Огляд ShareMyPair

ShareMyPair – ресурс, за допомогою якого ви можете ділитися роздачами, зіграними не тільки в онлайні, а також в живих турнірах, кеші і домашніх іграх. Просто введіть вихідні дані і програма перетворить вашу роздачу в коротке відео, що дасть вам змогу наочно продемонструвати свою гру.

В команду професіоналів ShareMyPair входять багатократні чемпіони WSOP Філ Хельмут і Грег Реймер, відомі російські гравці Михайло "Mikleler" Сьомін і Анатолій "Nl_Profit" Філатов, американські профі Джонатан Літтл, Джефф Гросс, Алекс Фіцджеральд, Метт Аффлек, Алек Тореллі та інші.

З моменту заснування і запуску ShareMyPair в 2013 році ресурс відвідали понад1 950 000 чоловік, там було опубліковано не менше 38 000 роздач, які в цілому зібрали більше 4,2 мільйона переглядів.

Покерними  відеороликами, створеними на ShareMyPair, можна легко ділитися в Twitter, Facebook, Instagram і Snapchat, а також по електронній пошті і в текстових повідомленнях.

Як це працює?

 • Зареєструйтеся на сайті www.ShareMyPair.com або завантажте додаток ShareMyPair на свій мобільний пристрій.​
 • Створіть роздачу: виберiть кiлькiсть гравців за столом, розставте блайнди і стеки, а також вкажiть всі відомі карти.
 • Збережіть роздачу і, при бажанні, поділіться нею зі своїми друзями за допомогою соц.мереж, особистих повідомлень або надiшлiть їм посилання.

Також на ShareMyPair ви знайдете роздачі інших гравців, в тому числі багатьох відомих профі. Роздачі, якi виставлені популярними покеристами, публікуються в окремій вкладці «Card Sharks».

Як створити роздачу в ShareMyPair

Створити і опублікувати роздачу можна як у мобільному додатку, так і на сайті ShareMyPair. Для цього виконайте наступнi дiї:

 1. Натисніть «Enter New Hand» у верхній частині вікна на сайті або «Плюсик» у верхньому правому кутку програми.
 2. ​Виберіть де зіграна гра: в кеші або в турнірі (1).
 3. Вкажіть розмір малого і великого блайнду (SB – Small Blind, BB – Big Blind) (2). В кеш-грі ви можете також вказати розмір страдлу, а в турнірі потрібно позначити анте і кількість гравців за столом.
 4. При необхідності скористайтеся кнопками «Observer Mode», якщо хочете опублікувати роздачу, в якій ви не брали участь, і «Reveal at Showdown», щоб карти були відкриті не відразу, а показувалися на шоудауні (3). У додаткових налаштуваннях можна вибрати 4-х кольорову колоду, включити підказки і змінити валюту (4).
 5. Виберіть своє місце за столом (якщо ви берете участь в роздачі, або дивiться Пункт 4).
 6. Позначте дилера (позиція гравця перед блайндами), просто натиснувши на певне місце за столом. Кнопку дилера можна буде перемістити. Для цього натисніть лівою кнопкою миші на кнопку дилера (щоб вона збільшилася), а потім поставте її на потрібне місце за столом.
 7. Додайте гравців за стіл, натискаючи на місця за столом. Щоб прибрати гравця – натисніть на його логотип.
 8. Вкажіть стек і карти кожного гравця за столом. Для цього натисніть на карти або нік гравця. Перед вами відкриється нове вікно, в якому ви можете вибрати відомі карти (свої і опонентів), назвати гравця (або вибрати стиль його гри) і позначити розмір стеку.
 9. Вкажіть флоп, тьорн і рівер (або ті карти, які відомі).
 10. Після того як всі гравці будуть з картами і стеками, а також будуть вказані карти на столі – натисніть «Betting».
 11. У наступному вікні вам потрібно показати, як проходила гра, вказавши ставки гравців по черговості. Якщо в якийсь момент ви зробили помилку, скасувати дію можна за допомогою кнопки «Undo». Якщо ви помітили помилку у картах або стеках, повернутися в минуле віконце можна за допомогою кнопки «Edit» в лівому верхньому кутку. Щоб вийти з редактору – слід натиснути «Quit».
 12. По завершенню ви побачите внизу напис з результатом розіграшу. Тисніть «Next» щоб опублікувати роздачу.
 13. У віконці, що з'явилося напишіть коментар до роздачі (за замовчуванням програма пропонує написати «Watch hand I played» – «дивіться руку, яку я зіграв»). Залиште (тому що він ставиться автоматично) або приберіть галочку в графі «Make Post Public» (зробити пост доступний для всіх). Натисніть «Finish».

Після цього вам буде запропоновано поділитися своєю роздачею в твіттері, фейсбуці, поштою або скопіювати код для вставки ролика на сайт.

У будь-який момент ви можете зробити публікацію приватною («Make Post Private»), редагувати роздачу («Edit») або поділитися нею.

Хоч і багато користувачів ShareMyPair обирають створювати і ділитися своїми анімаційними роздачами з друзями і користувачами, але все ж деякі гравці вiддають перевагу Private Mode (приватний режим), щоб створювати необмежену кількість власних покерних анімаційних роздач для подальшого аналізу і розбору.

Мобільна версія ShareMyPair

Ви можете встановити додаток ShareMyPair на свій смартфон або планшет. Програма працює так само, як i на сайті (а місцями навіть зручніше).

Безкоштовний додаток ShareMyPair є в iTunes App Store (для Apple-пристроїв на IOS) і в GooglePlay (на Android). Його вже встановили більше 25 500 користувачів.

Стіл Cardmates на ShareMyPair

Cardmates співпрацює з ShareMyPair з 2017 року. Читачі і пiдписники нашого сайту можуть використовувати стіл з логотипом Cardmates, замість стандартного полотна ShareMyPair. Для цього вам потрібно:

 • Зайти в додаток ShareMyPair. Відкрити меню, що ліворуч. Перейти в налаштування груп: Settings> Group> і вибрати в списку Cardmates.

Налаштувати стіл з лого Cardmates можна тільки в мобільному додатку, але після цього свої роздачі ви можете публікувати як зі смартфону і/або планшету, так і на комп'ютері, через сайт.

ShareMyPair – це найпростіший спосіб показати зіграну або побачену вами роздачу так, щоб людина побачила її ніби наживо.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.