Оновлено
18.02.2024

Як грати в покер – школа покеру Cardmates

Якщо ти читаєш ці рядки, то прийшов сюди за корисною інформацією. Хороші новини – після вивчення всіх розділів нашої Школи покеру онлайн, ти зможеш обійти досвідченого регуляра на високому ліміті 🔥

Як грати покер, а точніше, як цьому навчитися? Для зручності ми структурували інформацію за категоріями.

Початківцям рекомендуємо розпочати з основ та правил. Для більш просунутих покеристів є класні добірки зі стратегіями. А профі знайдуть у розділі детальні огляди допоміжного софту.

Як навчитися грати в покер? З чого розпочати?

Зараз приготуйся дивуватися. Онлайн-покер починається не з правил, комбінацій та ББ 🗿🗿🗿

Шлях блискавичного сходження по лімітах починається… з бажання осягнути мистецтво покеру. Якщо його немає, безглуздо годинами зубрити чарти стартових рук.

Як зрозуміти – твоє це чи ні? Безперечно, тільки пробувати. Для початку вивчи правила класичного покеру (Техаського Холдему), старшинство комбінацій. Тепер можна спробувати себе у різних дисциплінах. Раптом ти – потенційний Омахолік? 😅 Видів покеру більше, ніж може здатися на перший погляд. Про найпопулярніші з них ми докладно розповіли в окремих статтях.

Команда Cardmates переконана на власному досвіді – тільки щира пристрасть до покеру здатна втримати тебе за столом 24/7, коли не помічаєш, що голодний або майже добу не спав.

Хоча у нас зібрано дуууже багато класного навчального контенту, ми не рекомендуємо засиджуватися в теорії. Покерні стратегії варто відразу реалізовувати на практиці, адже це допоможе зрозуміти, яка тактика вам близька, а яка не заходить від слова зовсім.

До речі, якщо ви хочете стати універсальним гравцем в покер як грати в різні його версії підкажуть наші статті. У розділі стратегій є матеріали про більшість популярних видів покеру. Заглянь, почитай, не соромся 😉

Важливо
Важливо

Дотримуючись правила відточувати отримані знання на практиці, можна швидше розвинути скіл.

Як практикувати гру та напрацьовувати досвід без стартового банкролу?

Рідко зустрінеш покериста-початківця із десятьма баксами на карті, з якими він готовий розлучитися just for fun. Завдання рекреаційного гравця – з мінімальними інвестиціями відточити навички та навчитися грати не лише в плюс, а й у задоволення.

У цій ситуації ідеальним варіантом стануть фріроли. Перевага участі в безкоштовному турнірі також полягає у рівні гри суперників. Як правило, за столами збираються новачки.

Розбір роздач – найважливіший етап навчання гри в покер. Аналізуючи зіграні руки, можна побачити свою тактику з боку, виявити слабкі сторони та усунути їх. Робота над помилками є обов'язковою!

Школа онлайн-покеру: про що можна дізнатися у розділі

Ось уже 10 років (10, Карл!) Cardmates публікує якісні матеріали на тему покеру для гравців будь-якого рівня. У нас є багато перекладів, книг про покер, які можна завантажити. Щодо Школи покеру, вся теорія тут систематизована. У кожному розділі є статті, що розкривають більш вузькі теми. Зорієнтуватися буде легко.

Клацнувши на відповідний розділ Школи, знайдеш усе на цю ж тему в одному місці.

Основитут розміщені матеріали про комбінації, види покеру, чарти стартових рук та покерні таблиці, статті про позиції за столом
Правила20 топових дисциплін з детальним, покроковим розбором правил та всіх раундів торгівлі
Термінипокерний словник, оперуючи яким, ти будеш своїм у покерному ком'юніті
Стратегіїстратегії для популярниих покерних дисциплін з практичними порадами та рекомендаціями
Математикашанси, ймовірності в покері та перевірені часом розрахунки
Софтогляди десятків покерних програм з картинками та інструкціями
Заробітокспособи заробляти реальні гроші, граючи в покер
Тренерипричини звернутися до регулярів та записатись на індивідуальні покер уроки

Якщо тебе цікавить конкретне питання чи тема, наприклад, огляд певної програми або пояснення правил гри якоїсь дисципліни, скористайся пошуковим рядком у шапці сторінки.

Онлайн покер з нуля – очікування & реальність

Очікування: Комбінації я знаю, зараз депну 10$, сяду за стіл, зіграю та виведу добрячий куш. А ввечері піду відсвяткую цей успіх.

Ну ну 😅

Реальність: Чому часу на прийняття рішення так мало, я не встигаю проаналізувати, зрівняти ставку чи пасувати. Ееей, у мене ж був стріт, як так 😳 Граю вже 6 годин, ледве вийшов “у нуль”...

А хто сказав, що буде легко? Не має значення – ти пройшов свої перші уроки по покеру в кеш-іграх або турнірах, все найцікавіше чекає попереду.

Навчання грі в покер – копітка праця, що вимагає посидючості, концентрації уваги, логічного мислення та стресостійкості. Знання психології гри, уміння не піддаватись тільту та вчасно зупинитися, зіштовхнувшись із даунсвінгом (даунстріком) – навички, які приходять із досвідом та часом. Щоб стати профі, доведеться проводити за столами колосальну кількість годин.

Все, вистачить жахіть про те, як все складно і виснажливо. Адже покер – це ще й дружне ком'юніті. А спільнота однодумців на Cardmates приємно вражає взаємопідтримкою та атмосферою. Велкам!

Поширені запитання
💡 Як навчитися грати в покер з нуля?

Варто почати з правил, а потім одразу ж пробувати свої сили у грі. Не засиджуйтесь наж вивченням теорії надто довго. Чим більше практики, тим кращий результат.

📚 Що може дати онлайн школа покеру?

Ми зібрали актуальну базову добірку з навчальними матеріалами. Вся poker інформація подана простою та доступною мовою. Реалізовуючи на практиці поради досвідчених тренерів, покеристи-початківці зможуть швидко розвинути свої навички гри як в кеш, так і в МТТ.

🃏 Які ігри в покер найпопулярніші? З якого виду краще розпочати?

Найпопулярніша дисципліна – Техаський Холдем. З нього краще і ропочинати свій шлях в покері.

Відгуки (1)
Аура користувача artemsergeyevich82 183
Україна artemsergeyevich82
Без статусу

Пізнавальна і цікава стаття, обов'язково спробую все і детально вивчу.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.