Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
КРАЩІ
СВІЖІ
МОЯ СТРІЧКА
НАЛАШТУВАННЯ
Cardmates Spring Marathon: понад 630 000₴ ТМ у лідербордах та фріролах на Pokerbet

Вітаємо шановну спільноту Cardmates!

Спільно із Pokerbet оголошуємо новий сезон змагань у хомках Cardmates. З 1 березня по 31 травня на вас чекає ще більше екшену, адже тепер користувачі нашого сайту боротимуться за призові одразу у двох лідербордах. Зустрічайте Cardmates Spring Marathon!

Повірте, воно того варте – всього за три місяці у фріролах та лідербордах буде розіграно понад 630 000₴ ТМ.

Але перед тим, як дізнатися всі деталі змагань у лідербордах, розповімо вам про зміни у наших приватних фріролах. Вони неминучі, від цього нікуди не подітися.

З 1-го березня гарантії у хомках переводяться у ТМ (турнірні гроші). Призові фонди виглядатимуть наступним чином:

 • Хомка для «Фанатів» – 2 500₴ ТМ
 • Для «Експертів» – 5 000₴ ТМ
 • Для «Гуру» – 7 500₴ ТМ
 • «Еліта» – 15 000₴ ТМ

Поки що на цьому все. Новачки можуть дізнатися більше цікавого про щотижневі фріроли Cardmates за цим посиланням. Ну а ми переходимо до «солодкого» – лідербордів.

Щомісячний лідерборд із призовим фондом 50 000₴ ТМ на Pokerbet

Протягом весняного сезону для гравців наших хомок щомісяця проходитиме лідерборд для справжніх мисливців за нокаутами на Pokerbet. Змагання проходитимуть у чотирьох лігах – ваш дивізіон залежатиме від того, у якому турнірі ви гратимете. Лідерборд буде загальним для всіх, тому тепер у новачків з'явиться шанс забрати перемогу у наших «старожилів».

Розподіл призових у щомісячному лідерборді на Pokerbet

Правила зарахування очок у PKO-лідерборді дуже прості – за кожного вибитого опонента ви отримуєте певну кількість балів, залежно від того, у якій лізі ви змагаєтеся. Щоб всі учасники були у рівних умовах, кількість очок за нокаут залежатиме від середньої кількості гравців у турнірі.

Як зараховуються очки за вибитого гравця у кожному із фріролів Cardmates:

 • 2 500₴ ТМ Friday Cardmates Freeroll – 4 очки за нокаут;
 • 5 000₴ ТМ Friday Cardmates Freeroll – 5 очок за нокаут;
 • 7 500₴ ТМ Friday Cardmates Freeroll – 8 очок за нокаут;
 • 15 000₴ ТМ Friday Cardmates Freeroll – 10 очок за нокаут.

Ну, ви зрозуміли – у «Фанатів» завжди буде більше гравців у хомці, тому імовірність оформити більше нокаутів у цій лізі також буде вище. Це необхідно збалансувати різною кількістю балів за нок у кожному з турнірів.

Звісно ж, користувачі нашого сайту не «стоять на місці» та можуть переходити з ліги до ліги згідно зі своїм статусом на Cardmates. У такому випадку кількість зароблених очок у попередній лізі зберігається – гравець просто починає отримувати більше балів за вибивання опонентів.

Спостерігати за своїм прогресом у лідерборді можна буде у лобі Pokerbet (меню «Каса» / «Активні акції»).

Весняні змагання за звання «Кращий гравець сезону» у хомках Cardmates

Ми не могли залишити вас без кубків. І не залишимо – наш сезонний лідерборд із крутими нагородами та призовим фондом понад 60 000₴ ТМ на Pokerbet повертається!


У змаганнях за титул «Кращий гравець сезону» на вас також очікують зміни. Найголовніше – у весняному лідерборді призові ділитимуть топ-5 місць у кожній лізі. Відповідно, нагороди для чемпіонів зменшаться, зате до ITM потраплять більше гравців.

Кращий гравець зимового сезону турнірів для «Фанатів» отримає:

 • Пам’ятну статуетку кращого гравця + 2 500₴ ТМ на акаунт Pokerbet + 300 балів аури + пам’ятний бейдж у профілі на сайті Cardmates.ua

Кращий гравець зимового сезону турнірів для «Експертів» отримає:

 • Пам’ятну статуетку кращого гравця + 4 500₴ ТМ на акаунт Pokerbet + 500 балів аури + пам’ятний бейдж у профілі на сайті Cardmates.ua

Кращий гравець зимового сезону турнірів для «Гуру» отримає:

 • Пам’ятну статуетку кращого гравця + 6 500₴ ТМ на акаунт Pokerbet + 1 000 балів аури + пам’ятний бейдж у профілі на сайті Cardmates.ua

Кращий гравець зимового сезону турнірів для «Еліти» отримає:

 • Пам’ятну статуетку кращого гравця + 8 500₴ ТМ на акаунт Pokerbet + 1 200 балів аури + пам’ятний бейдж у профілі на сайті Cardmates.ua

Розподіл призових у весняному лідерборді Cardmates

Зарахування очок до лідерборду. На цей раз очки до лідерборду зароблятимуть гравці, що потраплятимуть до топ-10 у кожному з турнірів. Чим вище місце у десятці фіналістів – тим більше очок піде до заліку.

Приклад:

 • 1 місце – 10 очок
 • 2 місце – 9 очок
 • 3 місце – 8 очок
 • ...
 • 10 місце – 1 очко

Також ми скасовуємо правило про обов'язкові 4 турніри для перемоги у кожній лізі. При переході з ліги в лігу (згідно зі статусом на сайті) гравець зберігатиме свої очки. Тепер новачки матимуть шанс на перемогу у крутіших дивізіонах.

Нагадуємо, що чемпіони фріролів додатково отримують квитки до хомок вищого левела. Якщо гравець заробляє очки під час такої «вилазки» до наступної хомки – вони зараховуватимуться до його «рідної» ліги.

Якщо ви новачок на нашому сайті, цей гайд допоможе вам розібратися, як у нас все влаштовано: Як отримати доступ до приватних турнірів Cardmates та інших привілеїв

Бажаємо успіху у весняному сезоні!

Показати більше
Гедз-ап. Артем Arhangel: «Одного разу для тебе мільйони доріг зійдуться в одній точці»

Друзі, вітаю.

Звичайно, як ви одразу здогадались, читаючи анонс цього інтерв'ю, ставка – то фейк  Ми ж любимо блефи, це є частина нашого життя.

Але все інше - чиста правда. І Чемпіон Архангел в книзі Діка Френсіса, і Чемпіон зимового лідерборду Cardmates у лізі Гуру Артем Arhangel.
Про 4-лапих і 4-ногих друзів, про покер, про ставки, трохи про особисте - наша з ним розмова.

Візитка гостя (заповнюється власноручно)

Вік - 30 років, Українець. З покером знайомий з 2011 року.

Досягнення в онлайні: Декілька разів брав чотирьохзнак. Причому всі були з кілополян 7к+

Досягнення в живих турнірах: Отримав нагороду за вибивання з турніру Євгенія Качалова

Проживаю наразі в Фінляндії (зі всією родиною)

KD – Вітаю, Артем. , в мене питання короткими ну ніяк не виходять. Вибачай. Просто якщо хочеш спитати людину щось більше, ніж «Як ти?» - приходиться тратити «багато буков». Перетерпиш?

Arhangel - Зараз подивлюсь, скільки в нас часу, бо в мене ще декілька інтерв'ю на сьогодні…  Жартую) Звичайно!) Залюбки!

KD – Перейдемо від анонсу, де трохи – про скачки, до запитань. Ти сидів коли-небудь на коні, верхом? Може, є яка історія, пов’язана з тобою і цими чудовими друзями?

Arhangel - Нажаль, не сидів на коні, бо коли я мав можливість - я дуже боявся) Але я з цими дуже класними тваринами проводив багато часу. коли навчався в ХДЗВА (Харківська Державна Зооветеринарна Академія). Ця Академія є власником кінноспортивного комплексу, на якому ми як студенти дуже багато проводили часу та допомагали по догляду за цими прекрасними тваринами. То були, мабуть, найкращі мої часи.

KD – А був хоч раз в житті на іподромі? Мільйон років живу в Києві, обожнюю коней з дитинства, ніби ж азартний – а на іподромі не був жодного разу. Сором

Arhangel - Ні, не був.

KD – А як в твоєму житті взагалі з 4-ногими/4-лапими? З ким дружиш?

Arhangel - Я виріс в небагатій сім'ї. Все життя батьки мали господарство: корів, телят, биків, поросят, кіз. В моменті, всі ці тварини були в нас разом) Тримали 4 корови, декілька телят, один великий бик, з десяток поросят та одна свиноматка. Та я завжди був поруч, завжди був в ділі)) Звісно ж, і куди без 4-лапих) Все життя були й котики, й собаки) Дуже люблю і котів, і собак) З котів віддаю перевагу сіамським, а з собак - німецьким вівчаркам

KD - можеш нас порадувати якимсь фото прикольним? 

Arhangel - давай, нехай буде таке ))

Спойлер

KD – Ну, добре, давай про серйозне. Артем, я безумовно вітаю тебе з перемогою в лізі Гуру Зимового лідерборду Cardmates! Ти обійшов конкурентів «на останньому ривку», багато що зробив для перемоги сам, дещо склалось на твою користь (не дуже вдалий тур для інших претендентів). Ми всією спільнотою – віват. Але хочу поговорити з тобою про покер більш глобально, «погляд на ситуацію згори». Ми знаємо, що ти відносишся до покеру серйозно. Регуляр, Фонд, робота з софтом. Можем глянути на це все «з космосу»?

ArhangelДякую!) Відверто кажучи - я не дуже вірив, що зможу виграти лідерборд. Бо моїм оппонентам, які мене випереджали (d19932808 і BlueBeard) вистачило б потрапляння в ITM і для мене це був би кінець, а вони дуже сильні і майже кожну хомку потрапляють в призи. Але в цей раз у них не так гарно все склалося і вони вилетіли з турніру до початку призової зони і відповідно – залишились без балів, що дало мені надію на перемогу.

У мене все не погано складалося до топ 4. На фінальний стіл я вийшов з 1-м стеком, але в 4-максі ми вже всі зівнялись по фішкам. Дівчатам вдалося вибити сильного DeM0N_ZT.

В топ 3 я залишився з дівчатами ( Luna4444 та victorias); і з цими «солодкими дівчатами» мені було не дуже солодко). Luna4444 грала, мабуть, найкращу свою гру за весь сезон. Грала проти мене дуже агрессивно. Кожен раз мене трибетила і мені доводилося здаватися, бо зовсім за борд не чіплявся. Вікторія ж менше трибетила, але багато – грала просто «пуш».

Тож було дуже важко й треба було майже кожну роздачу приймати нелегкі рішення. Але вдалося вийти в ХА з Luna4444, хоч і з невеликим стеком - 1 до 4. В ХА в одних з перших роздач мені вдалося вирівняти стеки, я проти її тріпса зібрав флеш. Далі - два дуже гарних блефи зробив, що дали мені перевагу в стеці та додаткове натхнення на перемогу. Фінальне виставлення було мої А10о vs 88, зловив 10 і це перемога! Одна з найважчих, але дуже потрібних перемог!


KD – Послухай, а можна покером заробляти на життя? Чи ми, хто вірить - що можна, насправді є «глибокими, але дуже розумними лудоманами елітного левела», відбитими романтиками гри, нам це просто подобається – так жити і цьому приділяти більшу частину свого часу? І ми, дорослі дядьки і тітки, «просто загрались в пісочниці»?

Arhangel – Ох-х питаннячко) Ми всі чудово знаємо, що саме заробляє та живе за рахунок покеру дуже малий %, якщо ми беремо всіх гравців в покер. Більшість цих покеристів досягли такого результату (більш-менш стабільного доходу), коли ще не мали сім'ї… Це факт! Бо покер потребує дуже багато часу. Не тільки на гру, а й на навчання, удосконалення скілухи, підлаштування під поле і тд. Кожну годину з'являється щось нове і ти теж маєш йти в ногу з тим всім. Це перше. Друге - ми знаємо, що покер - то не є стабільний прибуток… все на дистанції,- я зараз про МТТ. А коли в тебе є сім’я - то вже зовсім інше справа... Ти не можеш стільки багато часу приділяти покеру, скільки він потребує, щоб досягти фінансової незалежності. Всі чудово розуміють - чому. Але, ще є фактор удачі )) Є така цитата:

Одного разу ти випадково опинишся в потрібний час у потрібному місці - і мільйони доріг зійдуться в одній точці

Це дуже влучна цитата про шанс отримати той самий квиточок на 100к$, або 1млн$ за вибивання) Я особисто знаю 2х гравців, (вони з фонду, але не СМ), яким в турнірі за 5,4$ випав квиток на 100к$. Гуд лак))

Якщо коротенько відповісти на твоє питання - так можна, але ти повинен будеш віддавати дуже багато часу на гру та навчання! В іншому випадку, якщо відкинути маленький шанс на той самий щасливий квиточок на купу грошей, то навряд чи в тебе вийде заробляти покером. Я бажаю кожному з читачів отримати цю щасливу листівку на 100к$)

KD – Маєш внутрішню впевненість взагалі, що «дистанція верне»? Чи нас просто використовують як «молодих правильно замотивованих комбайнерів», щоб молотити рейк «монополістам/експортерам/мільйонерам» (я власників румів маю на увазі)?

Arhangel - З листопада по січень я був дуже великому занепаді… я зловив лузстрік та увійшов в мейкап в фонді близько 2000$. Вперше в житті в мене був таких затяжний лузстрік… То неймовірно тяжко… я почав сумніватись в собі та своїх знаннях… Багато думок було про те, щоб якнайшвидше відіграти мейк та залишити покер… Так, в цей час мені дуже допоміг Фонд СМ.

Розуміючи, що я маю якісь гроші приносити в родину, мені Фонд по моєму запиту нараховував мені 200$, коли це мені було вкрай потрібно. Це при тому, що в мене був такий мейк і хто зна, чи відіграю я його взагалі…

Команда СМ - просто неймовірна! Вони дуже піклуються про своїх людей і якщо хтось потребує допомоги - вони не відвернуться! В цей важкий час мені також дуже допоміг мій тренер Влад (pespereap). Без перебільшення - він надзвичайна людина і дуже гарний тренер. Він мене запевнив, що все буде! Це тимчасово! Якщо я буду працювати над собою, над грою, якщо я перестану думати за той мейк і переїзди - все налагодиться! Я почав просто посміхатися) Після кожного переїзду я просто трохи комусь поскаржився, обговорив роздачі, видавав чергову посмішку - і працював далі! Та вуаля, диво)

Буквально за останні 30 днів я виграв сумарно трохи більше 3000$ (не рахуючи призові лідерборду СМ). Я закрив мейк і навіть заробив грошей) В першу чергу я неймовірно цьому радий тому, що я повернув вкладені в мене гроші, та трохи заробив як для себе, так і для фонду, бо мені довірились! До чого я це все) На цю внутрішню впевненість, що «дистанція верне» - впливає багато факторів, з якими доводиться боротися. Та виходить так інколи, що один ти не в змозі в моменті боротись з тільтом через переїзди, або через втрату віри в себе, або через виникнення сімейних проблем, які впливають на твою гру… І саме в такий момент, коли я потребував підтримки - мені дуже сильно допоміг мій тренер. І - дистанція повернула!

KD – В мене є знайомий директор науково-дослідного центру, основна розробка якого – оцінка нахилів і природних здібностей людини. І він мене затягує на тест, який відкриє реальну правду – покер – «це моє чи не моє». А мені страшно: а якщо не моє – тоді що, кидати, «зав’язувати»? Пішов би на такий тест, щоб знати про себе в покері правду? Бесплатно, але треба потратити один повний день.

Arhangel - Ні, я б не пішов. Якщо у мене є мета, то я не хочу приймати участь в тому, що може змусити мене лишити цю мету. Те саме будь в якому ділі. Не треба нікого слухати, як і що тобі робити. Роби те що надумав, те що хочеться. Бо якщо щось не буде виходити - ти будеш робити висновки та йти далі і нікого не звинувачувати, що в тебе щось не вийшло. А коли ти когось послухав, почав робити так, як тобі сказали й вийшло зовсім по іншому, не так як тобі хотілось - ти почнеш звинувачувати ту людину… Звісно це не всіх стосується, але більшості напевно. Більшість людей завжди шукає когось винуватого в тому, що в тебе не складається, а не причину в своїх діях, тому я взяв собі за правило - робити так, як хочу і вважаю правильним саме Я!

KD – Є ще питання про податки. Чи знаєш ти, як платять податки фінські покеристи? Я не питаю тебе, чи платиш і як – це некоректно. Але можу і хочу спитати так. Закінчилась війна. Є мир і розуміння завтрашнього дня. Як би ти бачив прийнятну форму оподаткування в Україні професійних покеристів. Якою, на твою думку, може бути схема оподаткування покеру, що ти платив і міг сказати: я багато працюю і плачу податки. Тепер ви покажіть мені, як вони використовуються.

Arhangel - Честно - не знаю, як тут платять податки фіни… Та знаю, що кожен з них раз на рік має заповнювати декларацiю про прибутки (veroilmoitus), від чого й буде залежати, скільки ти маєш сплатити. Як би я бачив прийнятну форму оподаткування в Україні професійних покеристів? Важке питання..

KD – Я так розумію, що спортзал для тебе – невід’ємна частина життя. Ти з тренером чи по своїй системі, напрацьованій роками?))


Arhangel - Так!) Я все життя в спорті. Футбол, волейбол, баскетбол, спортзал, покер) Я в спортзалі займаюсь сам, без тренера. Сам собі – тренер, так можна сказати) В далеких 2010-2012 моя Мама важила 105кг. По моїм рекомендаціям, які вправи робити та як харчуватися - їй вдалося схуднути більше ніж на 40кг десь за 1,5 року. То ж я довіряю своїм знанням та займаюсь по своїй системі, напрацьованій роками))

KD – Є питання про батьків і дітей. От точно знаю, що коли батько знайомить сина/доньку змалку з шахами – це однозначно «+». Навчить і розвине (мене в дитинстві батько до 3-го розряду дотягнув) чи тільки ознайомить, як називаються фігури і як вони ходять – все одно це позитивно. Ти в своєму інстаграмі пишеш «Я молодий тато». Ок) Вчитимеш сина азам покеру – чи все ж не варто?

Arhangel - В мене з дитинсва була мрія - “Стати знаменитим футболістом”. Я багато зусиль доклав, але не вийшло… Чому не вийшло - то вже інша історія. То ж якщо моєму синочку буде цікавий футбол та він так само буде горіти та дивитись на футбол такими очима закоханими, як я колись - то я все зроблю, щоб у нього вийшло стати футболістом. А як показує історія нашого «сімейного дерева», то у нас майже в кожному поколінні народжується футболіст) Сподіваюсь мій син один з них!

Що стосується покеру, то він звичайно буде бачити, чим я займаюсь) Цього не уникнути, навіть якщо постаратися. То ж якщо його зацікавить покер - то я звісно навчу його всьому, що сам знаю і надам весь корисний матеріал, а в мене його багато) Але перед тим цим, я спочатку навчу його розумінню “банкрол менеджменту” - це найважливіша частина.

KD – А от щодо банкролу і сімейного бюджету. Коли маєш нормальний місяць – вдається щось відкласти, інвестувати? В крипту, наприклад, чи на нерухомість (або у власний пенсфонд )? Якісь більші трати: це результат «щомісяця потрохи» - чи «зможу - коли доїду в дорогому турнірі»?

Arhangel - Гарне питання!) Зараз я з сім’єю в статусі біженців. Ми виїхали з окупованої території. Наразі живемо в Фінляндії. У мене велика сім’я: я, дружина та троє дітей (3, 8 та 12 років). Харчування тут не з дешевих. Тому поки що не дуже вдається щось відкласти чи кудись інвестувати. Але дуже хочеться почати вкладатися в крипту (та ще декілька цікавих ідей маю!) Не скажу, що назавжди хочу залишитись в цій країні. Чому? Тому що тут дуже довго йде зима( А я більш люблю тепло. Тому я дуже хочу переїхати в іншу країну, я над цим працюю! В ідеалі - щоб закінчилося те жахіття, яке роблять за нашою країною , ми перемогли та ми всі повернулися додому! Обов’язково так і буде! Слава Героям!

KD - Все буде - Україна!

Дякую тобі за змістовну розмову. Але не можу порушити правило "формату" і не задати останнє для цієї розмови питання.
Продовжи/заверши, будь ласка, фразу «Коли я не граю в покер, я…

Arhangel - Коли я не граю в покер, я думаю про останній діпран, який я міг виграти та заробити купу грошей 

Показати більше
#Ставки
#Мотивація
🔥Що любить морж? 🔥🙉🙈🙊 Та елітні подарунки від cardmates.ua

Брати та сестри, вам подобаються ці сильні тварини - моржі?

А що на вашу думку найбільше подобається моржам?

Рибка та інші ласощі?

Самочки та їх любов та ласка?

Ні, головне для справжнього моржа - МАРЖА ☝️🤓 🤣🤣🤣

Але маржу любить не тільки морж, але і макрофінансова організація dusia bet. І коли маржа достойна, то про неї можна трішки і розповісти вам 🤑

А якщо вам подобаються фільми а-ля "Франкенштейн", то подивіться фільм "Бивень". Навіть якщо ви подивитесь 11-хвилинний його короткий пересказ на ютюбі, то цього також вам вистачить і ви все зрозумієте 😉


За вчора я використовував в беттінгу максимальну суму ставки в 4500грн, а чистий прибуток склав ось таку гарну купюру


Хронологія вчорашніх ставок мала такий вигляд

Як ви бачите, я майже відійшов від стратегії найменших коефіцієнтів, але створювати експреси на десятки чи сотні множників я буду не скоро 🤩 Середній рівень інвестицій складає близько 25-30% разових, що на мою думку є непоганим результатом 🤑

Також я отримав від адміністрації КМ елітні презенти до свого елітного статусу на платформі 😉

Дякую організаторам та адміністрації cardmates.ua за таке майже сімейне піклування про нас 🥰

Бажаю всім і кожному гарного дня, а Україні - перемоги та миру 🤗

Показати більше
#Покер
✴️TOP 1 private tournament✴️Кек, знищувач тузів🥸

Хелоуу, кардмейтсери‼️

Як і багато наших форумчан, я теж пішов штурмувати приватний турнір (pokerlisting) за 5$ про який нагадав Андрій Pidluba на форумі.


За першу годину гри отримав всього декілька більш менш ''нормальних'' рук. Серед них були QQ, з якими я успішно програв більше половини свого стеку Пізніше успішно вилетів і зробив реентрі!

Складалось вже краще і після цієї роздачі зрозумів, що сьогодні буде достатньо постраждалих від моєї гри :

Спойлер


Бабл цього турніру тривав напевно з півгодини ... наче цілу вічність

Був за столом із DemOn_zt. Із дивного, то до нас причепився один опонент і обзивав нас українськими селюками і тд. Тож Діма дав йому прізвисько ''угорська індичка''. Це було смішно

 Було дуже багато складних рішень, але нам обом вдалось пролізти в ітм. Дмитро одразу вилітає, бажає мені удачі і сказав що чекатиме пост про топ1. Твоє побажання здійснилось, дякую!)

На предфіналці пішли неймовірні Кунг фу! Підкрутка працювала на 200%.

Королів я вже переїжав і вирішив підняти рівень. Прийшла черга тузів:

1.

Спойлер


2.

Спойлер


На фіналці почував себе комфортно, маючи великий стек.

В топ 4 вийшла роздача з слабким гравцем, який мав багато фішок. По ріверу я видав весь арсенал смайлів від GG, щоб спровокувати його кол. Адже у мене була репутація блефуна) Це спрацювало і він подарував супер стек

Спойлер


Швидко розпочався ХА. Але не швидко він закінчився

Щоб ви розуміли дуель почалась у 01:18 , а закінчилась у 02:05. Тобто аж цілих 47 хвилин... Опонент грав добряче, та й і я в більшості спотів задоволений своєю грою.

Фінальна роздача, яка дозволила взяти перше місце:

Спойлер


Отже, тепер і я приєднався до ряду чемпіонів ( Serhii_c23Vaka89K12s12v87 )    цього турніру. Наче нікого не забув


Всім вдячний за увагу!)


Спойлер

P.S. дякую всім хто вболівав за фінальним столом

Показати більше
#Покер
#Мотивація
#Про життя
💙Нагороди за перемогу в лідерборді💛

Всім привіт!

Ось і приїхали подарунки за перемогу в лідерборді ''CARDMATES PRIVATE TOURNEYS WINTER SEASON 23-24''


Це вже мій другий трофей, який можна ''пощупати''.

Про перший я писав ось тут. Від часу цього допису я напевно не став краще грати в покер, проте я точно виріс як ''блогер''. Навіть не міг собі уявити, що напишу таке речення

Щодо статуетки...На фото воно можливо не так вражає. Але вживу...просто немає слів Бімба. І вона значно більша по розмірам ніж я думав. І звичайно, ця нагорода для мене більш цінніша ніж від Pokermatch.

Змагання від адміністрації були дуже цікаві. Суперники в лізі ''Еліта'' одні з найсильніших

Наведу трошки статистики моїх виступів у цьому лідерборді.

У лізі ''Гуру'' я здобув:

 • 1 перемогу
 • 2 срібла

У лізі ''Еліта'' я здобув:

 • 2 перемоги
 • 2 срібла

Цікавий факт: в першій і останній хомці зимового лідерборда я займав другі місця.

Були і дуже болючі поразки в ХА, як наприклад проти Yuramu( який доречі зник з просторів cardmates), а також перемоги за які було дещо соромно ( привіт Sharan1927, А7 топ).

Однією з ключових хомок вважаю саме першу гру в ''Еліті''. Тоді вдалось вибити головного на той момент переслідувача Vetal на баблі і зайняти 1 місце. Це дозволило мені відірватись і почувати себе комфортно.

Адже цілком можливо, якби боротьба йшла до останнього туру то довелось би свій агресивний стиль замінювати більш тайтовим

В будь якому випадку всім учасникам лідерборду дуже дякую за гру та за чудову атмосферу за столами.

Всій команді cardmates величезне спасибі за все те, що ви робите для нас в такі непрості часи.

 Радий бути частиною цієї сім'ї

Всіх обійняв! До нових зустрічей!

P.S. Дякую найкращому кур'єру cardmates за оперативну відправку нагороди

P.S. В черговому Sunday Million без особливих успіхів

Спойлер


Показати більше
#Покер
#Аналіз роздач
#Психологія
#Мотивація
#Про життя
#Курильня
1 Вб - не вирок!!!🏆🏆🏆 Фантастичний камбек🥇🥇🥇

Доброго дня, шановне панство)

Мав вчора 10$ на балансі, вирішив зайти 1 батл роял за 3$. Чудом вийшов до фінального етапу, і майже перша ж роздача попав в ДТП.

Але це ГГ, і якщо воно вирішило, що ти маєш виграти, то ти виграєш, як би не складалося усе навколо) в наступній же роздачі повисив стек майже в 4 рази)

І довго чекати не довелося, адже вже наступної роздачі вдалося подвоїтися ще раз. 

Тут я вже зрозумів, що пахне жареним, і вирішив відриватися на всю. Кіпріот першим пішов відпочивати від акулячих укусів Котьки.

Далі знов ще одне ДТП.

І знов наступної ж роздачі, потроєння.

Такі качелі не вивели мене із себе, бо я думками закінчив ще 5им) тож наступним пішов відпочівати летучій голландець) полетів на максимальній швидкості, я б сказав) Підкорив його рейз в 2вб, і спіймав 7ку на флопі, котра дала змогу перебити його карман 5ок.

І одразу за ним полетів його друг, вирішив надовго не засиджуватись із нами.

В ЗА міг завершити все красивим флешом, але рівер так не вважав...

Та довго чекати не довелося, то ж Ірландець пішов пити айріш віскі за 15$.

А Котька триумфує, після того, як майже без шансів лишився ще на початку фіналки.

Перед сном, під кінець вахти, і як виявилося під пивко собі пізніше зайшов на 3 турніри. 3 турніри-3 ітм. 2 діпрани. І ось такі гарні результати.

В останньому теж були качелі з фішками, але одна роздача, котра принесла мені 14$ просто жах😂😂😂

Вже сьогодні попав в діпран того ж гіпера за 5.40, майже зачепився за фіналку, був дуже близько, але трішки не повезло.

Усім гарного дня, файних заносів, і до зустрічі сьогодні ввечері на 5$ приватні) хто не пам'ятає, пароль pokerlistings23😉😉😉


Показати більше
#Покер
#Мотивація
#Курильня
Операція "реанімація". Діпчики. Турік за 109$.

Привіт 👋

Останній мій допис був про те, що пробую повернутися на PS з активною грою і після того нічого не писав, ви подумали, що мабуть операція "реанімація" пройшла невдало і тому нічого не пишу... Та кого я обманюю, звичайно, що ніхто і не думав про те, як же там у мене справи  але я вам все рівно розкажу 

Ті хто читає час від часу мої дописи, то знають, що граю рідко, 2-3 сесії на тиждень, а так як я і тут давно не з'являвся (може хтось помітив 😁), то ж часу справді мало і я від моменту попереднього допису зіграв тільки 2 сесії на PS, мегазаносів не було, але загалом оцінюю результат, як позитивний. 

Не буду розписувати, як то все було і роздач теж сьогодні не буде, а просто скину результати, загалом я зіграв десь 8-10 турнірів (не враховуючи сателітів): 

Спойлер

Діпи є, але до фіналок ще далеко:


Але то що дві сесії тільки зіграв і обидві в маленький плюс — це вже радує! ☺️

Також зіграв 2 гарних сателіти, по одному в кожній із сесій:

Спойлер

Спочатку з 0.5$ дійшов до 109$, планував їх в SM інвестувати, але по закінченню мене автоматом зарегали на SilverPass, який вже тривав, мабуть, саме туди був квиток, а я на це не звернув увагу, а там, нажаль, все склалося невдало, вилетів з АК, проти 67о та 56s, при чому програв обом 🫣😁 (тріпс та флеш)


Ось так це було, тепер розумію, що варто було викинути і залишити собі 26ВБ, але ж королів слабших та ФД ніхто не відміняв, тому вирішив заколити, неочікував там побачити 7х, адже не думав, що 7 там є в колі, хіба А7 і тим більше не думав, що 7 він буде пушити...


Ну і ще один, цей вже на SM, тут з 1$ відібрався до 11$, але і там не зміг 🤷 


Щодо GG, там теж були діпи, але частіше в спідрейсерах, про них трохи пізніше, а зараз два слова про МВ, я знов пройшов мегаполяну, зайшов в ІТМ: 

Спойлер

Тільки зайшов в ІТМ і одразу сталася прикра аварія:

Ось, ви бачите всю лінію роздачі, колю його олін на флопі і маю 84% на перемогу, радий такому колу, але ні, тільки мінімальний приз 😤 рівер 🤬Щодо спідрейсерів, то історія наступна, приходжу пізно з роботи (по часу завершення турніру одразу видно) і хочу ще щось зіграти, але, ані часу, ані сил грати турнір 5+ годин, то ж на такий випадок спідрейсер годиться, як ніколи, але загалом це лудка, інколи можна зіграти, якщо банкрол позволяє, регулярно їх ні в якому разі не грайте! Хіба ви фартові, то це саме те, що ви шукали 😁

СпойлерБув і такий діпчик в баунті хантерс міні мейні 😁

Спойлер

Но до фіналки теж ще далеко...


Ну і декілька батл роялів та сама історія, що і з спідрейсерами, короткий турнір, коли хочеться щось зіграти, а часу немає:

СпойлерЗагалом ось так все відбувається з покером.

РS, на даному етапі, як я і хотів, маленькими кроками, поступово набивається банкрол в очікуванні на гарний заносик.

GG - гойдалки, нічого цікавого, після перемоги в приватнику топчуся на одному місці, але це краще, аніж задкувати, но гірше, чим впевнено крокувати вперед.

РВ - все погано, після заносу Легенди тільки один ІТМ, банкрол прямує впевнено вниз, там важко дотримуватися банкрол менеджменту, оскільки турніри з +/- норм гарантією, з байінами не по ліміту, а ті що треба грати, то там немає за що боротися, відчуття, що час свій не ціную, коротше, якось так, РВ, то для хайролерів 😁

В загальному все норм, операція "реанімація" ще в процесі, операція важка та довготривала, то ж інколи сповіщатиму про успіхи, а як буде невдача, то...та ні, невдачі не плануються 😉

Всім успіхів!

Вдалого тижня! 

Показати більше
#Покер
#Ставки
#Мотивація
🔥Вінегрет подій за вихідні 🔥

Брати та сестри, вітаю вас. Не було часу створювати окремі пости на різні теми, тому сьогодні буде вінегрет із різних інгредієнтів за вік-енд 😉

В п'ятницю завершились командні перегони на КМ і я залишився задоволеним першим нашим сезоном

До другого сезону команда "Цирк dusia лей" готова. Також ми підсилились картярем Дімою (Academik911) - наш 4-ий член командиБеттінга в моєму житті стало набагато менше і я цьому дуже радий. Але якщо я володію інсайдерською інформацією, то нею гріх не скористатись ☝️🥸

А нею зі мною поділився наш товариш Тарас

Жінки - футболістки з КНДР приймали противників з Японії.

Я помітив на трибунах лідера КНДР - Кон Чен Ного, котрий кинув таку репліку


Японія по всім параметрам перегравала своїх опоненток

Але забивати вони боялись. Перші - не могли, а другі - не хотіли 😜

Проаналізувавши швиденько ситуацію, бетонний бетон намалювався сам по собі із шаленим кефом 4,25. Але влада КНДР дозволила мені поставити лише 10грн, адже вона не любить, щоб на них заробляли 🤑


Досить цікавий видався експеримент.

Трішки додатково поклював на цих подіяхВ суботу на PokerBet проходив мільйонник з бай-іном 550грн і я вирішив прийняти в ньому участь відразу із 6-ти пар рук, витративши 3300грн 🫢


Ніколи в житті не грав одночасний мульти-вхід в покерний турнір. Отримав прекрасні емоції. Найкращим видався лише один вхід, де свою дорогу я розпочинав біля щасливого стрімера - однофамільця

Вдалось в 14 разів збільшити стартовий стек (з 100 тис до 1,4млн). А незнайомі мені люди почали в чаті писати таке 🤣🤣🤣


В турнір було здійснено біля 1900 входів. Перебуваючи на 31 місці з 348, я програв двобій з карманними тузами за стек з першої десятки 🫢


До речі в домашній грі cardmates я аналогічно фінішував 7-им, маючи на руках АА.

Приблизно за 60 баксів я отримав прекрасний досвід того, що потрібно вміти викидати карманні тузи 🤣

Але погодьтеся - це робити нам важко.

В неділю ми знатно закупились чудовим крамом в столиці. Дозволю з хлопцями з КМ поділитись однією життєвою аксіомою - скільки жінку не годуй, а вона все рівно буде дивитись на квіти ☝️🤓

Бекінгова компанія dupobac була змушена під натиском досвідченого картяра Віталія, профінансувати його гру в недільному турнірі Bounty Hunters $3,21. Він точно щось знав 🤑, адже результат, як на мене прекрасний. Про подробиці він сам вам все розповість, але кількість підстрелених опонентів була неймовірнаА сьогодні в понеділок пан Порошенко встановив в одній з моїх крамниць таку солоденьку полочку.


Щоб ви були в темі, обійшлось це йому в 15 тис.грн . А що ви хотіли? Ми вміємо викручувати руки солоденьким олігархам.

Про все основне розповів 🫡

Бажаю вам плідної роботи 🫶🤗

Показати більше
#Покер
#Ставки
#Про життя
#Курильня
Анонс інтерв'ю для вас: декілька скрінів і питання - хто гість?

Вітаю, друзі!

З вами на зв'язку - ваш власний кореспондент)

Ви просили - ми робимо))

Після п'ятничного "бурного фінішу" у особистих лідербордах було декілька питань до мене щодо інтерв'ю з одним із переможців «CARDMATES PRIVATE TOURNEYS» WINTER SEASON '23-24.
Невелика передісторія на цю тему в кількох скрінах.

1. Це те, що ви бачили в моїй статті перед фінальним туром, 22 лютого:

https://cardmates.ua/цієї п'ятниці в спільноті Cardmates буде не по-зимовому спекотно

Спойлер


акцентую вашу увагу на ПС

і тут помилка - при дуже ВЕЛИКОМУ кефі. Але слово - не горобець ))

2. Це те, що ви поки що не бачили, але побачите зараз:

Спойлер


Спойлер


3. Це те, що ви запросто можете загуглити і прослухати/прочитати (один із романів мого улюбленого англійського жокея/письменника Діка Френсіса, який написав більше 39 романів про світ скачок, беттінгу, спорту


"Майже всі газети розмістили статті про наступні скачки
на приз у дві тисячі гіней, де оцінювали шанси
******** на перемогу.
Я задумався - а чи читає Енсо англійські газети?
Хотілось вірити, що ні."

Уривок з книги Діка Френсіса "Перелом", гл.13


Тож, ********  прийняв пропозицію щодо інтерв'ю.

Ми вдвох сподіваємось, що воно буде вам цікавим.

До зустрічі тут в четвер ))


Показати більше
#Покер
Community фрірол, є ітм !

Добрий ранок! Вчора грав цей фрірол, по назві блогу думаю зрозуміли який самий! Знов таки по назві вже спойлернув що потрапив в ітм, але ітм це може бути як і перемога в турнірі, так і виліт одним з перших! Зараз все дізнаєтеся! Але в мене як завжди проблема з скрінами, їх дуже мало...

* * * 

Перша роздача в турнірі : я всю дорогу ставив, ставив, а рівер в мене запушили, в турнірі по 100 баксів (або в хомці ) може б і злякався фула, але во фріроле я таке не скидую. Дякую за стек !

* * * 

А це вже стадія пребабл. Я знайшов мін рейз префлоп зі стеком 11 ВБ, на ВБ кол. Флоп ми прочекали, тьорн він мені лідить, а рівер пушить. Дякую Гомес2714.

* * *

Тут людина з ранній пушить 6 вб, як виявилося 79 одномасні, за ним Гомес2714 репуш 14 ВБ , і я на великому блайнді з валетами зі стеком 16 ВБ крім колу не бачу в себе інших функцій... На скріншоті ви все бачите...


* * *

Ну ще пару роздач пограв і вилетів зі своїми крохами... нажаль це ітм не дорівнює перемозі  405 місце.


* * * 

Після прийому душу та інших цікавих процедур пішов я грати в цей виграний квиток по 50 центів. Ну таку поляну я б'ю на раз два!


* * * 

А ось некст левел, снг по долару вже мені не по зубам ...

* * * 

Ну і ще хотів вам показати красу від фанатів Динамо Загреб під час вчорашнього матчу:

В кого погано видно, там на банері між нижньою та верхньої трибуною написано : 

"Марширують наші добровольці у кривавий тан, визволяти братів - українців з московських кайдан."

Дякую браття слов'яни !

Згадався такий цікавий факт з глибин пам'яті, якщо не помиляюсь, то Хорватія перша країна в Світі яка визнала нашу Незалежність в 1991 році!

P.S. Ось так завдяки правилу 2000 символів ви будете дізнаватися від мене цікаві історичні факти, а від Дусі цікавинки про космос ! (Я не набрав 2000 символів)


Показати більше