Оновлено
22.05.2024

Ставки на кіберспорт

Сьогодні зробити ставку на кіберспорт пропонують більшість БК, адже ставки на КС Го, Дота 2 та інші дисципліни наявні в розписах багатьох майданчиків. На цій сторінці експерти Cardmates розмістили ліцензійних операторів із найкращими коефіцієнтами.
Favbet
Favbet
США Доступно для гравців з вашої країни
3.5 / 5.0
Хороша
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний бонус 100% депозиту до 10 000 UAH
Vbet
Vbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний фрібет до 2500₴
GGBet UA
GGBet UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
3.5 / 5.0
Хороша
репутація
від cardmates.ua
Вітальний бонус
Вітальний бонус 350% на кіберспорт

Ставки на кіберспорт онлайн

З кожним роком популярність кіберспортивних матчів зростає. Букмекерські контори надають можливість не лише насолодитись переглядом поєдинку, а ще перевірити свою удачу. До списку доступних опцій входять ставки на Dota, Counter Strike, League of Legends, Starcraft та інші ігри.

Кількість БК, в яких можна зробити ставки на кіберспорт, постійно збільшується. Також додають багато нових варіантів для беттінгу. Наприклад, в Доті можна ставити на кількість вбивств на поточній карті, в СS Go – індивідуальні тотали гравців за кількістю вбитих суперників у кожному раунді. Враховуючи таке різноманіття, початківцю не завжди буває просто обрати платформу для гри.

В наш рейтинг БК увійшли лише надійні та сучасні українські платформи з ліцензією від КРАІЛ. Дані платформи пропонують широкий вибір ставок, високі коефіцієнти та безпечні умови гри.

Ставки на кіберспорт: основні види

Комп’ютерних ігор дуже багато, але не на кожну з них приймають ставки. В основному в арсеналі беттера є СS Go, Dota 2, World of Tanks та League of Legends.

Ставки на КС Го на Favbet

Counter Strike – популярний шутер, в основі якого лежить протистояння спецназу та терористів. Favbet надає можливість не лише бути глядачем, але й зробити в CS Go ставки на переможця матчу, тотали та переможця (карти, раундів або всього матчу).

Ставки на киберспорт

БК приймає ставки на чемпіонати та ліги різного рангу. Ліміти на максимальні ставки встановлюються індивідуально по кожному акаунту гравця.

Ставки Дота 2 на Vbet

Dota 2 – одна з найпопулярніших RPG світу. Дві команди змагаються між собою з метою зруйнувати фортецю суперника. Лінія та розпис на цю комп’ютерну гру досить широкі. Користувачі сайту Vbet можуть зробити ставки як на світові чемпіонати, так і на локальні. В розписі доступні ставки на тотали, результати карт та індивідуальні показники.

Ставки на киберспорт

Великий вибір ставок на кіберпорт на GGBet UA

Букмекер GGBet UA – бренд, ключовим напрямом діяльності котрого є в першу чергу на кіберспорт. На цій платформі беттери можуть укласти парі на результати матчів та мейджорів з Dota 2, Counter-Strike: GO, League of Legends, StarCraft II, Overwatch, Warcraft III, World of Tanks, Call of Duty, Hearthstone, FIFA, Rainbow Six та багатьох інших дисциплін кіберспорту.

Ставки на киберспорт

League of Legends

LOL – RPG з елементами стратегії, дещо схожа на Доту. В матчі беруть участь дві команди по 5 героїв. Ставки приймаються в багатьох ліцензійних букмекерських конторах.

World of Tanks

WoT – RPG з боями на танковій бронетехніці. Кількість учасників в команді становить від 3 людей (залежно від правил турніру). Беттери можуть зробити наступні ставки на World of Tanks: результат турніру, переможець матчу, тотали, індивідуальні показники.

Інші ігри

Насправді БК приймають ставки на багато різних ігор. До цього списку також входять Fifa, Mortal Kombat, Fortnite, Valorant та інші. Але потрібно перевіряти наявність кожного конкретного тайтлу в лінії БК.

Live ставки на кіберспорт: варіанти для гравців

Лінія розпису кіберспортивних подій досить схожа на лінію традиційних спортивних подій. БК приймають ставки на наступні події:

 • Перемога першої або другої команди в матчі, на карті або в раунді.

 • Фора однієї або іншої команди.

 • Тотали за картами, фрагами або іншими досягненнями.

 • Індивідуальні тотали окремих гравців.

 • Окремі події під час поєдинку.

БК приймають ставки як на відомі світові змагання, так і на локальні турніри. При цьому платформи надають широкі можливості для беттінгу, на деяких сайтах можна навіть робити ставки скинами Дота 2.

Ставки на CS Go скінами або речами

Скіни в СS Go можна отримати наступними способами:


 • Придбати їх та відкриті призові скриньки.

 • Скіни можуть випасти після закінчення успішного поєдинку.

 • Їх можна придбати в іншого гравця за реальні гроші.

 • Можна обміняти деякі предмети на скіни.

Деякі букмекерські контори надають можливість зробити ставку скінами або речами. Для цього потрібно:​

Крок 1
Крок 1

Зареєструватись на сайті букмекерської контори.

Крок 2
Крок 2

Прив’язати акаунт Steam до облікового запису БК. 

Крок 3
Крок 3

Обрати матч та кількість предметів для ставки.

Пам’ятайте, що в кожної БК свої правила стосовно прийняття ставок. 

Маржа букмекерів України на кіберспортивні матчі

Маржа та коефіцієнт визначає прибутковість ставки на кіберспорт. Беттінг на СS Go не такий популярний, як на англійський чемпіонат з футболу, тому букмекери підіймають відсоток маржі.

До прикладу, на футболі відсоток маржі становить в середньому від 2% до 5%, а на кіберспорті – 8%-10%.

Популярні стратегії ставок на кіберспорт

Активні гравці в БК полюбляють вигадувати різноманітні стратегії та тактики, які мають збільшити шанс на виграш. Звичайно, 100%  успіху ніхто не гарантує, але ось деякі з найпопулярніших стратегій:

 • Ставки по лінії. Найкращий варіант для тих, хто не просто ставить на улюблені команди, а ретельно аналізує гру кожної з них. Перед початком поєдинку є достатньо часу, щоб зважити всі за та проти та визначитись.

 • Ставки на піку. Досить популярна стратегія. Полягає в тому, що потрібно дочекатись, коли гравці оберуть собі героїв. Тільки після цього можна точніше оцінити їх шанси на перемогу та зробити ставку.

 • Вілки. Небезпечна стратегія, тому що деякі БК можуть блокувати акаунти за вілкування. Тактика полягає в тому, щоб в одній конторі поставити на перемогу першої команди за коефіцієнт два та вище, а в іншій БК – на другу команду також з кофом 2 та вище. В такому випадку при будь-якому результаті беттер гарантує собі плюс.

Ставки на кіберспорт Україна

Кіберспорт набуває все більшої популярності, захоплюючи мільйони гравців та вболівальників з усього світу. Тому букмекерські контори все більше звертають увагу на даний вид спорту, пропонуючи різноманітні ринки ставок та високі коефіцієнти. 

Незалежно від глибини компетенції щодо кіберспорту, беттер має дотримуватися принципів Responsible Gambling.

Поширені запитання
🎮 Які найкращі букмекерські контори пропонують ставки на кіберспорт?

Ставки на киберспорт можна зробити в багатьох БК, але ми рекомендуємо грати лише в українських платформах з ліцензією КРАІЛ.

🎮 На які ігри можна поставити в БК?

Букмекерські контори пропонують достатньо широкий вибір ігор: СS Go, Dota 2, Fifa, World of Tanks та багато інших позицій.

🎮 Де знайти ставки на Доту?

Ставки на Доту доступні практично в кожній БК, для цього треба відкрити розділ киберспорту.

🎮 Скільки становить маржа в коефіцієнтах на кіберспорт?

Відсоток маржі на киберспорт залежить від обраної БК та конкретного чемпіонату. В середньому маржа становить від 8% до 10%.

🎮 Як отримати бонуси від БК для ставок на киберспорт?

Для ознайомлення зі списком доступних бонусів потрібно відкрити розділ промо на сайті БК.

🎮 Як зробити ставки на кіберспорт КС Го речами?

Ставки на кіберспорт КС го грошима та речами може робити будь-який користувач. Для цього потрібно зареєструватись на БК, прив’язати свій акаунт Steam до букмекера, а потім в купоні обрати ставку речами або грошима.