Заробіток на покері в соціальних мережах

Соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя людей в 21-му столітті. Більшість соцмереж дає можливість своїм користувачам пограти в покер. Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші покерні додатки в різноманітних соціальних мережах. На жаль, в цих додатках неможливо грати на реальні гроші, а грати можна тільки на умовні фішки, а про те, як заробляти в покері читайте в нашому попередньому матеріалі. Завдяки цим програмам новачок може познайомитися з правилами покеру і весело провести час з друзями. World Poker Club в Вконтакте і Одноклассниках – найпопулярніший покерний додаток в російськомовних соціальних мережах. Раніше таким додатком був PokerShark, але з недавніх пір цей додаток недоступний. Щодня тисячі гравців розігрують величезні банки віртуальних фішок у цьому додатку.

Як продати фішки в World Poker Club?

На жаль, офіційно гравці цього додатку не можуть продавати свої умовні фішки іншим користувачам. Але існує маса користувачів, які займаються свого роду «чіп-дампінгом» – навмисне зливають свої фішки в обмін на голоси Вконтакте. Ця схема є забороненою в додатку і може бути покарана баном з конфіскацією всіх умовних фішок. Єдиним легальним способом передачі монет і респектів є «подарунок», який можна відправити будь-якому з гравців, але фішки цим способом передати ви не зможете.

У додатку існує три показника майстерності і успішності гравця:

  • Фішки

Після установки програми на ваш рахунок надходить 5 000 віртуальних фішок. За допомогою цього «банкролу» ви можете грати за віртуальними столами. Тут, як і у справжньому покер-румі, представлений цілий спектр ігор: кеш-ігри по холдему і омасі (блайнди від 5/10 фішок до 25/50 мільйонів фішок), Sit&Go, Shootout-турніри та щотижневий МТТ з гігантською гарантією умовних фішок.

World Poker Club VK

  • Респекти

Респекти в цьому додатку можна порівняти з VIP-статусами в покер-румах. Чим більше ви граєте – тим вище ваш статус. При досягненні певної кількості «респектів» ви зможете отримати статус «круп'є». Цей статус дозволить вам отримати відсоток від розіграних банків.

  • Монети

Монети можна придбати за голоси ВК. За допомогою монет можна оплачувати входи в щотижневі турніри і обмінювати їх на ігрові фішки. Монети та фішки ви можете отримати за залучення в гру своїх друзів.

Якщо ви програли всі фішки, то вам видадуть 4 000 безкоштовно. Також ви можете придбати їх за голоси.

Безкоштовні фішки в World Poker Club

Не варто намагатися зламати додаток World Poker Club, або щось подібне, щоб отримати більше фішок. Поради зі зламування – це способи, які спрямовані на те, щоб завдати шкоди вашому комп'ютеру або заволодіти вашою сторінкою в соц.мережі.

Zynga Poker на Facebook

Zynga Poker FB

Найпопулярніший покерний додаток в світі, його загальна аудиторія налічує більше 60 мільйонів осіб, а щоденний онлайн обчислюється мільйонами користувачів.

При старті гри ви отримуєте 60 000 безкоштовних фішок, а також щоденний бонус до 45 000 000 фішок.

Додаток пропонує стандартний набір ігор, який включає кеш-холдем, Sit&Go і МТТ від 5 до 9 осіб за столом. Ігровому софту цього додатку на умовні фішки можуть позаздрити багато справжніх покер-румів «другого ешелону».

World Series of Poker на Facebook

WSOP FB

Ця програма нараховує понад мільйон активних користувачів. Тут ви також можете зіграти в кеш-ігри і Sit&Go, а в турнірах у вас буде можливість поборотися за віртуальні браслети WSOP і довести всім, що ви справжня покерна акула.

Доступна анонімна гра, а за прив'язку до свого Facebook-аккаунту ви отримаєте 15 000 безкоштовних фішок. У разі програшу нову партію безкоштовних фішок можна отримувати кожні 4 години або прискорити цей процес за допомогою покупки їх за реальні гроші.

Якщо вам вдалося відточити свої навички в цих додатках на умовні фішки, ви можете зіграти в покер на справжні гроші. Для цього вам навіть не потрібно вкладати в гру свої гроші. Дізнайтеся про те, як заробляти в покері без вкладень прямо зараз.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.