Оновлено
06.06.2024

Кращі покер руми

Індустрія онлайн покеру пропонує десятки кімнат для гри в кеш та МТТ. Але як із цієї різноманітності вибрати надійний покер рум із хорошим трафіком, доступним рейком та гідними умовами кешауту?

Часто буває, що рум відомий слабким полем та акціями, але вивести гроші може бути проблематично. Або така ситуація – у кімнати чудова програма лояльності та високий рейкбек, але наявність гри навіть у піковий вечірній час не задовольнить професіоналів.

Команда Cardmates після проведення ґрунтовного аналізу визначила сильні та слабкі сторони всіх популярних румів. Завдяки нашому рейтингу та детальним оглядам можна швидко вибрати відповідну кімнату для гри в покер на гроші на бажаному ліміті у будь-якій дисципліні.

Vbet Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит

Як обрати хороший покер рум

Вибір покер руму дуже важливий і на старті кар'єри, і для регулярів. Для тих, хто робить перші кроки в покері, початкове враження від гри може стати вирішальним:

Якщо інтерфейс руму інтуїтивно зрозумілий, є якісний сапорт, не виникло проблем із верифікацією та виведенням грошей, покерист захоче продовжувати свою кар'єру.

Якщо в румі слабкий трафік, служба підтримки відповідає дуже довго, а серед суперників – зубаті регуляри, які використовують сторонній софт, продовжувати розвиватись у цій сфері бажання не буде.

У нашому списку румів є чотири категорії: A, B, C та D.

КатегоріяОсобливості
AТоп категорія з найкращими румами. Справжні “кити ринку”, кожен сайт надійний та авторитетний.
BНе такі великі руми, проте з позитивною оцінкою. Часто можуть бути вигідні бонуси та велика кількість фріролів.
CУ цій категорії наявні деякі екзотичні руми або резервації. Перед реєстрацією важливо перевірити, чи приймають гравців саме з вашої країни.
DЦі руми закриті або на межі закриття через свою ненадійність, або ж зарекомендували себе недобросовісно (наприклад, не виплачували гроші гравцям). Не рекомендуємо реєструватися та грати там.

Є безліч критеріїв для вибору сайту, щоб грати в покер онлайн на гроші. Ми ознайомимо вас із найголовнішими з них.

Надійність

Перевірені та авторитетні покер-руми потрапляють до категорії A. Тут пул гравців налічує десятки тисяч покеристів, а досвід роботи сайту в індустрії часто перевищує 10 років.

Визначити надійний покер рум онлайн можна за якістю софту, швидкістю кешауту, рівнем професіоналізму сапорту.

Софт

У цьому критерії оцінюється те, наскільки якісно зроблений софт покер руму та наскільки комфортно в ньому грати. Також важлива можливість використання сторонніх програм при грі. Більшість професійних гравців використовують покерні програми, так що якщо для вас це актуально, варто наперед дізнатися, чи немає заборони використання софту в обраному румі. Також є кімнати із вбудованими програмами, що дозволяє відмовитися від покупки будь-яких трекерів та ХАДів.

Поле гравців

Для багатьох вирішальним фактором є саме рівень скілу опонентів: адже чим більше помилок допускають суперники, тим більше у них можна вигравати грошей. З іншого боку, якщо ви хочете навчитися добре грати в покер, є сенс грати із найсильнішими для отримання досвіду.

Також можна відмітити такі критерії як бонуси, акції та трафік.

Онлайн покер руми: наш вибір

Не обов'язково обирати єдиний покер сайт, адже покеристи можуть грати відразу в декількох румах. При цьому важливо пам'ятати, що середній рівень навичок суперників суттєво відрізнятиметься у кожному з них. Так, деякі сайти відвідує лише пара досвідчених гриндерів, тоді як інші просто переповнені професіоналами. Те саме стосується діапазону бай-інів та рейку, додаткових нагород, які можна отримати, та програмного забезпечення, на якому працює кімната.

Тому ми вивели свій топ румів для гравців, які підходять кожному і в надійності яких можна не сумніватися:

PokerMatch
PokerMatch

Із 2022 року цей популярний рум став частиною авторитетної мережі, що дозволило лише покращити його рівень і збільшити вигідні пропозиції для гравців.

Сильні сторони оператора покеру:

 • частина популярної мережі iPoker;
 • якісний мобільний додаток;
 • різноманітні зручні платіжні методи;
 • цілодобовий сапорт;
 • постійні акції та лідерборди.
GGPoker
GGPoker

Один із скінів покерного гіганта GG Network – ще один чудовий варіант як для аматорів, так і для регів. Щоденна кількість користувачів на GGPoker складає близько 200 000 людей.

Інші сильні сторони оператора покеру:

 • широкий вибір форматів гри (MTT, спіни, All-in or Fold, Rush & Cash);
 • гра проти слабких фішів з Азії;
 • система лояльності Fish Buffet – одна з провідних програм рейкбеку на ринку (до 60%);
 • ультрасучасне програмне забезпечення з інтуїтивним інтерфейсом.

Що стосується мінусів, це, безумовно, заборона використання HUD та інших програм. Однак цей мінус легко перетворюється на жирний плюс, якщо ви недосвідчений новачок.

888 poker
888 poker

Старожил на ринку онлайн покеру, але трафік трохи зменшився за останні кілька років. Середній онлайн тут складає близько 5000 гравців. Головна особливість – найбільший бездепозитний бонус за реєстрацію (88 доларів). Такої вигідної пропозиції на інших платформах не знайти.

Інші сильні сторони оператора покеру:

 • сучасне програмне забезпечення (дизайн варто похвалити окремо – виглядає дуже стильно);
 • можливість створювати приватні столи для гри з друзями;
 • мобільний клієнт для користувачів Android та iOS девайсів, а також браузерна версія з будь-якого пристрою;
 • столи з веб-камерою для найсміливіших;
 • окремі допоміжні інструменти не заборонені.

Серед мінусів можна назвати слабку систему рейкбеку та обмежений вибір дисциплін (холдем та омаха).

Відгуки про покер руми від реальних гравців

Наш рейтинг не стоїть на місці, він може змінюватися в залежності від нововведень на сайтах та появи нових румів. Також великий вплив на його формування має фідбек від гравців. Саме реальні користувачі покерної кімнати можуть надати про неї найбільш достовірну інформації та поділитися своїм досвідом.

Тому ми постійно підтримуємо контакти з покеристами і прислуховуємося до їхньої думки в процесі формування рейтингу румів. На нашому сайті зібрано багато реальних відгуків від професійних гравців та аматорів щодо різноманітних майданчиків. Прочитавши їх, кожен користувач може сформувати власну думку щодо того чи іншого сайту і зробити свій вибір.

Поширені запитання
🎭 Який покер рум обрати?

На вибір покерного руму для гри впливають різні фактори: рівень скілу (новачок чи регуляр), користування допоміжним софтом, ліміти та дисципліни. Кожен сайт із нашого рейтингу має свої переваги. Їхній список можна відфільтрувати за певними особливостями, що може допомогти при виборі.

💎 Як зареєструватися в покер румі від Кардмейтс?

Для реєстрації на покерному сайті від Cardmates потрібно перейти на сайт руму за нашим посиланням. Лінк знаходиться в огляді руму (кнопка Скачати). Іноді можна ввести спеціальний промокод при реєстрації, що дасть додаткові бонуси.

💸 Де можна грати в покер на реальні гроші?

В онлайні є багато покерних сайтів, де дозволена гра на гроші. Головне, щоб рум мав діючу ліцензію та приймав гравців із вашої країни.Тоді після реєстрації та внесення депозиту гра буде доступна.

📊 Як визначається категорія покер руму?

Експерти Кардмейтс визначають категорію покерних румів на основі детального аналізу ключових факторів, особистого досвіду та відгуків гравців. Вирішальне значення має надійність сайту.