Огляд Флопзілли: інструкція та поради щодо основних функцій

Flopzilla − профессиональный инструмент покериста

Flopzilla − це унікальний покерний калькулятор, який дає можливість оцінити силу вашої руки.

Використовувати Флопзіллу не складе ніяких труднощів  ви вказуєте ваші карти, карти борда, а програма виводить ймовірність побудови тієї чи іншої комбінації.

Ви можете завантажити Флопзіллу і протестувати її обмежений функціонал (можливість проставляти карти тільки до флопа, на тьорні й рівері ця опція відсутня) протягом 7 днів безкоштовно. Виробник пропонує такий пробний тріал для ознайомлення з програмою.

Підписка коштує 25$. Вона дозволяє встановити Flopzilla на 2 комп'ютери (тобто користуватися програмою ви можете одночасно з двох пристроїв по одній підписці).  

Опис основних функцій Флопзілли

Користуватися додатком досить просто, оскільки всі інструменти знаходяться в одному вікні.

Матриця рук

Матриця рук − це таблиця з усіма можливими кишеньковими картами, яка складається з квадратів 13x13. Усі руки в ній поділені на дві категорії: верхній трикутник − одномасні, нижній − різномасні.

По центру проходить діагональ кишенькових пар (з правого нижнього кута до лівого верхнього кута).

Матриця рук


У цьому списку ви можете вибрати руку і подивитися, яке еквіті вона має як на префлопі, так і на флопі.

Праворуч знаходиться повзунок, з допомогою якого ви вказуєте, як часто певна рука входить в діапазон.

Загальні карти (Board)

Наступний блок також складається з 52 карт, розташованих в 4 стовпцях за мастями:

Вибір загальних карт на столі

Після того як ви вибрали руку або діапазон, перші три карти, обрані вами в блоці борду, будуть складати флоп. Четверта карта − тьорн, п'ята − рівер (тьорн і рівер не доступні в тріальній версії).

Схема роботи з програмою наступна: вказуєте 2 кишенькові карти, вибираєте загальні карти та отримуєте результат  скільки еквіті вони мають. 

Секція статистики (Statistics)

Це найважливіша секція у всій програмі. Тут відображатиметься інформація, як часто ваша рука буде перемагати в процентному співвідношенні:

Розрахунок еквіті

Наприклад, ви вважаєте, що гравець із заданим діапазоном не завжди ставитиме продовжену ставку (контбет) з готовим флешем. Натискаєте правою кнопкою миші біля напису флеш і з допомогою повзунка виставляєте потрібну частоту. Якщо суперник ніколи не буде ставити контбет, тоді просто натискайте на синій фільтр (його буде знято).

Увага! Загальне еквіті руки/діапазону за обраною дошкою змінюється після кожної дії в секції статистики. Стежте за цим і використовуйте в розрахунках.  

Секція мертвих карт (Dead cards)

У цій секції ви виставляєте вашу руку, або ті карти, які точно не прийдуть на постфлопі. Наприклад, якщо опонент скинув відкрито АJо, то ви виставляєте їх тут. Це потрібно для більш точного підрахунку постфлоп стратегій.

Секція Hotness

Секція Hotness − тренажер для роботи над грою (дуже корисна функція).

Прихована секція Hotness з'явиться, якщо ви розгорнете вашу програму на максимум. Вона показує, як змінюється еквіті діапазону згідно із заданими загальними картами в залежності від тих карт, які можуть прийти. Ви не завжди зможете інтуїтивно зрозуміти, яка карта підсилює вашу руку, а яка зміцнить руку опонента. Секція Hotness потрібна саме для тренування цих умінь.

Секція Hotness

Як зберегти спектри Flopzilla?

Для того щоб зберегти спектри, відкрийте вкладку Save/load і виберіть «Export predefined ranges».

У вікні з'явиться текст, який вам потрібно скопіювати і на іншому комп'ютері вставити в віконце «Import predefined ranges».

Для збереження роздач з постфлопу скористайтеся «Export save file as forum/email test block» у вкладці Save/load.

Що ще потрібно знати про Флопзіллу:

  • На PokerStars Flopzilla заборонена для використання під час гри (при запущеному клієнті);
  • Для того, щоб перенести Flopzilla на інший комп'ютер, досить просто написати в службу підтримки за адресою contact@flopzilla.com (лист повинен бути написаний англійською мовою).

Купівля додатку Flopzilla − чудове інвестування грошей. Ви не використовуватимете жоден софт настільки часто, як цей. Не забувайте також про можливість безкоштовного користування програмою протягом 7 днів пробного періоду. Успіхів у освоєнні програми!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.