Покер фейс

Покер фейс

Poker Face – досить поширене поняття, як в покері, так і за його межами. У загальних рисах під покер фейсом прийнято розуміти відсутність будь-якої реакції або емоції на що-небудь.

Що таке покер фейс?

У більшості випадків покер фейсом або покерним лицем називають такий вираз обличчя, за яким не можна визначити емоції людини. Але, мало хто знає, що Poker Face – це також спеціальні мімічні хитрощі, застосовувані гравцем, щоб ввести опонента в оману.

Тобто в покері прийнято вважати «покерне обличчя» не тільки способом захисту, суть якого – не видавати емоції опонентам, щоб ті не змогли «прочитати» ваші карти, а також частиною блефу.

Покер фейс як складова блефу

Досвідчені гравці стверджують, що покеристи, як правило, намагаються тримати незворушний вигляд в двох випадках – або, коли вони блефують, або, коли у них на руках натс. Але частіше, все-таки, в першому випадку.

Як уже писалося вище, Poker Face це не тільки «бездумне обличчя», а також певні мімічні хитрості. Під час блефу гравець зацікавлений в тому, щоб опоненти повірили, що у нього сильна рука і віддали свої фішки не доходячи до шоудауну. Тому він може навмисно поводити себе так, як при розіграші сильних рук або ж намагатися не показувати свої емоції зовсім.

У багатьох випадках це спрацьовує і навіть відкривши карти після роздачі, опоненти просто не вірять своїм очам.

Чудовим умінням стримувати емоції за ігровим столом славляться Майк МакДональд, Філ Айві та інші професіонали.

Як відомі покеристи тримають покер фейс (фото):

покер фейс легенд покеру

Варто розуміти, що в реальному житті тримати покер фейс тривалий період часу досить складно. Ніхто з покеристів не може кілька годин турніру поспіль сидіти з кам'яним обличчям. Найчастіше гравці спілкуються, обмінюються якимись фразами, навіть посміхаються один одному і тільки в необхідний момент «надягають» непроникну маску.

Покеристи, що не вміють стримувати емоції намагаються їх заховати хоч трохи, закриваючи обличчя руками, приховуючи його за допомогою окулярів, капюшонів, кепок або навіть шоломів і масок.

покеристи в масках

Деякі і зовсім не користуються покер фейсом. Замість цього вони весь час перебувають на одній хвилі. Наприклад, веселяться і посміхаються з будь-якою рукою. Таких гравців на блефі також складно викрити, як і гордовито серйозних. Найбільше помітні емоції у гравців, що сильно хвилюються і тих, хто намагається, але абсолютно не вміє тримати покер фейс.

Покер фейс в онлайні

Перевагою і недоліком онлайну є те, що гравці не мають можливості бачити один одного. Винятком є ​​столи з веб-камерами. Там ви можете попрактикувати своє безпристрасне, бездумне обличчя. В інших випадках тримати poker face не потрібно. Ця звичка часто видає онлайн-регулярів у живих іграх.
Але, не забувайте, покер фейс не єдина зброя покериста, щоб не бути «прочитаним». Навіть якщо на вашому обличчі не здригнеться жоден м'яз, залишаються ще інші телси, такі як жести, рухи, слова, вчинки, розміри ставок або таймінг телси.

Значення слова

Якщо перекладати дослівно «Poker Face» – це «Покерне обличчя», але це поняття є ідіомою. Покерним називають беземоційний, непроникливий вираз обличчя.
Пишуть Poker Face в українській мові по-різному: покер фейс, покерфейс, покер-фейс.

Трохи покерного гумору:

Поняттям «Poker Face» користуються не тільки в покері. Його вживають далекі від гри люди, щоб зобразити незворушне і непроникливе обличчя. Існують навіть спеціальні меми «покер фейс»:

меми покер фейс

І смайл покер фейс

смайл покер фейс

Часто «природжений покер-фейс» приписують деяким зіркам, що відомі непробивними або просто беземоційними рисами обличчя. Наприклад, еталоном покер фейсу називають кам'яне обличчя Чака Норріса або мало емоційне лице Крістен Стюарт.

Покер фейс Чака Норіса

Велику популярність в масах вираз набув після виходу пісні Lady Gaga «Poker Face» у 2008 році, хоча і до цього він був досить поширеним.

Багато компаній знімають промо-ролики, де акцентують увагу на покер фейс. Є як серйозні відео, так і кумедні, як реклама Full Tilt Poker з Філом Айві.

Рекомендуємо прочитати схожі теми:

Флеш-дро, блеф, ХАД, тільт, одномасні конектори, олл-ін.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
iGaming експерт на Cardmates
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.