книгою за участі Гроспільє. Нажаль не дуже зайшла, мабуть через те що випущенна давно. Для мікролімітів навряд чи підійде.

Аура користувача OlejeanCmates 986
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Рейз має, звичайно, своєрідну перевагу, але важливим є те, що автори приділили увагу на зміну стратегії на різних етапах гри, не акцентуючи тільки увагу на ЛАГ.

Аура користувача PingviN 474
Україна PingviN Фанат
Фанат

Розкриває суть рейзу, а сьогодні перегравати з цим не варто. 

Аура користувача ARHANGEL 2090
Україна ARHANGEL Гуру
Гуру

Вже зовсім інша гра. Але якщо ты з нуля починаешь то для загальних знань можно прочитати

Аура користувача nathanonlife 616
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Трохи застаріла, але все ще містить багато корисної інформації для вивчення.

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

На мою думку, ця книга є необхідною літературою для будь-якого, хто прагне підвищити свою майстерність у світі покеру.

Аура користувача vasya62444 160
Україна vasya62444
Без статусу

Книжка мені сподобалася. Вона продуктивна. Відразу видно людину, яка писала її знає свою справу.

Аура користувача Begu_Idu 4681
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

За 10 років багато що змінилось,але для загальних знань можна прочитати.

Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

ELKY! звісно за столом в рейзера перевага є! але дуже заграватися теж небезпечно!) від  етапу гри  і стеку дуже залежить як рейзити і коли!

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книжка як трилер! дуже спокйіно читається! бажано  читати на самоті!

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга заслуговує бути прочитаною. Я починав грати, коли Бертран був на піку популярності, цікаво почути його думки того періоду.


Аура користувача RoyalFlushRumble 149
Україна RoyalFlushRumble
Без статусу

Ікона GG ділиться своїм досвідом.

Elky доводить нам покерну аксіому: "Той хто рейзить, має перевагу" Завжди!!!

Опануйте новий матеріал і грайте агресивно!!!

А взагалі цікава книга, звісно краще якщо у Вас вже є покерний досвід.

Іменитий покерист, легенда ділиться своїм досвідом - просто гріх не скористатись такою можливістю прочитати гарну книгу.

Аура користувача serjio25 977
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Ця книга може бути як додатковий матеріал для навчання. Стратегії міняються і в книзі не завжди чітко відображено нові реалії.

Аура користувача pankoffff 112
Україна pankoffff
Без статусу

час іде, стилі міняються, але для загального розвитку можна прочитати

Аура користувача BuyGuns 181
Україна BuyGuns
Без статусу

Цікава книга багато чого я вже знав до того як прочитав, але багато чого взяв на примітку. Раджу взяти цю книгу як доп матеріал для навчання.

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

Автор докладно розглядає стратегії підняття ставок, їх ефективне застосування і вплив на гру в цілому. Книга пропонує глибокий аналіз різних ситуацій, які виникають після рейзу, і допомагає розібратися в оптимальних стратегіях та тактиках.

Аура користувача 3Ta5r 169
Україна 3Ta5r
Без статусу

Чудова книга. Правильні рейзи, підвищена агресія за столом в цьому допоможе прочитання данного матеріалу.

Аура користувача Bullets_zz 2821
Україна Bullets_zz Гуру
Гуру

Цікава книга . Якщо тільки починаєш грати , то це не для тебе . Потрібно вже мати досвід . І хоч би початкову математику покеру . Вміти бути по справжньому рейзером ні всі зможуть. Але треба вчитися та вдосконалювати себе . Бути тайтовим на дистанції не вийде . Для великих перемог , потрібно бути рейзером одночасно. Тим паче коли про це пише представник нового покоління покеру Elky!!

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Матеріал у книзі розрахований не на початківців, а на середніх і досвідчених гравців у онлайні і в живих турнірах.

Аура користувача lendelgoal 177
Україна lendelgoal
Без статусу

Відмінна книга, для тих хто хоче зростати як покерний гравець. Розкриті нові методики як для того часу коли книга вийшла, але вони актуальні і до сьогодні. Важливу увагу звернути на книгу повинні гравці які хочуть перейти з кешу на МТТ

Аура користувача Ikoone1 0
Україна Ikoone1 Заблокований
Заблокований

По відгуках бачу що дуже цікава книга для новачків, так і для професіоналів. Ще невстиг її прочитати але дуже охотно 

Аура користувача espressoprofit 350
Україна espressoprofit Фанат
Фанат

погоджуся з sinica,що книга "є корисною для середнього та досвідченого гравця в покер!" корисний матеріал для гравця в МТТ

свого часу вона коштувала грошей ;)

Аура користувача sinica 158
Україна sinica
Без статусу

На мою думку, книга Павла Назаревича та Бертрана Гроспельє "Перевага Рейзерів" є корисною для середнього та досвідченого гравця в покер. Книга присвячена стратегії гри, яка базується на рейзі, та як вона може призвести до більш успішних результатів у покері. Автори надають детальний опис того, як користуватися рейзом в різних ситуаціях гри, як використовувати його, щоб контролювати розмір банку та робити збитки своїм супротивникам. Книга також надає детальні інструкції щодо збільшення виграшу за рахунок використання підвищеної агресії та більшій кількості рейзів. Проте, на мою думку, книга може бути складною для новачків в покер, які можуть не мати достатнього досвіду та знань про гру. Крім того, на деяких сторінках книги можуть бути деякі деталі, які можуть бути занадто технічними для деяких читачів. Загалом, "Перевага Рейзерів" є корисною книгою для тих, хто хоче покращити свою стратегію гри в покер, але вона може бути складною для тих, хто тільки починає грати в гру. Книга містить багато цікавої інформації та прикладів, які можуть допомогти читачам стати більш успішними в покері.

Аура користувача dissolveyo 154
Україна dissolveyo
Без статусу

Wе дуже цікава книга для гравців в покер, які хочуть поліпшити свою гру в позиції агресора. Бертран Гроспельє, відомий також під псевдонімом «Елкі», є одним з найвідоміших та найуспішніших гравців в світі покеру, тому він має великий досвід гри на високих ставках.

Аура користувача ege7688 3046
Україна ege7688 Гуру
Гуру

Це моя проблема. Я граю погано у цьому аспекті, і мене легко на цьому ловити. Тому попрацювати над цим книга допоможе

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

Перевага рейзеров розкриє секрети потужних і сучасних стратегій, завдяки яким ви швидко підніміться на найвищий рівень

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.