Покерний калькулятор онлайн

Reset
 

Reset the table?

Reset
Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Remove
Remove

Add Player

Win: 50% spinner

Tie: 0% spinner

Add a player
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
2 3 4 5 6 7 8 9 10 J Q K A
Done

Покерний калькулятор – найпростіша й одна з найпопулярніших покерних програм серед новачків. З її допомогою ви можете легко та швидко розрахувати свої шанси на перемогу й визначити власну перевагу над іншими гравцями за столом.

Сам калькулятор знаходиться на самому початку цієї статті (натискайте сміливіше на картинку вгорі).

Що таке покерний калькулятор і навіщо він потрібен? 

Такі програми часто називають калькулятором рук у покері, а також калькулятором шансів чи оддсів (odds). Фактично, в цьому і полягає суть софту. На основі підрахунку аутів програма визначає ймовірність виграшу з тими чи іншими картами у відсотковому співвідношенні. Окрім найпростіших покерних розрахунків, калькулятор також вносить деякі поправки, враховуючи кількість гравців за столом.   

Ви можете використовувати калькулятор для аналізу роздач, а також в момент прийняття складних рішень в покері. У вас є змога простежити за тим, як змінюються відсотки на перемогу з кожною вулицею і кожною новою відкритою картою.

Ми підібрали для вас простий, зручний калькулятор, яким ви можете користуватися онлайн просто тут. Програма, оперативно й абсолютно безкоштовно, зробить розрахунок шансів у покері в режимі реального часу. Однак, використовувати її ви можете тільки для підрахунку оддсів у техаському холдемі.

Як користуватися покерним калькулятором

Усі калькулятори шансів у покері працюють приблизно однаково – ви вбиваєте наявні дані (кількість гравців за столом, карти борду, свою руку і, по можливості, руки опонентів), а програма розраховує ваші шанси на перемогу в роздачі у відсотковому співвідношенні.

Пропонований нами покер калькулятор еквіті дуже простий у використанні (від 888poker). Він виглядає наступним чином: 

Покерний калькулятор в онлайні

На екрані ви побачите свої карти та ймовірність перемоги з ними (1), карти опонентів та їх оддси (2), борд (3), а також кнопку «Reset» для скидання роздачі (4). Брати участь у грі можуть від 2 (хедз-ап) до 10 (фул-рінг) покеристів. Це цілком стандартний набір, який використовують практично всі покерні калькулятори. 

З допомогою кнопки «Add Player» ви можете додати гравців біля кожної пари карт. Після додавання покериста за стіл – біля карт з'явиться відсоток ймовірності його виграшу в цій роздачі. Він розраховується навіть в тому випадку, якщо ви не знаєте карт опонента.

Карти додаються у спливаючому вікні з колодою, яка відкривається з натисканням на карту лівою кнопкою мишки.

Карти в покерному калькуляторі

Для того, щоб вибрати карту, просто натисніть на неї.

Колода розподілена на 4 ряди по мастях; карти розташовані згідно з рангом (від низьких до високих) зліва направо.

Карти, які вже беруть участь в роздачі, стають недоступними в колоді (як піковий туз на картинці).

Ви можете ввести відразу увесь борд чи кожну вулицю/карту окремо, не обов'язково вказувати їх  по черзі.

Щоб видалити карту, натисніть на неї лівою клавішею мишки 2 рази.

Коли все буде готово – просто натисніть кнопку «Done».

Зверніть увагу, що калькулятор шансів у покері враховує різні фактори, зокрема кількість гравців за столом та скільки з них бере участь в роздачі. Ваші шанси на перемогу з одними й тими ж картами на борді та в руках будуть відрізнятися в залежності від того, граєте ви хедз-ап чи 9-макс. Потрібно враховувати ймовірність того, що потрібний вам аут знаходиться в руках опонента, чи що у нього може бути така ж рука тільки з кращим кікером.

Калькулятор шансів у покері

Для прикладу, на обох картинках вказана одна і та ж роздача, але в першому випадку зображений хедз-ап (зліва), а в іншому – 9-макс, де відомі карти тільки двох гравців (праворуч). Безумовно, якщо вказати карти кожного з дев'яти гравців, то ситуація докорінно зміниться, і картина буде набагато яснішою. Ваші шанси на перемогу можуть помітно збільшитися, або ж, навпаки, зменшитися.

Покрокова інструкція аналізу покерної роздачі по шансах:

 1. Додайте за стіл ту кількість гравців, котра бере участь у грі (максимум 10). Щоб додати опонента, просто натисніть на кнопку «Add Player» біля того чи іншого місця, а щоб прибрати – наведіть на його карти курсор мишки й натисніть на хрестик, що з'явиться в правому нижньому куті. 
 2. Вкажіть свої карти та карти опонента/опонентів, якщо вони вам відомі. Просто вибираєте потрібні карти в колоді. Тоді, з допомогою префлоп калькулятору, ви отримаєте шанси на префлопі для кожного гравця. Покерний калькулятор рахує префлоп для всіх гравців за столом, незалежно від того, знаєте ви їхні карти чи ні.
 3. Вкажіть карти борду (наприклад, флоп чи всю дошку). Одразу після цього, відсотки будуть перераховані. Так буде відбуватися на кожній вулиці.

Ви також можете вказати одну карту, щоб зрозуміти, які шанси будуть у вас та ваших опонентів, якщо вона раптом випаде на столі.

Плюси та мінуси пропонованого нами онлайн-калькулятору

Плюси:

 • простий у використанні;​
 • оперативний (розрахунок ймовірності відбувається за частки секунди);
 • можливість прорахувати ймовірність виграшу від хедз-апу і до 10-макс.

Мінуси:

 • немає української/російської мови (хоча, це не є великим недоліком)
 • мінімум інформації. Калькулятор не показує покерних комбінацій, тому ви бачите тільки відсоток на перемогу, а не підрахунок аутів для підсилення тієї чи іншої комбінації.

Чи варто шукати онлайн-калькулятор для покеру українською?

Люди, які погано знають англійську мову, шукають в мережі програму українською/російською мовою, однак більшість із запропонованих в інтернеті програм виявляються неробочими. Якщо ви серед покеристів зі слабким знанням англійської не варто засмучуватися.

Насправді вам не потрібен покерний калькулятор українською/російською мовою, тому що інформація, яку він видає – зрозуміла без слів. Все, що вам потрібно знати з арсеналу англійських термінів, це:

 • Win – перемога (чи в даному випадку – шанси на перемогу).
 • Tie – нічия (ймовірність нічиєї, спліт).
 • Add Player – додати гравця.
 • Reset – скидання.
 • Done – готово.

Хоча, загалом, досить і перших двох слів, щоб, дивлячись на картинку, зрозуміти, хто виграє в тій чи іншій роздачі. З цього випливає цілком логічний висновок: шукати програму українською/ російською мовою особливого сенсу немає.

Користуватися пропонованим нами покерним калькулятором в онлайні можна і з мобільного браузера. Ви також можете завантажити безкоштовний покерний калькулятор на телефон в магазині Google Play Market:

Poker Calculator (англійською мовою) чи Покерний калькулятор (російською)

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий