Оновлено

Бертран Гроспельє «Перевага Рейзерів»

Бертран Гроспельє «Перевага Рейзерів»
0.0
«The Raiser's Edge» («Перевага Рейзерів»)
Рік:
2013
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Бертран "ElkY" Гроспельє
Автор
Бертран "ElkY" Гроспельє
Лі Нельсон
Автор
Лі Нельсон
Тайсен Стрейбл
Автор
Тайсен Стрейбл
Тоні Данст
Автор
Тоні Данст

Книга «Перевага Рейзерів» – спільна творчість таких відомих профі, як Бертран Гроспельє, Лі Нельсон, Тайсен Стрейбл і Тоні Данст. У ній досвідчені покеристи описали стратегії для турнірів в умовах агресивних ігор.

На початку вони написали про ключові концепції сучасної турнірної гри, особливу увагу приділивши лузово-агресивному (ЛАГ) стилю. Потім матеріал викладається в залежності від етапу турніру, ситуації за столом і типу опонентів. Для наочності покеристи використовували приклади роздач.

Автори провели аналіз турнірної гри на момент написання книги (2013 рік), взявши до уваги сучасні методики, що вплинули на зміни у грі, і виявили збалансовані стратегії, засновані на діапазонах.

Матеріал у книзі розрахований не на початківців, а на середніх і досвідчених гравців у онлайні і в живих турнірах. Більша частина інформації націлена на онлайн-гравців, але для любителів офлайну покеристи додали бонус у вигляді окремого додатку з покерними теллсами.

Прочитайте «Перевагу Рейзерів» російською мовою (українською, на жаль немає), завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Всі автори внесли свою лепту в написання кожної з глав, але у кожного розділу є свій основний автор, який місцями висловлює особисту думку від свого імені.

Трохи про авторів:

Найвідоміший покерист з авторського складу книжки – француз Бертран "ElkY" Гроспельє – успішний турнірний гравець і член команди PokerStars. Чи Нельсон і Тайсен Стрейбл вже працювали разом над написанням «Kill Everyone», її перекладом на французьку мову зайнявся ElkY і вже тоді покеристи почали обговорювати ідею нової книги. До авторського складу також увійшов Тоні Данст – екс-представник команди PartyPoker і ведучий покерних подій.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук