Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму»
4.7
«The Mental Game of Poker» («Покер: Ігри розуму» (том I) / «Ментальна сторона гри у покер» / «Гра в покер: ментальні аспекти»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Джаред Тендлер
Автор
Джаред Тендлер
Баррі Картер
Автор
Баррі Картер

У 2011 році покерна бібліотека поповнилася новаторською книгою із психології – «Покер: Ігри розуму» Джареда Тендлер в двох томах. Обидві книжки були високо оцінені професійними гравцями завдяки корисності матеріалу.

Коли мова заходить про психологію у покері, перше що спадає на думку – проблеми з тільтом, адже це насправді дуже важливий фактор, що впливає на результативність гравця. Велика частина першого тому «Ігри розуму» присвячена цій проблематиці.

Автор почав з основ покерної психології, аналізу емоцій, які впливають на гру, а далі перейшов безпосередньо до теми тільту. Він визначив декілька його різновидів і кожному з них приділив окрему главу.

Також Тендер розглянув вплив на гру страху і поділився порадами з приводу розвитку в собі мотивації і впевненості.

Окрім думки Джареда, як досвідченого спортивного психолога, в книзі також висловлено думку гравців (клієнтів автора) і розказані їх особисті історії.

Відгук про книгу «Покер: Ігри розуму»
"Sunny220v"Регуляр на PokerStars
Цю книжку можна сміливо назвати однією з накращих із психології. Дуже детально розписано про тільт, його види та звідки він береться. коли це розумієш – стає легше контролювати власні емоції.

Прочитайте «Покер: Ігри розуму» (том 1) Джареда Тендлер, завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця покерна книга із психології допомогла багатьом гравцям і рекомендується до прочитання не лише тим, хто відчуває ментальні проблеми, а також будь-якому покеристу, що хоче поліпшити свою гру.

Плюси після прочитання книги «Покер. Ігри розуму»

  • Набуття рішучості й уміння справлятися зі своїми емоціями.
  • Корекція ліків у грі.
  • Стратегія боротьби з тільтом.
  • Розуміння природи страху.
  • Постійна мотивація.
  • Розвиток стабільної впевненості.

Трохи про авторів:

Джареда Тендлер можна назвати найвідомішим покерним психологом. Раніше він працював зі спортсменами (в основному з гольфістами), але з часом почав спеціалізуватися на покеристах. Його клієнтами стали не менше 250 професійних гравців.

Ще більше допомогли поліпшити гру і своє ставлення до неї відео і статті психолога. В якості співавтора книги «Ігри розуму» вказано професійного покериста і журналіста Баррі Картера, проте, як стверджує він сам, його завдання було лише в тому, щоб висловити свою думку з боку гравця у покер.

Подібні книги
Відгуки (40)
Аура користувача BuyGuns 181
Україна BuyGuns
Без статусу

Книга "ігри розуму" Джареда Тендлера написана для гравців, які хочуть стати не просто стабільним плюсовим регуляром (для цього достатньо щотижня працювати з калькулятором та софтом, щоб плюсувати як бот), а справжнім професіоналом своєї справи. У ній немає математики, коценпції та стартегії з гри. Вона просто навчить вас жити і думати як професіонал, про що думати, і які питання треба ставити собі, щоб знаходити відповіді на свої ж питання, як контролювати себе, емоції та гру, але не дисперсію,) Позбавить вас від ликів, помилок та тільту . А також додасть мотивації. Ви по новому побачите гру та себе.

Аура користувача Uzhgorod 174
Україна Uzhgorod
Без статусу

Вже досить стара для нашого часу, але деякі прийоми досі актуальні.

Аура користувача Vetal 3549
Vetal Гуру
Гуру

Не читав та слухав аудіоверсію. Ні чого кращого з покерної психології не існує. Якщо маєте психологічні проблеми в грі, то ця книга обов'язково має бути вами прочитана.

Аура користувача Mag_P1e 117
Україна Mag_P1e
Без статусу

Дуже сподобалася дана книга. По-перше, вона надає відчуття, що ти не один у своєму тільті, а таке трапляється з кожним і нема нічого страшного у тому, щоб бути відвертим із самим собою в проявах своїх емоцій і розуміння них. По-друге, ця книга досить вправно написана (якщо можна так висловитися) - мінімально навантажена незрозумілими термінами і тд. По-третє, книга багата на живі приклади, що для мене завжди є величезним плюсом. Единий мінус, котрий я знайшов для себе, як гравця МТТ, це те, що книга більш стрямована на кеш-гравців з порадами накшталт вийти з гри при відчутті втрати контрою над собою і тд. Але все одно це тверда 5/5.

Аура користувача alneal 196
Україна alneal
Без статусу

слухав цю книгу в аудіо форматі.дуже й дуже корисна в боротьбі з тільтом,дає справжнє розумміння. коли. від чого зявляється тільт.і як з ним боротись!

Аура користувача Everlest 3178
Україна Everlest Гуру
Гуру

Перше моє питання до стрімера з покеру(вже не памятаю хто це і був) було саме, як і у багатьох новачків-старичків, яку літературу прочитати на покерну тематику!??

І що ж ви думаєте, ця книга була з перших про яку я почув!! То ж часу минуло майже вже 4 роки відтоді, а я ще й не починав, час настав!

Раджу всім починати)

Аура користувача Luna4444 1610
Україна Luna4444 Гуру
Гуру

Хотіла особливо наголосити, що книгу рекомендую саме тим у кого проблеми з тільтом як у мене. У мене це затяжний та болючий процес.Коли починається ця неприємність беріть книгу і неквапливо читайте!

Аура користувача Roman1995 367
Україна Roman1995 Фанат
Фанат

Однак, книга “Покер: Ігри розуму” не є об’єктом запиту. Якщо ви шукаєте книгу “Покер: Ігри розуму” Джареда Тендлера, то вам слід звернутися до інших джерел. Якщо ви зацікавлені у книзі “The Mental Game of Poker 2”, 

Аура користувача leo_sk 134
Україна leo_sk
Без статусу

Одне з головних переваг цієї книги полягає в тому, що вона надає практичні поради, які можна застосовувати в реальних ігрових ситуаціях. Автор ілюструє концепції на прикладах з реального життя, що робить книгу корисною як для початківців, так і для досвідчених гравців.

Аура користувача Vadimzp 256
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Допоможе притримати емоції та не загнати себе в тілт! Над грою треба працювати.

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Мотиваційна і розсудлива книга що кожному гравцю в покер пригодиться!

Аура користувача d19932808 1371
Україна d19932808 Експерт
Експерт

Поки що краще з того що я слухав про психологію та інші аспекти боротьби с тільтом та відморожуванням, в роздачах 

Аура користувача qok24 3145
Україна qok24 Гуру
Гуру

Хто страждає через тільт після переїздів - дана книга для вас! Покерна психологія дуже сильно впливає на рівень гри, тому варто приділити цьому увагу. Однозначно книга варта уваги!

Аура користувача OlejeanCmates 986
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Ментальність - критерій успішності гравця. Автор небезпідставно зробив основний акцент на цю тему і визначив головні вади поведінки гравця, з якими важко досягнути вершин.

Аура користувача nathanonlife 616
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Дуже важлива книга для будь-якого гравця. Дуже багато теорії, яку дійсно варто знати.

Аура користувача ARHANGEL 2088
Україна ARHANGEL Гуру
Гуру

Дуже гарна книга, та дійсно варта уваги. Рекомендую прочитати, але не факт що з першого разу все буде зрозуміло

Аура користувача Valik7991 134
Україна Valik7991
Без статусу

Книга допомогла мені переглянути мій підхід до гри. Я вивчив, як контролювати свої емоції, які так часто заважають грі, і як підтримувати впевненість в собі під час найважливіших моментів. Автор чудово пояснює концепції та надає практичні поради, які можна застосовувати безпосередньо за столами для покеру.

Аура користувача SeregaProfit 135
Україна SeregaProfit
Без статусу

Перевірені методи покращення контролю над тільтом, набуття впевненості та мотивації, адекватної реакції на дисперсію та багато іншого

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Тільки почав читати і можу сказати, що ця книга надасть кожному гравцеві неоціненний досвід в теоретичній складовій. 10 з 10

Аура користувача victorias 1231
Україна victorias Експерт
Експерт

Це цінний посібник з психології гри в покер, який допоможе гравцям розвинути ментальне володіння та підвищити свою продуктивність за столом. Однак варто відзначити, що ця книга може бути корисною переважно для серйозних гравців, які вже мають базові знання покеру. Для новачків, можливо, буде корисно ознайомитись із основами гри перед прочитанням цієї книги.

Аура користувача vasya62444 160
Україна vasya62444
Без статусу

Ще одна з книжок, яку прослухав у аудіо форматі неодноразово. На дозвіллі можна почитати та підкреслити для себе щось нове.

Аура користувача lsv78 354
Україна lsv78 Фанат
Фанат

Книга актуальна, хороша.
Але нажаль, мені вона не допомогла.

Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

Книга розказує про впевненість в тих чи інших діях..коли добре пуш зробити і коли правильний сильний фолд

Аура користувача MisterKek 4629
Україна MisterKek Еліта
Еліта

Книга має велику кількість корисної інформації. Не рекомендую читати її за один два підходи. Гайкраще це один - три розділи в день або ж обрати саме необхідні вам розділи в тільки їх перечитати. Так сам автор і рекомендує робити. Робіть нотатки під час читання книги, це багатьом допомагає і дисциплінує під час гри.

Аура користувача syslik_ 142
Україна syslik_
Без статусу

Книга просто маст хев до прочитання всім тим, хто хоче зробити покер основним джерелом доходу та справою всього життя.

Аура користувача 10Mbankroll 0
Україна 10Mbankroll Заблокований
Заблокований

Всім гравцям в покер і тим хто не грає просто необхідно прочитати.

Аура користувача Neponyatiy 202
Україна Neponyatiy Фанат
Фанат

Чи не єдина книга про покер яка дійсно являється актуальною. В наш час, коли ера цифрової індустрії настільки розвинена і є купа стрімерів, фондів які роблять відеокурси з практичними прикладами, книгам з ними дуже важко конкурувати. Але це не про цю книгу. Вона задіює ментальні сторони психології (покера в частності) і розповідає про базові принципи стоіцизму (наприклад не тратити енергію на речі на які ми вплинути не можем), допомогаючи людям більш свідомо підходити до процесу гри та мягше реагувати не невдачі. У кого проблеми з психологічним станом після того як програєте олліни і перестаєте показувати хорошу гру - РЕКОМЕНДУЮ, допоможе справитись з вигоранням і тільтом

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

З тільтом не стикався тільки той хто не грає в покер. Чудова книга яка дає працюючі поради.

Аура користувача serjio25 977
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Як на мою думку, то страх в покері приходить він незнання азів гри. Коли ти маєш знання, стратегію і дотримуєшся цього, то і страху як такого немає.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

Коли мова заходить про психологію у покері, перше що спадає на думку – проблеми з тільтом, адже це насправді дуже важливий фактор, що впливає на результативність гравця. Велика частина першого тому «Ігри розуму» присвячена цій проблематиці.

Аура користувача skavron 115
Україна skavron
Без статусу

Цінна інформація від відомого автора. Вважаю, що кращої книги по психології покеру на даний момент не знайти.

Аура користувача PIDLUBA 2521
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

Інформація в книзі дійсно корисна, і якщо використовувати її як навчальний посібник, бажано з конспектом, можна отримати від неї максимальну користь. Ніхто ніколи не піднімав цю тему так, як Джаред. Але проблема (особисто для мене) в тому, що книга не має чіткої структури, можливо, окремих розділів. Ви переходите від однієї теми до іншої настільки плавно, що інколи не встигаєте зрозуміти, що справа вже на наступному. 

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

"Покер: Ігри розуму" є цінним ресурсом для тих, хто бажає покращити свою покерну гру, не лише технічно, але й ментально. Книга надає читачам інструменти та стратегії для досягнення психологічної міцності, що може стати ключем до успіху за покерним столом.

Аура користувача Mstplay 644
Україна Mstplay Експерт
Експерт

Дуже богато чув про цю книгу. Навіть знайшов її у аудіо форматі. Чомусь не зайшла вона мені. Точніше я прочітав  її та прослухав, але нічого не відклалося у подкоркі.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Психологія це дуже важливо. І автор вам допомагає вашому відношенню до покеру стати краще

Аура користувача Максим Бакшеєв 1163
Україна Максим Бакшеєв Адмін
Адмін

Обожнюю Тендлера, хоч свого часу його книги не дуже й сильно мені допомогли у боротьбі з тільтом) Напевно, я просто лінько)

В плані актуальності для гравців – Джареда й досі цитують всі покерні канали та ЗМІ. Це говорить саме за себе.

Аура користувача sinica 158
Україна sinica
Без статусу

"Покер: Ігри розуму" від Джареда Тендлера - це цікава інформативна книга для гравців, які бажають поліпшити свою гру. Автор ділиться своїм багатим досвідом у покері і зосереджується на розвитку психологічної стійкості та ефективній грі в різних ситуаціях. Книга містить багато корисних порад з приводу підготовки до гри, побудови банкролу, розвитку навичок гри, працює з емоційним контролем і прийняттям рішень. Тендлер дає читачам різноманітні завдання для тренування навичок та психологічної стійкості, які можуть допомогти поліпшити їх гру. Що стосується недоліків, то деякі частини книги можуть бути занадто довгими та вичерпно розглядати певні питання. Також, підхід Тендлера може бути не для всіх, оскільки він дещо зосереджений на психологічній складовій гри. Загалом, "Покер: Ігри розуму" є цікавою та корисною книгою для гравців, які бажають розвиватися в покері та поліпшити свою гру. Автор зосереджується на ефективних підходах та вправах, що допомагають розвинути навички гри та підвищити рівень професіоналізму.

Аура користувача notsurprisedme 156
Україна notsurprisedme
Без статусу

Психологія це дуже важливо. І автор вам допомагає вашому відношенню до покеру стати краще

Аура користувача RoyalFlushRumble 149
Україна RoyalFlushRumble
Без статусу

Рекомендую до прочитання!!!

Особливо якщо вже маєте базу і мінімальний досвід

Дуже корисна книга, яка дозволяє розібратися у собі та супернику, допомагає боротися з тільтом.

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

жаред – відмінний, розумний і дуже працьовитий хлопець, найкращий у своїй справі. Він одночасно і професійний і чуйний, що вкрай важливо. Якщо ви відчуваєте проблеми з тільт, який поїдає ваші гроші, то буде грубою помилкою відмовитися від роботи з Джаредом

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.