Flopzilla: можливості покерного софту

Flopzilla

Flopzilla – це надзвичайно корисний інструмент, який дає можливість оцінити силу вашої руки, а також покращити якість гри на постфлопі.

Програмне забезпечення відноситься до категорії "Покер калькулятор" та має на меті допомогти гравцям зрозуміти, як той чи інший діапазон рук потрапляє в конкретний тип флопу.

Розбір зіграних вами роздач допоможе знайти та усунути ліки, що призведе до збільшення плюсових дій і, відповідно, вінрейту в майбутньому.

Софт дозволяє аналізувати не лише реальні партії, а й створювати рандомні (теоретичні) ситуації. Поговоримо про ПЗ, його функціонал, версії та вартість ліцензії докладніше.

На даний момент програма підтримує лише холдем (як безлімітний, так і лімітний) у форматі кеш-ігор та турнірів (MTT, SnG, Spin&Go). Мова інтерфейсу продукту – англійська. 

Огляд основних функцій Flopzilla

Використовувати програму досить просто: ви вказуєте ваші кишенькові карти та карти борда (флоп, терн, рівер), а вона виводить ймовірність побудови тієї чи іншої комбінації. Найзручніше те, що всі інструменти знаходяться в одному вікні – так орієнтуватися в інтерфейсі буде не складно, навіть якщо ви працюєте з калькулятором вперше.

Матриця рук (Starting Hand)

Це таблиця з усіма можливими стартовими картами, що складається з 13x13 квадратів (всього 169 стартерів). Усі руки поділені на дві категорії: верхній трикутник – одномасні, нижній – різномасні. По центру матриці проходить діагональ кишенькових пар (з правого нижнього до лівого верхнього кута).

Flopzilla

У цьому списку ви можете вибрати руку й подивитися, яке еквіті вона має як на префлопі, так і на флопі.

Праворуч знаходиться повзунок, за допомогою якого ви вказуєте, як часто певна стартова рука входить у діапазон.

Загальні карти або дошка (Board)

Наступний блок також складається з 52 карт, розташованих у 4 стовпцях за мастями:

Flopzilla огляд

Після того, як ви вказали руку чи діапазон, перші три карти, обрані вами в блоці "Board", становитимуть флоп. Четверта – терн, п'ята – рівер (у тріальній версії вони недоступні).

Схема роботи з програмою така: вказуєте 2 кишенькові карти, потім вибираєте загальні й отримуєте результат – скільки еквіті вони мають.

Секція статистики (Statistics)

Це найважливіша секція в цій програмі. Тут відображатиметься інформація, як часто ваша рука перемагатиме у відсотковому співвідношенні:

Flopzilla

Наприклад, ви вважаєте, що гравець із заданим діапазоном не завжди ставитиме продовжену ставку (сбет, контбет) з готовим флешем. Правою кнопкою миші натискаємо біля напису "flush" та повзунком виставляємо потрібну частоту. Якщо ж суперник ніколи не ставитиме сбет, тоді просто клацаємо на червону галочку, і фільтр буде скинуто.

Увага! Загальне еквіті руки/діапазону за обраним бордом змінюється після кожної дії в секції статистики. Стежте за цим та використовуйте в розрахунках.

Секція мертвих карт (Dead cards)

У цьому полі виставляють стартову руку або ті карти, які точно не з’являться на постфлопі. Наприклад, якщо опонент викинув у відкриту АJо, ви відзначаєте їх тут. Це потрібно для більш точного підрахунку постфлоп стратегій.

Flopzilla функціонал

До речі
До речі

Якщо ви шукаєте потужний калькулятор для аналізу гри на постфлопі для заданих 2-way потів, зверніть увагу на програму Simple PostFlop. Вона розраховує оптимальні стратегії з поправкою на GTO, враховуючи при цьому діапазон суперника, ваші карти та борд.

Секція Hotness

Блок Hotness – це тренажер для роботи над грою (дуже корисна функція!).

Прихована секція Hotness відображається, якщо розгорнути програму на максимум. Вона показує, як змінюється еквіті діапазону згідно із заданими загальними картами залежно від карт, які можуть прийти. Щоб дізнатися деталі, необхідно натиснути на карту, що вас цікавить.

Ви не завжди зможете інтуїтивно зрозуміти, яка саме карта покращить вашу руку, а яка – руку опонента. Функція Hotness потрібна саме для тренування цих умінь.

Flopzilla

Додаткові опції

Здійснення розрахунків головне, але не єдине призначення даного софту. Програма охоплює низку інших корисних функцій, включно з:

ВкладкаЗа що відповідає
RangeДозволяє імпортувати/експортувати таблицю стартових рук (у текстовому форматі).
WeightВідображає, як часто гравець розігруватиме банк із зазначеним спектром рук.
Saving/LoadingЗбереження та завантаження заданих діапазонів.

Як зберегти спектри Флопзіли

Крок 1
Крок 1

Щоб зберегти діапазони, необхідно відкрити вкладку "Save/Load" та обрати пункт "Export predefined ranges".

Крок 2
Крок 2

У вікні з'явиться текст, який потрібно скопіювати й на іншому комп'ютері вставити у вікно "Import predefined ranges".

Крок 3
Крок 3

Для збереження роздач з постфлопом належить скористатись "Export save file as forum/email test block" у вкладці "Save/Load".

Які покер-руми сумісні з програмою

Оскільки карти вводять вручну, покеристи можуть користуватися Флопзілою як при онлайн, так і при офлайн грі. Однак багато покерних кімнат не дозволяють запускати цей софт паралельно з активним ігровим клієнтом. До цього списку входять:

 • Покердом
 • 888poker
 • руми мережі GGNetwork

Слід уточнити цей нюанс у службі підтримки вашого руму, інакше є ризик отримати бан із конфіскацією всіх коштів на рахунку.

Звичайна версія й Flopzilla Pro: ціна софту

У кожного гравця є можливість калькулятор Флопзіла скачати й протестувати його обмежений функціонал (проставляти карти дозволено лише до флопа, на терні та рівері опція недоступна) протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Такий пробний тріал пропонує виробник для ознайомлення із програмою.

Постійна ліцензія коштує 25$. Одна підписка дозволяє встановити Flopzilla на 2 комп'ютери, тобто програму можна використовувати одночасно на двох пристроях.

Важливий нюанс
Важливий нюанс

Ви маєте бути власником обох комп'ютерів, адже ділитися ключами активації з іншими користувачами заборонено.

У ціну також включений калькулятор еквіті HoldEq – його можна підключити до FZ (1.7.0 або новіше). Він сприятиме розширенню роботи зі спектрами, при цьому дістанеться вам задарма.

Що таке Флопзіла ПРО?

Це покращений варіант стандартної версії програми, що розглядається. Він відрізняється ширшим набором функцій, а самі розрахунки виконуються в ультрашвидкому темпі (майже миттєво). Додаткові можливості PRO версії:

 • мультивей режим – дозволяє проводити розрахунки в банку з 3-10 гравцями;
 • більш розгорнута розбивка статистики на префлопі та флопі;
 • можливість редагувати статистику на постфлопі;
 • взаємодія з солвером GTO+, а саме – імпорт та експорт рук.

Доступ до рівня ПРО є лише у власників стандартної ліцензії калькулятора. Перехід на нову версію окремо оплачувати не потрібно.

Плюси та мінуси калькулятора

Бажаючим озброїтися софтом Флопзіла варто спершу ознайомитися з його перевагами. А їх, до речі, чимало:

 • Візуалізація спектрів, завдяки чому гравець може з відносною точністю припустити, які карти входять у цей діапазон, а які ні.
 • Дає краще розуміння діапазонів та їх взаємодії з дошкою.
 • Можливість створювати власний чарт стартових рук. ПЗ також дозволяє зберігати створені вами спектри. Їх можна розбити на групи й дати кожному назву, наприклад, діапазони 2-бета, 3-бета тощо.
 • Можливість бачити, як майбутні карти впливають на еквіті.
 • Аналіз зіграних під час сесії роздач. Для цього необхідно вказати свою стартову руку, відомі карти борда та ймовірний діапазон опонента.

Недоліки

 • Мова інтерфейсу – англійська, від чого спочатку Flopzilla може здатися складною та заплутаною. Однак за кілька підходів усі кнопки та опції даного програмного забезпечення стануть зрозумілими.
 • Стандартна версія програми не прораховує різні текстури флопа для мультивей банків, лише у хедз-ап спотах. Але проблема вирішується за допомогою ПРО плану.

Як бачите, переваги переважають, і це формує високий рейтинг Флопзіли. Продукт добре підійде тим, хто хоче побити мікроліміти або перейти на більш серйозні рівні. Недосвідченим новачкам слід спочатку вивчити основи гри і лише тоді братися за приручення допоміжного софту.

Вердикт

Програма заборонена для використання під час гри (при запущеному клієнті) у багатьох румах, проте нею можна вільно користуватися до чи після ігрових сесій.

Це відмінний інструмент для гравців середнього/просунутого рівня, але й на мікролімітах софт буде дуже корисним. За допомогою цього програмного забезпечення ви навчитеся мислити діапазонами і покращите свій вінрейт.

Купівля програми Flopzilla – відмінне вкладення грошей. Жоден софт не буде потрібен вам так часто, як цей. Оплата одноразова, а оновлення до останньої версії (в будь-який момент в майбутньому) проходить без додаткових зборів. І не забувайте про можливість безкоштовного користування протягом 7 днів пробного періоду.

Якщо ви прагнете стати сильним гравцем у покер, вам також знадобляться покерні трекери на кшталт Hand2Note. Програма виводить актуальну статистику на суперників, що дозволить прийняти найбільш вірне рішення в роздачі, а також має низку інших корисних опцій.

Поширені запитання
💡 Як користуватися Флопзілою?

Алгоритм роботи з калькулятором дуже простий: задаються стартові та загальні карти, а потім система автоматично здійснює всі розрахунки.

🔎 Що дає гравцеві версія ПРО?

Це покращений варіант калькулятора з розширеним набором функцій. Наприклад, тут реалізована можливість розбирати мультипоти ( звичайна версія такої фічі не підтримує).

🎭 Чи потрібно доплачувати за перехід зі стандартної ліцензії на PRO?

Ні, додаткова плата за користування ПРО планом не стягується – ці дві версії йдуть одним комплектом за 25 доларів.

📌Чи можна скачати програму безкоштовно?

Так, розробник пропонує безкоштовну пробну версію. Тріал дійсний протягом 7 днів. Для подальшого користування продуктом потрібно оформити одноразову передплату.

🔑Як отримати новий Flopzilla ключ активації, якщо змінив комп'ютер?

У такому разі потрібно зайти на офіційний сайт розробника й залишити запит на ключ в розділі "Contact", вказавши у формі свій email (на який раніше купували програму) та новий Hardware ID. Активатор прийде на пошту.

📢На скільки комп'ютерів розрахована ліцензія софту?

Встановити програму можна на два різні пристрої, але заборонено ділитися ключами з іншими гравцями.

🍏Чи працює Флопзіла на Mac?

Програмне забезпечення заточене лише під ОС Windows. Єдиний спосіб запустити Flopzilla на macOS – використати спеціальні інструменти, як от Boot Camp, Parallels або аналог.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.