Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мобільна версія PokerStars Sochi на телефон

Мобільний додаток PokerStars Sochi на Андроїд практично такий ж, як і клієнт pokerstars.com Android і встановити його так само просто. Всі функції, сітка турнірів і кеш-ігор в обох клієнтів покер-руму ідентичні. Завантажити Покер Старс Сочі на гроші на Андроїд є сенс тільки тим гравцям, які встановили клієнт PokerStars Sochi на ПК і грають в ньому.

Як завантажити мобільний додаток ПокерСтарс Сочі на Андроїд

Щоб PokerStars Sochi скачати на Андроїд потрібно:

 1. Зайти на сайт pokerstarsinsochi.com, (якщо цікавить гра на умовні фішки – підійде pokerstarssochi.net). Ми рекомендуємо завантажувати клієнт тільки з офіційного сайту покер-руму.
  Сайт pokerstarsinsochi.com с мобильного
 2. Натиснути кнопку «Завантажити та почати». Як правило, система Андроїд уточнить, чи точно ви хочете завантажити клієнт PokerStars Sochi Android, інсталяційний файл якого називається PokerStarsInstallRUSO.apk (а не pokerstars sochi android apk, як багато хто вважає). Просто натисніть «Ок».
  Сайт PokerStars Sochi на Андроид
 3. Відкрийте завантажений файл і натисніть «Встановити» і почекайте, поки програма встановиться. Як правило установка PS Sochi займає менше хвилини.
  Установить PokerStars Sochi на Андроид
 4. Після цього запуститься перше налаштування покер-руму і відкриється вікно входу, де у вас є дві опції: «Приєднатися» (тобто зареєструвати новий акаунт) та «Вхід» (відкрити існуючий обліковий запис).
  PokerStars Sochi на Андроид
 5. Якщо ви виберете «Вхід» – вам потрібно буде вказати свій логін Stars або електронну пошту. Після чого вам запропонує погодитися з новою ліцензійною угодою, прийняти умови політики конфіденційності та при бажанні підписатися на розсилку покер-руму.
  Вход в мобильное приложение Покер Старс Сочи
  Якщо ви оберете «Приєднатися» – вам потрібно буде пройти процес реєстрації в клієнті pokerstars sochi. Для цього вам потрібно вказати країну проживання, адресу електронної пошти, придумати ім'я користувача (не менш 4 символів, використовувати можна латинські букви, цифри і ряд дозволених символів), вказати пароль, підтвердити, що вам є 18 років і ви ознайомлені з ліцензійним угоду і політикою конфіденційності.
  Регистрация на Покер Старс Сочи
 6. Наступним кроком вам запропонує внести перший депозит з промо-кодом, але робити це не обов'язково. Ви можете поки що пропустити цей крок.
  Новый аккаунт Покер Старс Сочи на Андроид

Ось і все, ласкаво просимо в мобільний клієнт ПокерСтарс Сочі на гроші на Андроїд.

У що можна зіграти в мобільній версії PokerStars Sochi

Клієнт Покер Старс Сочі на Андроїд ідентичний тому, що пропонується на сайті PS.com. У мобільному додатку ви можете зіграти в:

 • турніри;
 • Сіт-енд-гоу ігри;
 • Spin&Go і Spin&Go Max;
 • кеш-ігри;
 • ZOOM
 • Knockout Poker;
 • Power Up;
 • PokerStars Fusion.

У мобільній версії PokerStars Sochi доступні всі функції каси, в т.ч налаштування «швидкого депозиту», а також присутні розширені налаштування клієнту і зовнішнього вигляду ігрового столу. Ви можете скористатися ігровими квитками, виконувати завдання і стежити за своїми успіхами в програмі лояльності Stars Rewards.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.