Оновлено
22.05.2024

Ставки на спорт в Україні

Ставки на спорт дозволяють беттерам укладати парі на будь-які змагання: футбол, баскетбол, гольф, теніс тощо. Ми зібрали перевірених букмекерів із широким розписом та вигідними коефіцієнтами на цій сторінці. У нашому рейтингу сайтів для спортивних ставок – лише ліцензовані КРАІЛ майданчики.

Favbet
Favbet
США Доступно для гравців з вашої країни
3.5 / 5.0
Хороша
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний бонус 100% депозиту до 10 000 UAH
Vbet
Vbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний фрібет до 2500₴
GGBet UA
GGBet UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
3.5 / 5.0
Хороша
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний бонус 350% на кіберспорт

Ставки на спорт онлайн: з чого почати

Букмекерські ставки – цікавий світ, в який хочеться поринути одразу. Але спочатку варто ознайомитись з основними особливостями та процесом гри. В цілому, умови майже в усіх конторах однакові.

Коефіцієнти

Розпочнемо з коефіцієнта. Це показник, який вказує на ймовірність того чи іншого результату. Українські букмекерські контори використовують європейську модель типу 1,5, 1,8, 2,5 тощо. 

Наприклад
Наприклад

Якщо зробити виграшну ставку 100$ на коефіцієнт 2,5, гемблер отримає виплату 250$, тобто 150 доларів чистого прибутку. 

На міжнародних платформах можна зустріти й інші варіанти кофів:

Американські коефіцієнти
Американські коефіцієнти

Коф вказує, який прибуток отримує гемблер. Наприклад, +170 означає, що при ставці 100$, учасник парі отримає +170 доларів. Тобто американський +170 відповідає європейському 2,7.

Британські
Британські

Використовують в основному в конторах Великобританії. Кофи дробні типу 1.5, 7/10 тощо. Вони вказують на відношення суми потенційного чистого прибутку до суми, яку потрібно поставити, щоб отримати цей прибуток.

Лайв та лінія

Далі важливо обрати тип події: лайв або лінія. У першому випадку людина робить ставку на подію в реальному часі, а в другому – ставить на матч до його початку. Кожен сам обирає, який варіант йому обрати, але варто знати, що по лінії коефіцієнти змінюються поступово, а в лайві – кожну мить. Це через те, що в режимі live постійно щось відбувається та впливає на вірогідність результату матчу.

Розпис

Третій момент, про який важливо поговорити, – розпис. Чим ширший цей показник, тим краще для гемблера, тому що є більше можливостей зробити ставки. Найбільше пропозицій зазвичай на футбольні матчі. У беттера є можливість спробувати вгадати майже будь-яку подію: кількість карток, кутових, аутів, голи. Можна зробити ставку навіть на те, яка команда першою розпочинає гру з половини поля.

Умови ставок онлайн

І останній, але найважливіший момент – правила. В основному вони мало відрізняються:

 • Реєстрація доступна лише гравцям, які досягли віку 21 року.

 • Дозволяється мати лише один акаунт. 

 • Не можна скасовувати ставку, яку вже зробили.

 • Виплата виграшу можлива лише після верифікації акаунту.

Повний список правил та умов завжди доступний на офіційному сайті платформи. З ним важливо ознайомитись перед реєстрацією.

Ставки онлайн на популярні види спорту

У букмекерських конторах гемблери можуть зробити ставки на багато популярних видів спорту. 

⚽️ Футбол 

Найкращі закордонні ліги (англійська Ла Ліга, іспанська Прімера, італійська Serie A) наша українська Прем’єр Ліга та інші чемпіонати. Можна робити ставки як на весь матч, так і на тайм або на короткі проміжки часу.

🏀 Баскетбол

Поєдинки в цьому виді спорту тривають 4 чверті, і весь цей час можна намагатись вгадати переможця. Доступні фори, тотали, також можна ставити на статистику або гравців.

🎾 Теніс 

В основному індивідуальний вид спорту, хоча і зустрічаються парні матчі. Беттери можуть зробити ставки на матч, сет або гейм. Також доступні ставки на статистику (ейси, подвійні помилки, брейки тощо).

Топові БК пропонують понад 50 різних видів спорту, вище ми перерахували лише найпопулярніші. Наразі у розписі букмекерів можна зустріти навіть екзотичні серфінг, гельский футбол, кабадді або дартс.

Види ставок на спорт

У світі букмекерських контор існує безліч способів зробити ставку на спортивні події. Однією з найпопулярніших є ординарна ставка (ординар) – коли гравець обирає один результат і ставить на нього. 

Наступний в списку – експрес. Тут обирають кілька результатів і об'єднують їх в одну ставку. Виграш в експресі отримується тільки в разі, якщо всі обрані результати виявляються вірними.

Третій варіант – система. Вона дозволяє гравцеві обирати кілька результатів і ставити на всі можливі комбінації з них. Це дозволяє зменшити ризик і збільшити шанси на виграш. Наприклад, якщо беттер поставив на систему 5 з 8, для отримання мінімального виграшу потрібно, щоб зіграли як мінімум п’ять подій.

Також є ще такі варіанти ставок:

 • Результат. Найпростіший вид ставки на перемогу першої/другої команди, або нічия (W1, W2 та X у букмекерів). 

 • Подвійний шанс. У такій ставці шанси на виграш збільшуються, тому що юзера влаштовують відразу два результати: перемога або нічия (X1 або X2 у БК).

 • Точний рахунок. Досить складна ставка в тому плані, що важко вгадати точний рахунок матчу в футболі. В інших видах спорту ще складніше, тому і коефіцієнти на це набагато вищі.

 • Фора або гандикап. Ставка, в якій гемблер отримує перевагу або відставання. Наприклад, фора +2,5 в футболі означає, що команда розпочинає матч з двома голами у своєму активі. Тобто для виграшу потрібно, щоб вони виграли або програли з різницею не більше, ніж у два м’ячі.

 • Тотал. Гемблер намагається вгадати загальну кількість забитих м’ячів або набраних балів. Існує два варіанти тоталу: більше та менше.

 • Тайм/матч. Ставка одразу на два результати. Наприклад, можна припустити, що умовна Барселона програє перший тайм, але виграє матч.

 • Час голу. Букмекер пропонує вгадати, до якої хвилини заб’ють перший та останній гол. Наприклад до 20-ї, або до 85-ї.

 • Статистика. Сучасні БК дають можливість поставити практично на будь-які статистичні дані: аути, кутові, картки, порушення тощо.

 • Як заб’ють гол. Можна зробити ставки на спорт на те, як саме команда заб’є перший м’яч: головою, ногою, зі штрафного, автогол тощо. Залежно від ймовірності відрізняються коефіцієнти. Найменший коф на гол ногою, тому що таким чином забивають найчастіше.

Це далеко не всі варіанти ставок. Для отримання повного розпису потрібно завітати на офіційний сайт букмекерської контори.

Як робити ставки онлайн

Для початку потрібно зареєструватись на сайті БК. Створити акаунт можуть лише повнолітні особи, які досягли віку 21 рік. Далі потрібно пройти верифікацію (українські контори дають можливість зробити це за допомогою банк ID).

Зробити перші ставки на спорт в Україні початківцям може допомогти покрокова інструкція:

Крок 1
Крок 1

Обрати лайв або лінію.

Крок 2
Крок 2

Обрати вид ставки: ординар, система або експрес.

Крок 3
Крок 3

Обрати потрібний матч або декілька поєдинків.

Крок 4
Крок 4

Відкрити купон ставки та підтвердити її.

Після цього ставка буде відображатись в особистому кабінеті. Іноді БК пропонують взяти кешаут – забрати частину грошей до того, як закінчився поєдинок.

Після закінчення матчу ставка автоматично розраховується системою: або програш, або виграш. Ще може бути повернення, в разі якщо гемблер поставив тотал менше 2, а забили рівно 2 м’ячі.

Вибір типу ставки залежить від стратегії гри та знань у вибраному спорті. Незалежно від того, який тип ставки оберете, важливо розуміти його правила та ризики, щоб зробити виграшні рішення.

Онлайн ставки лайв

Live – розділ матчів, які проходять в режимі реального часу. Основна особливість ставок в лайві в тому, що в грі постійно змінюються події, а отже коефіцієнти також. Наприклад, коефіцієнт на перемогу Динамо на 20 хвилині матчу і на 88 дуже відрізняється.

Під час live беттінгу головне бути швидким та уважним. Чітко визначитись з видом спорту, ставки та матчем. Відеотрансляції дозволяють отримати задоволення від перегляду. Зазвичай, щоб вони були доступними, потрібно щоб в акаунті був позитивний баланс.

Для зручності в деяких БК доступна функція автоматичної суми ставки. Це означає, що юзер може ввести стандартну суму та робити ставку одним кліком.

Де зробити ставки онлайн: рейтинг платформ

В Україні мають право працювати легально лише ті платформи, в яких є ліцензія від КРАІЛ, Наразі таких ресурсів лише декілька.

БрендЮридична назва
Дата видачі та номер ліцензії
FavbetТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАБЕТ»28.12.22 № 433
VbetТОВ «ВБЕТ УКРАЇНА»31.01.22 № 15
GGBet UAТОВ «ГГБЕТ»23.08.23 № 128

Favbet

Ставки на спорт

Favbet – авторитетний букмекер, який працює з 1999 року. У 2022 році компанія отримала ліцензію КРАІЛ і перебуває в повністю легальній площині. Одразу після реєстрації новим гравцям доступний Welcome Bonus до 10 000₴ + 300 фріспінів. Мінімальний депозит 100 гривень дозволяє робити ставки на спорт користувачам з будь-яким банкролом.

Vbet

Ставки онлайн

Ще один букмекер з ліцензією від КРАІЛ (отримали в 2022 році). Ресурс пропонує широкий розпис ставок на будь-який вид спорту. Варто зазначити, що на платформі великий розділ кіберспорту, і це один з основних напрямів ВБЕТ.

Після реєстрації гравці отримують доступ до бонусу 100% за перший депозит. Зручна верифікація дозволяє повністю активувати акаунт та відкрити можливість виведення коштів. Платіжних систем в касі небагато, але присутні популярні Visa/MasterCard, GooglePay та Apple Pay. Також можна зробити депозит через термінали EasyPay, для цього потрібно ввести особистий номер рахунку.

GGBet UA

Ставки на спорт в Україні

ГГБет ЮА – сучасна платформа для гемблінгу з ліцензією від КРАІЛ. Ресурс є спонсором багатьох кіберспортивних команд, тому не дивно, що на сайті великий вибір саме по цим ставкам. У топових матчах в лайві присутня відеотрансляція, можна робити ставки на спорт та спостерігати за івентом у прямому ефірі.

Принципи відповідальної гри

Responsible Gambling – цей напис можна побачити на сайті кожної букмекерської контори. Він нагадує користувачам, що потрібно грати відповідально. Це означає, що БК – не спосіб заробітку грошей, а лише місце відпочинку та розваг. Деякі люди не можуть контролювати свої ставки на спорт онлайн та програють дуже великі гроші. Для цього в особистому кабінеті доступні наступні налаштування:

ФункціяОпис
Деталі
СамовиключенняБудь-який гравець може самостійно зробити перерву від азартних ігор.Періоди самовиключення: день, тиждень, місяць, 6 місяців, безстроковий.
ЛімітиФункція дозволяє керувати сумою грошей для ставок,
депозиту або програшу за певні періоди часу.
Користувач вказує період (день, тиждень, місяць) та суму.
Перевірка реальностіНагадування, як довго триває гра, з’являється
на екрані в кінці вибраного періоду часу.
Користувач вказує, скільки може тривати максимальний сеанс.
Отже, грайте відповідально та контролюйте свої ставки на спорт. Пам’ятайте, що результат вирішують команди та фортуна.​

Поширені запитання
⚽️ Як знайти легальну контору для ставок на спорт в Україні?

Якщо ввести в пошуку “ставки на спорт Україна” браузер запропонує багато варіантів. Але слід обирати лише платформи з ліцензією від КРАІЛ, в рейтингу Cardmates забрані саме такі сайти.

⚽️ Як робити ставки на спорт?

Є два доступних способи: по лінії (перед початком матчу) та в лайві (під час поєдинку).


⚽️ На які види спорту доступні ставки онлайн?

Залежно від обраної БК, але зазвичай можна поставити на більш ніж 50 різних видів спорту.

⚽️ Як швидко розраховують результат онлайн ставки?

Система розраховує ставку протягом декількох хвилин після закінчення, але зустрічаються й винятки.

⚽️ Які максимальні ліміти на ставки онлайн?

Максимальна сума ставки залежить від обраного виду спорту або чемпіонату. Найбільші ліміти на футбольні топ-ліги.