Покер калькулятор онлайн

Reset
 

Reset the table?

Reset
Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Add a player
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
Done

Покер калькулятор – найпростіша й одна з найпопулярніших покерних програм серед новачків. З її допомогою ви можете легко та швидко розрахувати свої шанси на перемогу й визначити власну перевагу над іншими гравцями за столом.

Софт знаходиться на самому початку цієї статті (натискайте сміливіше на картинку вгорі 😉).

Що таке покер калькулятор

Для гри в покер онлайн використовуються програми, котрі називають калькулятором рук, а також калькулятором шансів чи оддсів (odds). Фактично, в цьому і полягає суть софту. На основі підрахунку аутів програма визначає ймовірність виграшу з тими чи іншими картами у відсотковому співвідношенні. Окрім найпростіших покерних розрахунків, програма також вносить деякі поправки, враховуючи кількість гравців за столом.

Ви можете використовувати софт для аналізу роздач, а також в момент прийняття складних рішень в покері. У вас є змога простежити за тим, як змінюються відсотки на перемогу з кожною вулицею і кожною новою відкритою картою. Якщо ж ви хочете покращити свою гру на постфлопі, то чудовим варіантом стане Flopzilla (генерує ймовірність покращення руки на терні та рівері).

Ми підібрали для вас простий та зручний калькулятор, яким ви можете користуватися онлайн просто тут. Програма, оперативно й абсолютно безкоштовно, зробить розрахунок шансів у покері в режимі реального часу. 

Важливий нюанс
Важливий нюанс

Однак, використовувати цей софт слід тільки для підрахунку оддсів у техаському холдемі. Для омахи, стаду чи іншої покерної дисципліни він не підходить.

Як користуватися калькулятором шансів

Усі калькулятори шансів у покері працюють приблизно однаково – ви вбиваєте наявні дані (кількість гравців за столом, карти борду, свою руку і, по можливості, руки опонентів), а програма розраховує ваші шанси на перемогу в роздачі у відсотковому співвідношенні.

Пропонований нами калькулятор для розрахунку еквіті дуже простий у використанні (від 888poker). Він виглядає наступним чином:

Покер калькулятор онлайн

На екрані ви побачите свої карти та ймовірність перемоги з ними (1), карти опонентів та їх оддси (2), борд (3), а також кнопку «Reset» для скидання роздачі (4). Брати участь у грі можуть від 2 (хедз-ап) до 10 (фул-рінг) покеристів. Це цілком стандартний набір, який використовують практично всі покерні калькулятори.

З допомогою кнопки «Add Player» ви можете додати гравців біля кожної пари карт. Після додавання покериста за стіл – біля карт з'явиться відсоток ймовірності його виграшу в цій роздачі. Він розраховується навіть в тому випадку, якщо ви не знаєте карт опонента.

Карти додаються у спливаючому вікні з колодою, яка відкривається з натисканням на карту лівою кнопкою мишки.

Покер калькулятор

Для того, щоб вибрати карту, просто натисніть на неї. Колода розподілена на 4 ряди по мастях; карти розташовані згідно з рангом (від низьких до високих) зліва направо. Карти, які вже беруть участь в роздачі, стають недоступними в колоді (як піковий туз на картинці).

Ви можете ввести відразу увесь борд чи кожну вулицю/карту окремо, не обов'язково вказувати їх по черзі. Щоб видалити карту, натисніть на неї лівою клавішею мишки 2 рази. Коли все буде готово – просто натисніть кнопку «Done».

Зверніть увагу
Зверніть увагу

Калькулятор шансів у покері враховує різні фактори, зокрема кількість гравців за столом та скільки з них бере участь в роздачі. Ваші шанси на перемогу з одними й тими ж картами на борді та в руках будуть відрізнятися в залежності від того, граєте ви хедз-ап чи 9-макс. Потрібно враховувати ймовірність того, що потрібний вам аут знаходиться в руках опонента, чи що у нього може бути така ж рука тільки з кращим кікером.

Покер калькулятор шансів

Для прикладу, на обох картинках вказана одна і та ж роздача, але в першому випадку зображений хедз-ап (зліва), а в іншому – 9-макс, де відомі карти тільки двох гравців (праворуч). Безумовно, якщо вказати карти кожного з дев'яти гравців, то ситуація докорінно зміниться, і картина буде набагато яснішою. Ваші шанси на перемогу можуть помітно збільшитися, або ж, навпаки, зменшитися.

Покрокова інструкція аналізу покерної роздачі по шансах

Крок 1
Крок 1

Додайте за стіл ту кількість гравців, котра бере участь у грі (максимум 10). Щоб додати опонента, просто натисніть на кнопку «Add Player» біля того чи іншого місця, а щоб прибрати – наведіть на його карти курсор мишки й натисніть на хрестик, що з'явиться в правому нижньому куті.

Крок 2
Крок 2

Вкажіть свої карти та карти суперника/суперників, якщо вони вам відомі. Просто вибираєте потрібні карти в колоді. Тоді, з допомогою калькулятора, ви отримаєте шанси на префлопі для кожного гравця. Програма рахує префлоп для всіх гравців за столом, незалежно від того, знаєте ви їхні карти чи ні.

Крок 3
Крок 3

Вкажіть карти борду (наприклад, флоп чи всю дошку). Одразу після цього, відсотки будуть перераховані. Так буде відбуватися на кожній вулиці.

Ви також можете вказати одну карту, щоб зрозуміти, які шанси будуть у вас та ваших опонентів, якщо вона раптом випаде на столі.

Переваги та недоліки програми

Плюси:

 • простий у використанні;​
 • оперативний (розрахунок ймовірності відбувається за частки секунди);
 • можливість прорахувати ймовірність виграшу від хедз-апу і до 10-макс;
 • можна використовувати для гри у покер-румі та казино онлайн (настільний покер).

Мінуси:

 • немає української/російської мови (хоча, це не є великим недоліком)
 • мінімум інформації (програма не показує покерних комбінацій, тому ви бачите тільки відсоток на перемогу, а не підрахунок аутів для підсилення тієї чи іншої комбінації).

Чи варто шукати онлайн-калькулятор для покеру українською?

Люди, які погано знають англійську мову, шукають в мережі програму українською/російською мовою, однак більшість із запропонованих в Інтернеті програм виявляються неробочими. Якщо ви серед покеристів зі слабким знанням англійської – не варто засмучуватися.

Насправді інформація, яку видає покер калькулятор онлайн – зрозуміла без слів. Все, що вам потрібно знати з арсеналу англійських термінів, це:

 • Win – перемога (чи в даному випадку – шанси на перемогу).
 • Tie – нічия (ймовірність нічиєї, спліт).
 • Add Player – додати гравця.
 • Reset – скидання.
 • Done – готово.

Хоча, загалом, досить і перших двох слів, щоб, дивлячись на картинку, зрозуміти, хто виграє в тій чи іншій роздачі. З цього випливає цілком логічний висновок: шукати програму українською/ російською мовою особливого сенсу немає. Користуватися пропонованим нами софтом можна і з мобільного браузера. Ви також можете завантажити безкоштовний покерний калькулятор на телефон в магазині Google Play Market.

Розглядаючи альтернативні варіанти, варто також звернути увагу на програми Equilab та PokerStove. Вони працюють за схожою схемою, однак вказувати можна не тільки конкретні кишенькові карти, а й діапазон рук ваших суперників (так прорахунок буде більш детальним). 

Досліджуй світ покеру разом із Cardmates
Досліджуй світ покеру разом із Cardmates

У нас на сайті є багато детальних матеріалів про топові покерні майданчики GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker та інші. Ми розповідаємо, як завантажити додатки на ПК чи смартфони, пояснюємо тонкощі верифікації та відіграшу бонусів. 

Покрокові гайди від нашої редакції допомагають оперативно вирішити будь-яке питання. Знайти потрібну статтю можна у розділі "Матеріали".

Поширені запитання
👀Яку інформацію надає покерний калькулятор гравцеві?

Програма розраховує відсотки ймовірності на виграш, програш та нічию в роздачі з урахуванням вказаних кишенькових карт та борду.

💡Яким чином програма визначає ймовірність виграшу?

Користувач вказує свою й потенційну руку суперника (чи суперників), а також карти борду на певній стадії гри. На основі підрахунку аутів софт видає відповідне відсоткове співвідношення.

🧐Калькулятор розраховує шанси тільки для флопу?

Ні, у гравця є змога простежити за тим, як змінюються шанси на перемогу в роздачі з кожною новою вулицею. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.