Оновлено

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»
0.0
«The Mental Game of Poker» («Покер: Ігри розуму» (том I) / «Ментальна сторона гри у покер» / «Гра в покер: ментальні аспекти»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Джаред Тендлер
Автор
Джаред Тендлер
Баррі Картер
Автор
Баррі Картер

У 2011 році покерна бібліотека поповнилася новаторською книгою із психології – «Покер: Ігри розуму» Джареда Тендлер в двох томах. Обидві книжки були високо оцінені професійними гравцями завдяки корисності матеріалу.

Коли мова заходить про психологію у покері, перше що спадає на думку – проблеми з тільтом, адже це насправді дуже важливий фактор, що впливає на результативність гравця. Велика частина першого тому «Ігри розуму» присвячена цій проблематиці.

Автор почав з основ покерної психології, аналізу емоцій, які впливають на гру, а далі перейшов безпосередньо до теми тільту. Він визначив декілька його різновидів і кожному з них приділив окрему главу.

Також Тендер розглянув вплив на гру страху і поділився порадами з приводу розвитку в собі мотивації і впевненості.

Окрім думки Джареда, як досвідченого спортивного психолога, в книзі також висловлено думку гравців (клієнтів автора) і розказані їх особисті історії.

Відгук про книгу «Покер: Ігри розуму»
"Sunny220v"Регуляр на PokerStars
Цю книжку можна сміливо назвати однією з накращих із психології. Дуже детально розписано про тільт, його види та звідки він береться. коли це розумієш – стає легше контролювати власні емоції.

Прочитайте «Покер: Ігри розуму» (том 1) Джареда Тендлер, завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця покерна книга із психології допомогла багатьом гравцям і рекомендується до прочитання не лише тим, хто відчуває ментальні проблеми, а також будь-якому покеристу, що хоче поліпшити свою гру.

Плюси після прочитання книги «Покер. Ігри розуму»

  • Набуття рішучості й уміння справлятися зі своїми емоціями.
  • Корекція ліків у грі.
  • Стратегія боротьби з тільтом.
  • Розуміння природи страху.
  • Постійна мотивація.
  • Розвиток стабільної впевненості.

Трохи про авторів:

Джареда Тендлер можна назвати найвідомішим покерним психологом. Раніше він працював зі спортсменами (в основному з гольфістами), але з часом почав спеціалізуватися на покеристах. Його клієнтами стали не менше 250 професійних гравців.

Ще більше допомогли поліпшити гру і своє ставлення до неї відео і статті психолога. В якості співавтора книги «Ігри розуму» вказано професійного покериста і журналіста Баррі Картера, проте, як стверджує він сам, його завдання було лише в тому, щоб висловити свою думку з боку гравця у покер.

Подібні книги
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук