Заробіток на ПокерСтарс: подробиці, опис стратегії та поради новачкам

Заробляти на ПокерСтарс – абсолютно досяжне завдання для будь-якого гравця. Безліч гравців живуть за рахунок грошей, які вони виграють в найбільшому покер-румі. Спочатку гравцеві слід вибрати дисципліну, яка максимально відповідає особливостям його характеру і, отже, буде найприбутковішою для нього. Мати стабільний заробіток на PokerStars можливо тільки за умови постійного вдосконалення рівня своєї гри, докладніше про те, як заробити в покері, способах поліпшити свою гру і збільшити свої виграші. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про те, як швидко заробити на ПокерСтарс, як вибрати ліміти і дисципліни для гри і розкрутити свій банкрол.

Виходячи з ваших уподобань, ви повинні вибрати дисципліну для гри: кеш, МТТ, Sit&Go. Щоб стабільно заробляти на ПокерСтарс, ви повинні вибрати одну з них і цілеспрямовано грати тільки цю дисципліну. Якщо ви є новачком у покері, то вам буде складно адаптуватися до відмінностей в стратегіях різних дисциплін. Кожна з дисциплін має свої плюси і мінуси, поговоримо про деякі з них і обговоримо стратегію заробітку на ПокерСтарс.

Кеш-гра

Плюси

 • Можна завершити сесію в будь-який момент

Мабуть, головним плюсом у виборі кеш-ігри в якості дисципліни для отримання стабільного заробітку на PokerStars є те, що ви можете завершити сесію або зробити перерву, коли захочете. Якщо ви прийняли рішення зробити перерву, то рекомендується виходити з-за столів перед тим, як на вас перейде великий блайнд, щоб не втрачати зайві гроші.

 • Постійний прибуток

Заробіток в кеш-грі є найбільш стабільним, якщо порівнювати його з МТТ і турнірами Sit&Go. Тут вам не потрібно чекати моменту, коли потрапите в призову зону, а спокійно можете вигравати гроші в кожній окремо взятій роздачі з сильними руками.

 • Можна починати гру на мікролімітах і зі скромним банкролом

Дисперсія в кеш-грі менше, ніж в турнірах, тому для гри на самому мінімальному ліміті NL2 вам буде досить і 25 бай-інів (50$).

Мінуси

 • Велика конкуренція на всіх лімітах
 • Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб конкурувати з регулярами кеш-ігор і стабільно заробляти на ПокерСтарс. Велика кількість доступного навчального матеріалу призвело до того, що навіть на мікролімітах з'явилося безліч компетентних гравців.
 • Необхідність постійного поліпшення постфлоп гри

Беручи до уваги вищевикладений пункт, вам необхідно постійно відточувати свою майстерність постфлоп гри, щоб мати перевагу над більш слабкими регулярами і фішами. Для початку роботи над цим пунктом вам необхідно буде мати програму для збору статистики і покерний калькулятор.

 • Повільний приріст банкролу

При грі на мікролімітах ви не повинні розраховувати на великі заробітки. Ваше головне завдання – наростити банкрол і йти вище. Відчутні заробітки ви зможете отримувати лише починаючи з ліміту NL10 (0,5/0,10¢).

МТТ

Плюси

 • Можливість виграшу великих призових при вкладенні щодо скромного бай-іну

Мрія будь-якого новачка в покері: вкласти долар, а заробити мільйон. Тільки в МТТ цей сценарій є можливим. Саме цей аспект гри приваблює в турніри безліч любителів.

 • Безліч слабких гравців в початкових стадіях, які дарують свої фішки

Заробляти в турнірах ПокерСтарс можливо за рахунок величезної кількості слабких гравців в початковій стадії турнірів, які просто намагаються подарувати вам свої фішки.

 • Менше складних рішень постфлоп через обмеженість розмірів стеку

Лише в початкових стадіях МТТ стеки гравців складають 100 великих блайндів і більше. У пізній стадії, де і розігруються основні гроші, стеки гравців, як правило, становлять від 25 до 40 великих блайндів, це тягне за собою обмеженість постфлоп гри і часто зводить гру до пуш-фолд.

Мінуси

 • Велика дисперсія, яка може включати в себе величезний даунстрік

Навіть найкращі гравці в покер можуть переживати затяжні смуги невдач в турнірному покері, а з огляду на величезну кількість гравців в турнірах на ПокерСтарс, новачкові буде складно показувати стабільні результати, а значить, і заробляти в турнірах.

 • Необхідність наявності великого банкролу (200 і більше бай-інів для ліміту)

Раніше навчальні матеріали говорили, що для гри в МТТ досить 100 бай-інів на ліміт. Але покер не стоїть на місці, поле гравців постійно посилюється і в нинішніх реаліях для комфортної гри новачкові буде необхідно мати від 200-300 бай-інів ліміту, на якому йде гра, щоб пережити програшні стріки без значимих фінансових втрат.

 • Неможливість контролювати тривалість ігрової сесії

Заробіток на турнірах пов'язаний із затяжними сесіями. Ігровий день турнірного гравця може тривати до 12 годин, з перервами лише по 5 хвилин щогодини. Ви не зможете просто вийти з-за столів, якщо вам набридне.

Sit & Go

Плюси

 • Дуже добре підходить для розкрутки банкролу

Мікролімітні Sit&Go є відмінним способом заробити гроші. Прямолінійною АВС гри до сих пір буде досить, щоб дійти в цих турнірах до середніх лімітів і наростити первинний банкрол.

 • Відсутність складних рішень на постфлопі

Також, як і в МТТ турнірах, в Sit&Go постійно підвищуються блайнди, а значить і скорочується середній стек учасників. У пізніх стадіях Sit&Go, особливо з турбо-структурою, середній стек може становити всього 10 великих блайндів, що зводить гру до пуш-фолд, без гри постфлоп.

 • Обмежені за часом і кількістю гравців

Мінуси

 • Величезна конкуренція

Особливо ця проблема помітна в одностолових турнірах з швидкою структурою. Всі регулярні гравці цієї дисципліни досконало знають покерну математику і не допускають помилок. Тому новачкові дуже складно буде мати перевагу в цій дисципліні і мати стабільний заробіток на покері.

 • Потребує досконалого знання покерної математики
 • Повільний приріст банкролу
 • Необхідність відігравати величезну дистанцію, щоб отримати відчутний заробіток

Якщо ви визначилися з тим, яка дисципліна вам більше до душі, слід перейти до наступного питання: «Чи готові ви зробити депозит на ПокерСтарс або хочете почати заробляти без вкладення коштів?».

Заробіток на ПокерСтарс з депозитом

Щоб почати грати мікроліміти, вам буде досить зробити невеликий депозит від 50$ до 100$ (якщо сума вашого депозиту буде менше, то у вас не буде необхідного запасу міцності, щоб грати регулярно). З цим банкролом ви зможете грати такі ліміти:

 • Кеш-столи на ліміті 0,1/0,2¢ (бай-ін за стіл – 2$), але не більше 4-х столів.

Рекомендується грати повні (9-мах), оскільки в них ви можете зробити менше помилок на постфлопі, ніж за короткими (6-мах) столами.

 • Турніри Sit&Go на 45 і 90 осіб з бай-іном 0,25¢ або 9-мах турніри з бай-іном 1$, але не більше 8-ми столів одночасно.

Для цих лімітів досі досить АВС гри, щоб стабільно заробляти до 10$ в день. Новачкам не рекомендується грати турніри з турбо-структурою, але якщо ви зможете підняти позначку свого банкролу до 150$, то ви можете розпочинати грати Sit&Go на 45 і 90 з бай-іном 1$, також при досягненні цієї позначки ви можете починати іноді підключати МТТ з бай-іном від 0,55¢ до 1$.

Важливо: не варто починати грати МТТ з банкролом 50$ – 100$, оскільки через велику кількість учасників і, відповідно, високу дисперсію, ви можете дуже швидко втратити свої кошти. Також новачкам не рекомендується грати турніри Spin&Go. Через гіпер-турбо структури гра зводиться до пуш-фолд, кращі гравці цієї дисципліни досконало знають покерну математику і здатні приймати складні рішення в мікростеках на постфлопі.

Заробіток на ПокерСтарс без вкладення коштів

Якщо ви вибрали бездепозитний шлях для початку будівництва свого покерного банкролу, то на допомогу вам прийдуть фріроли. Вам необхідно відкрити вкладку «Фріроли» в лобі ПокерСтарс і вибрати найближчі для гри. При вдалому збігу обставин ви зможете заробити до кількох доларів в день і таким чином потихеньку збивати свій банкрол. Також на ПокерСтарс проходять приватні фріроли, потрапити в них можна тільки після введення відповідного пароля. Для цього вам необхідно моніторити спеціалізовані покерні форуми, дивитися трансляції живих подій ПокерСтарс і шукати їх на просторах інтернету.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.