Оновлено
21.05.2024

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»
4.7
«The Mental Game of Poker» («Покер: Ігри розуму» (том I) / «Ментальна сторона гри у покер» / «Гра в покер: ментальні аспекти»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Джаред Тендлер
Автор
Джаред Тендлер
Баррі Картер
Автор
Баррі Картер

У 2011 році покерна бібліотека поповнилася новаторською книгою із психології – «Покер: Ігри розуму» Джареда Тендлер в двох томах. Обидві книжки були високо оцінені професійними гравцями завдяки корисності матеріалу.

Коли мова заходить про психологію у покері, перше що спадає на думку – проблеми з тільтом, адже це насправді дуже важливий фактор, що впливає на результативність гравця. Велика частина першого тому «Ігри розуму» присвячена цій проблематиці.

Автор почав з основ покерної психології, аналізу емоцій, які впливають на гру, а далі перейшов безпосередньо до теми тільту. Він визначив декілька його різновидів і кожному з них приділив окрему главу.

Також Тендер розглянув вплив на гру страху і поділився порадами з приводу розвитку в собі мотивації і впевненості.

Окрім думки Джареда, як досвідченого спортивного психолога, в книзі також висловлено думку гравців (клієнтів автора) і розказані їх особисті історії.

Відгук про книгу «Покер: Ігри розуму»
"Sunny220v"Регуляр на PokerStars
Цю книжку можна сміливо назвати однією з накращих із психології. Дуже детально розписано про тільт, його види та звідки він береться. коли це розумієш – стає легше контролювати власні емоції.

Прочитайте «Покер: Ігри розуму» (том 1) Джареда Тендлер, завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця покерна книга із психології допомогла багатьом гравцям і рекомендується до прочитання не лише тим, хто відчуває ментальні проблеми, а також будь-якому покеристу, що хоче поліпшити свою гру.

Плюси після прочитання книги «Покер. Ігри розуму»

  • Набуття рішучості й уміння справлятися зі своїми емоціями.
  • Корекція ліків у грі.
  • Стратегія боротьби з тільтом.
  • Розуміння природи страху.
  • Постійна мотивація.
  • Розвиток стабільної впевненості.

Трохи про авторів:

Джареда Тендлер можна назвати найвідомішим покерним психологом. Раніше він працював зі спортсменами (в основному з гольфістами), але з часом почав спеціалізуватися на покеристах. Його клієнтами стали не менше 250 професійних гравців.

Ще більше допомогли поліпшити гру і своє ставлення до неї відео і статті психолога. В якості співавтора книги «Ігри розуму» вказано професійного покериста і журналіста Баррі Картера, проте, як стверджує він сам, його завдання було лише в тому, щоб висловити свою думку з боку гравця у покер.

Подібні книги
Відгуки (58)
Аура користувача joker669 143
Україна joker669
Без статусу

Справді змінює ставлення до тільту навіть якщо ти думаєш що в тебе з ним немає проблем. Переповнена різними корисними порадами в плані покерної психолої і не тільки але якщо хочеться залишити щось в голові більше за назву книги то треба практикуватись і конспектувати в процесі читання (що особисто в мене не сильно вийшло))). Читається доволі легко як для таких тем. Впринципі можна багато що з неї вибрати для себе і в 2024році. Рекомендую, Особливо тим людям які і поза покерними столами часто тільтують, бояться чи часто ліняться,, щось корисне знайдеться для кожного не тільки для гри в покер:)

Аура користувача lehaefimov1994 141
Україна lehaefimov1994
Без статусу

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🫶👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Аура користувача Deadpool_UKR 3638
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Книга допоможе Вам зліпити з себе гравця, з гарним запасом базових понять.

Аура користувача lev19920223 682
Україна lev19920223 Експерт
Експерт

Дуже гарна книга особливо для початківців, щоб розуміли що таке тільт і як з цим боротися)

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 444
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Багато хороших відгуків. Візьму на замітку. Потрібно буде почитати)

Аура користувача mikki_19 786
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Чудова книга про психологію, хто має проблеми з психологією в покері то обов'язково до прочитання

Аура користувача Cokiable 968
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Щось ця книга мені один фільм нагадує Жартую ,звісно. Рекомендовано до прочитання.

Аура користувача FatalisT 221
Україна FatalisT Фанат
Фанат

Покер - це багатогранна гра з великою кількістю неочевидних для початківців факторів, що впливають на результати. Одним з таких факторів є тільт. Можна бути скільки завгодно геніальним гравцем, але якщо ви не вмієте "тримати удар" і впадаєте в "істерику" через те, що ваші тузи знову не встояли, а ваша гра від цього перетворюється на роздачу подарунків опонентам, то сподіватись на успішну покерну кар'єру доволі наївно. Саме про такі моменти і йде мова в цій книзі. Дуже рекомендую до читання, особливо тим, хто має вище перераховані проблеми.

Аура користувача a1vankrop 59
a1vankrop
Без статусу

Книга відкриває перед читачами глибинний погляд на психологічні аспекти покеру, вказуючи на те, що успіх у цій грі залежить не лише від стратегії та вміння читати опонентів, але й від управління власними емоціями та ментальним станом. Тендлер, який є визнаним психологом і коучем, пропонує читачам інструменти для подолання таких психологічних перешкод, як "тільт", страх, самоконтроль та надмірна самовпевненість, які можуть перешкоджати реалізації потенціалу гравця. Одна з ключових ідей книги полягає в тому, що більшість гравців схильні недооцінювати вплив ментального стану на свою гру.

Тендлер детально аналізує різні типи "тілту", їхні причини та надає конкретні стратегії для їх усунення. Він наголошує на важливості самоаналізу та ведення записів про ігрові сесії, щоб гравці могли ідентифікувати патерни у своїй поведінці та реакціях. Книга також включає практичні вправи та техніки для розвитку ментальної стійкості, які можуть бути корисними не тільки для покеристів, але й для професіоналів у будь-якій сфері, де стрес та емоційне навантаження відіграють значну роль. Особливу увагу автор приділяє процесу прийняття рішень під тиском та в умовах невизначеності, що є невід'ємною частиною покеру.

Іншим важливим аспектом, на який звертає увагу Тендлер, є встановлення та досягнення довгострокових цілей. Він надає читачам інструменти для встановлення реалістичних цілей та розробки плану дій для їх досягнення, підкреслюючи, що постійний розвиток та самовдосконалення є ключовими для успіху у покері. "Покер: Ігри розуму" вирізняється глибоким розумінням психології гри та надає читачам цінні інструменти для роботи над собою. Це не просто книга про покер; це керівництво по ментальній підготовці, яке допомагає гравцям покращити як свою ігрову стратегію, так і якість життя за межами ігрового столу. Книга стане незамінним ресурсом для всіх, хто прагне досягти успіху у покері, незалежно від рівня вмінь чи досвіду.

Аура користувача kramdim737 1601
Україна kramdim737 Гуру
Гуру

Краща книга з психології покеру,допомагає дисциплінувати свій внутрішній стан. Раджу всім до прочитання 

Аура користувача bufendroll 222
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Цікава і психологічно грамотна книга. Рекомендую до прочитання

Аура користувача kokolomoko 149
Україна kokolomoko
Без статусу

Ця покерна книга із психології допомогла багатьом гравцям і рекомендується до прочитання не лише тим, хто відчуває ментальні проблеми, а також будь-якому покеристу, що хоче поліпшити свою гру.

Аура користувача NSUA 248
Україна NSUA Фанат
Фанат

Книга яка допомагає не лише боротися з тільтом, а і розуміти його природу, розказує нам про помилки нашого мислення, і дає дієві інструменти для бородьби зними, однозначно дуже корисна!

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Головне під час гри, не падати в тільт, після однієї програної роздачі

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Хороша книга яку потрібно прочитати. Тут знайдете багато інформації про психологію гравців

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Книга бууде корисною всім гравцям. Тут досить точно описана психологія гравців

Аура користувача docvvv 626
Україна docvvv Експерт
Експерт

Тільки починаю її читати, але вже бачу що тут написано гарно, якщо незнайомі з психологією тоді буде можливо тяжковато читати, але планую прочитати її та 2 частину.

Аура користувача VaKa89 2669
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Ця книга містить у собі чудову стратегію щодо поліпшення психологічних навичок для гравців у покер.

Аура користувача BuyGuns 217
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Книга "ігри розуму" Джареда Тендлера написана для гравців, які хочуть стати не просто стабільним плюсовим регуляром (для цього достатньо щотижня працювати з калькулятором та софтом, щоб плюсувати як бот), а справжнім професіоналом своєї справи. У ній немає математики, коценпції та стартегії з гри. Вона просто навчить вас жити і думати як професіонал, про що думати, і які питання треба ставити собі, щоб знаходити відповіді на свої ж питання, як контролювати себе, емоції та гру, але не дисперсію,) Позбавить вас від ликів, помилок та тільту . А також додасть мотивації. Ви по новому побачите гру та себе.

Аура користувача Uzhgorod 224
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Вже досить стара для нашого часу, але деякі прийоми досі актуальні.

Аура користувача Vetal 10186
Україна Vetal Легенда
Легенда

Не читав та слухав аудіоверсію. Ні чого кращого з покерної психології не існує. Якщо маєте психологічні проблеми в грі, то ця книга обов'язково має бути вами прочитана.

Аура користувача Mag_P1e 726
Україна Mag_P1e Експерт
Експерт

Дуже сподобалася дана книга. По-перше, вона надає відчуття, що ти не один у своєму тільті, а таке трапляється з кожним і нема нічого страшного у тому, щоб бути відвертим із самим собою в проявах своїх емоцій і розуміння них. По-друге, ця книга досить вправно написана (якщо можна так висловитися) - мінімально навантажена незрозумілими термінами і тд. По-третє, книга багата на живі приклади, що для мене завжди є величезним плюсом. Единий мінус, котрий я знайшов для себе, як гравця МТТ, це те, що книга більш стрямована на кеш-гравців з порадами накшталт вийти з гри при відчутті втрати контрою над собою і тд. Але все одно це тверда 5/5.

Аура користувача alneal 338
Україна alneal Фанат
Фанат

слухав цю книгу в аудіо форматі.дуже й дуже корисна в боротьбі з тільтом,дає справжнє розумміння. коли. від чого зявляється тільт.і як з ним боротись!

Аура користувача Everlest 4112
Україна Everlest Еліта
Еліта

Перше моє питання до стрімера з покеру(вже не памятаю хто це і був) було саме, як і у багатьох новачків-старичків, яку літературу прочитати на покерну тематику!??

І що ж ви думаєте, ця книга була з перших про яку я почув!! То ж часу минуло майже вже 4 роки відтоді, а я ще й не починав, час настав!

Раджу всім починати)

Аура користувача Luna4444 4348
Україна Luna4444 Еліта
Еліта

Хотіла особливо наголосити, що книгу рекомендую саме тим у кого проблеми з тільтом як у мене. У мене це затяжний та болючий процес.Коли починається ця неприємність беріть книгу і неквапливо читайте!

Аура користувача Roman1995 1161
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

Однак, книга “Покер: Ігри розуму” не є об’єктом запиту. Якщо ви шукаєте книгу “Покер: Ігри розуму” Джареда Тендлера, то вам слід звернутися до інших джерел. Якщо ви зацікавлені у книзі “The Mental Game of Poker 2”, 

Аура користувача leo_sk 135
Україна leo_sk
Без статусу

Одне з головних переваг цієї книги полягає в тому, що вона надає практичні поради, які можна застосовувати в реальних ігрових ситуаціях. Автор ілюструє концепції на прикладах з реального життя, що робить книгу корисною як для початківців, так і для досвідчених гравців.

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Допоможе притримати емоції та не загнати себе в тілт! Над грою треба працювати.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Мотиваційна і розсудлива книга що кожному гравцю в покер пригодиться!

Аура користувача d19932808 4133
Україна d19932808 Еліта
Еліта

Поки що краще з того що я слухав про психологію та інші аспекти боротьби с тільтом та відморожуванням, в роздачах 

Аура користувача qok24 6260
Україна qok24 Еліта
Еліта

Хто страждає через тільт після переїздів - дана книга для вас! Покерна психологія дуже сильно впливає на рівень гри, тому варто приділити цьому увагу. Однозначно книга варта уваги!

Аура користувача OlejeanCmates 3454
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Ментальність - критерій успішності гравця. Автор небезпідставно зробив основний акцент на цю тему і визначив головні вади поведінки гравця, з якими важко досягнути вершин.

Аура користувача nathanonlife 613
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Дуже важлива книга для будь-якого гравця. Дуже багато теорії, яку дійсно варто знати.

Аура користувача ARHANGEL 5134
Україна ARHANGEL Еліта
Еліта

Дуже гарна книга, та дійсно варта уваги. Рекомендую прочитати, але не факт що з першого разу все буде зрозуміло

Аура користувача Valik7991 136
Україна Valik7991
Без статусу

Книга допомогла мені переглянути мій підхід до гри. Я вивчив, як контролювати свої емоції, які так часто заважають грі, і як підтримувати впевненість в собі під час найважливіших моментів. Автор чудово пояснює концепції та надає практичні поради, які можна застосовувати безпосередньо за столами для покеру.

Аура користувача SeregaProfit 136
Україна SeregaProfit
Без статусу

Перевірені методи покращення контролю над тільтом, набуття впевненості та мотивації, адекватної реакції на дисперсію та багато іншого

Аура користувача dEMENT0R 592
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Тільки почав читати і можу сказати, що ця книга надасть кожному гравцеві неоціненний досвід в теоретичній складовій. 10 з 10

Аура користувача victorias 5883
Україна victorias Еліта
Еліта

Це цінний посібник з психології гри в покер, який допоможе гравцям розвинути ментальне володіння та підвищити свою продуктивність за столом. Однак варто відзначити, що ця книга може бути корисною переважно для серйозних гравців, які вже мають базові знання покеру. Для новачків, можливо, буде корисно ознайомитись із основами гри перед прочитанням цієї книги.

Аура користувача vasya62444 162
Україна vasya62444
Без статусу

Ще одна з книжок, яку прослухав у аудіо форматі неодноразово. На дозвіллі можна почитати та підкреслити для себе щось нове.

Аура користувача lsv78 317
Україна lsv78 Фанат
Фанат

Книга актуальна, хороша.
Але нажаль, мені вона не допомогла.

Аура користувача yuramu 2308
Україна yuramu Гуру
Гуру

Книга розказує про впевненість в тих чи інших діях..коли добре пуш зробити і коли правильний сильний фолд

Аура користувача MisterKek 9680
Україна MisterKek Еліта
Еліта

Книга має велику кількість корисної інформації. Не рекомендую читати її за один два підходи. Гайкраще це один - три розділи в день або ж обрати саме необхідні вам розділи в тільки їх перечитати. Так сам автор і рекомендує робити. Робіть нотатки під час читання книги, це багатьом допомагає і дисциплінує під час гри.

Аура користувача syslik_ 153
Україна syslik_
Без статусу

Книга просто маст хев до прочитання всім тим, хто хоче зробити покер основним джерелом доходу та справою всього життя.

Аура користувача 10Mbankroll 0
Україна 10Mbankroll Заблокований
Заблокований

Всім гравцям в покер і тим хто не грає просто необхідно прочитати.

Аура користувача Neponyatiy 218
Україна Neponyatiy Фанат
Фанат

Чи не єдина книга про покер яка дійсно являється актуальною. В наш час, коли ера цифрової індустрії настільки розвинена і є купа стрімерів, фондів які роблять відеокурси з практичними прикладами, книгам з ними дуже важко конкурувати. Але це не про цю книгу. Вона задіює ментальні сторони психології (покера в частності) і розповідає про базові принципи стоіцизму (наприклад не тратити енергію на речі на які ми вплинути не можем), допомогаючи людям більш свідомо підходити до процесу гри та мягше реагувати не невдачі. У кого проблеми з психологічним станом після того як програєте олліни і перестаєте показувати хорошу гру - РЕКОМЕНДУЮ, допоможе справитись з вигоранням і тільтом

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

З тільтом не стикався тільки той хто не грає в покер. Чудова книга яка дає працюючі поради.

Аура користувача serjio25 3369
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Як на мою думку, то страх в покері приходить він незнання азів гри. Коли ти маєш знання, стратегію і дотримуєшся цього, то і страху як такого немає.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

Коли мова заходить про психологію у покері, перше що спадає на думку – проблеми з тільтом, адже це насправді дуже важливий фактор, що впливає на результативність гравця. Велика частина першого тому «Ігри розуму» присвячена цій проблематиці.

Аура користувача skavron 115
Україна skavron
Без статусу

Цінна інформація від відомого автора. Вважаю, що кращої книги по психології покеру на даний момент не знайти.

Аура користувача PIDLUBA 3630
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

Інформація в книзі дійсно корисна, і якщо використовувати її як навчальний посібник, бажано з конспектом, можна отримати від неї максимальну користь. Ніхто ніколи не піднімав цю тему так, як Джаред. Але проблема (особисто для мене) в тому, що книга не має чіткої структури, можливо, окремих розділів. Ви переходите від однієї теми до іншої настільки плавно, що інколи не встигаєте зрозуміти, що справа вже на наступному. 

Аура користувача Attikus 4732
Україна Attikus Еліта
Еліта

"Покер: Ігри розуму" є цінним ресурсом для тих, хто бажає покращити свою покерну гру, не лише технічно, але й ментально. Книга надає читачам інструменти та стратегії для досягнення психологічної міцності, що може стати ключем до успіху за покерним столом.

Аура користувача Mstplay 799
Україна Mstplay Експерт
Експерт

Дуже богато чув про цю книгу. Навіть знайшов її у аудіо форматі. Чомусь не зайшла вона мені. Точніше я прочітав  її та прослухав, але нічого не відклалося у подкоркі.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Психологія це дуже важливо. І автор вам допомагає вашому відношенню до покеру стати краще

Аура користувача Максим Бакшеєв 2920
Україна Максим Бакшеєв Адмін
Адмін

Обожнюю Тендлера, хоч свого часу його книги не дуже й сильно мені допомогли у боротьбі з тільтом) Напевно, я просто лінько)

В плані актуальності для гравців – Джареда й досі цитують всі покерні канали та ЗМІ. Це говорить саме за себе.

Аура користувача sinica 159
Україна sinica
Без статусу

"Покер: Ігри розуму" від Джареда Тендлера - це цікава інформативна книга для гравців, які бажають поліпшити свою гру. Автор ділиться своїм багатим досвідом у покері і зосереджується на розвитку психологічної стійкості та ефективній грі в різних ситуаціях. Книга містить багато корисних порад з приводу підготовки до гри, побудови банкролу, розвитку навичок гри, працює з емоційним контролем і прийняттям рішень. Тендлер дає читачам різноманітні завдання для тренування навичок та психологічної стійкості, які можуть допомогти поліпшити їх гру. Що стосується недоліків, то деякі частини книги можуть бути занадто довгими та вичерпно розглядати певні питання. Також, підхід Тендлера може бути не для всіх, оскільки він дещо зосереджений на психологічній складовій гри. Загалом, "Покер: Ігри розуму" є цікавою та корисною книгою для гравців, які бажають розвиватися в покері та поліпшити свою гру. Автор зосереджується на ефективних підходах та вправах, що допомагають розвинути навички гри та підвищити рівень професіоналізму.

Аура користувача notsurprisedme 157
Україна notsurprisedme
Без статусу

Психологія це дуже важливо. І автор вам допомагає вашому відношенню до покеру стати краще

Аура користувача RoyalFlushRumble 150
Україна RoyalFlushRumble
Без статусу

Рекомендую до прочитання!!!

Особливо якщо вже маєте базу і мінімальний досвід

Дуже корисна книга, яка дозволяє розібратися у собі та супернику, допомагає боротися з тільтом.

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

жаред – відмінний, розумний і дуже працьовитий хлопець, найкращий у своїй справі. Він одночасно і професійний і чуйний, що вкрай важливо. Якщо ви відчуваєте проблеми з тільт, який поїдає ваші гроші, то буде грубою помилкою відмовитися від роботи з Джаредом

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.