Friday Cardmates UA Tourneys: безкоштовні турніри «для своїх»
Друзі, для активних користувачів нашого сайту щоп'ятниці на GGPoker проходять приватні турніри Friday Cardmates UA Tourneys з гарантіями від 100$ до 300$. Взяти участь у безкоштовних івентах зможе будь-який користувач, що зареєстрований на Cardmates UA та має достатню кількість балів аури.
Деталі турнірів:
- Дата проведення – щоп'ятниці о 20:00 за Києвом;
- Вартість бай-іну – безкоштовно;
- Мінімальна кількість учасників для старту фрірола – 8 гравців.
- Дисципліна – Безлімітний Холдем;
- Пізня реєстрація – 60 хвилин;
- Стартовий стек – 200 ВБ;
- Інтервал блайндів – 8 хвилин;
- Формат – 8-max, без ре-ентрі та ребаїв.
Щоб потрапити до списків учасників приватних івентів, необхідно заробляти бали аури на сайті. Чим вищий статус – тим швидше можна отримати доступ до турнірів із вищою гарантією.
100$ Friday Cardmates UA Tourney – Фанат
Приватний турнір для користувачів, які мають статус «Фанат». Для отримання доступу необхідно заробити щонайменше 200 балів в ауру на сайті. Простіше не буває!
200$ Friday Cardmates UA Tourney – Експерт
Івент для тих, хто досяг статусу «Експерт» на Cardmates UA. Щоб отримати доступ, доведеться трохи попрацювати та заробити 500 балів в ауру.
300$ Friday Cardmates UA Tourney - Гуру
Найсолодший турнір для учасників нашої спільноти, які мають статус «Гуру». Пройдіть свій шлях до слави й заробляйте від 1 500 балів в ауру, щоб отримати доступ до цієї події. Приватні турніри для користувачів, які мають статуси «Еліта» та «Легенда» – в розробці.
Правила участі у приватних турнірах
Як тільки користувач заробляє необхідну кількість балів в ауру для участі в будь-якому турнірі Friday Cardmates UA Tourneys, йому необхідно зареєструвати свій нікнейм на GGPoker. Це можна зробити, натиснувши кнопку «Зареєструватися» в особистому кабінеті у розділі «Статус». Зазначимо, що при досягненні нового статусу, ви отримуватимете повідомлення на сайті.
Списки учасників приватних фріролів будуть передаватися до GGPoker щосереди о 17:00 за Києвом. Якщо користувач не встиг зареєструвати свій нікнейм до цього часу, він пропускає гру в турнірі до наступного тижня.

Вам потрібно реєструвати свій нікнейм для участі в турнірі щоразу, як тільки ви досягнете нового статусу. Наприклад, якщо ви набули статусу «Експерт» – натисніть кнопку «Зареєструватися», щоб потрапити до списків учасників.
Після цього користувачам буде нараховано квитки для участі у щотижневому фріролі. Зауважте, що реєструватися в турнірі вам потрібно самостійно.
Як знайти турніри Cardmates на GGPoker
Найпростіший спосіб – перейти до вкладки «Турніри» в лобі клієнта GGPoker та набрати у полі пошуку слово «Cardmates». Усі доступні фріроли Friday Cardmates UA Tourney відразу з'являться в турнірній таблиці зліва.
А якщо ви не шукаєте легких шляхів, то можете зайти до вкладки «Турніри», обрати у списку турнірів «Приватний» та знайти наші фріроли в турнірній таблиці власноруч.
Бажаємо успіху та великих заносів!
Поширені запитання
🤔 Чи можу я грати в кількох приватних турнірах одночасно?
Ні, при отриманні кожного наступного статусу доступ до фріролів з меншою гарантією анулюється. Призові зростають разом з аурою 😉
😱 Я не встиг зареєструвати свій нікнейм вчасно. Що робити?
Не засмучуйтесь, просто зареєструйте нікнейм прямо зараз і потерпіть тиждень – наступної п'ятниці ви зможете зіграти у фріролі.
📊 Як заробити бали в ауру та отримати новий статус?
Заповніть інформацію у вашому профілі, ведіть блог та отримуйте оцінки від інших користувачів, створюйте цікаві теми на форумі тощо. Докладнішу інформацію можна прочитати у вашому особистому кабінеті у розділі «Статус».
ЄЄЄЄ! Хомки повертаються!
Я старих не застав, але впевнений, що це весело)
Та да Ось тільки прийняти участь в них немаю змогі(
Ось і почнемо закладувати!)
скажи ты не знаешь где брать пароли на фриролы
Часу достатньо
Кайф, що покерний конкурс буде вирішуватись "по-покерному"
настала моя черга отримати перше місце. Буду в оллинах всіх виностити.
:)
Та ні, вставай в чергу по виграшам в оллинах. Ох як це потрібно інколи(завжди)
Я думаю, ми побачимо блокбастер: "Від Фанату до Легенди за пару тижнів")
Меня здається йому треба буде час звикнути до УА-версії)
з цим жодних проблем
я вже старий, щоб такі спринти долати
😁
Ну це якщо я не наберу ще 10 баллів аури))
Очень приятная новость! Cardmates молодцы! :)
будемо старастись туди попасти наступного тижня, якщо читачі сайту допоможуть своїми коментами та оцінюваннями, всім дякую
Я вже допоміг своїм лайком, ахах)
І від мене + ))
Буду вдячний за будь яку пораду, яка допоможе розвиватися....
дуже дякую друже
як думаєте скільки людей назбирається на фрірол легенди?
В перший тиждень там наврядчи хтось зіграє, вся тусовка буде у «Фанаті» та, можливо, ще й «Експерта» вдасться запустити. Що стосується «Гуру» – тут, думаю, через два тижні вдасться зіграти. Якщо постаратися) В будь-якому випадку, народу у турнірах буде небагато, тож ці хомки солодші, ніж звичайні фріроли)
Ну-ну, два тижня
Хомка це добре. Головне тепер на її влучити! 🤑
скажіть будь ласка, а на ПМ не плануєте турніри?
Ні, приватні турніри будуть проходити лише на GG. Принаймні, найближчим часом)
Я ні на що не натякаю,конкуренція звісно велика сила,але не підписаних буду виносить в першу чергу!)
Я підписався, на всяк випадок)))
Макс,сідай по праву руку біля мене і коли я буду роздавати ,завжди довіряй)))
Ахах, окі))
😎😎😎
Цікаво скільки користувачів сайту вже мають статус «Фанат» .
Нікнейми передали 15 користувачів. Може, хтось не передавав, треба уточнити
Привіт Всім. А куди потрібно ввести свій нік щоб зареєструватись в хомці?
У пості зверху все ж написано) Коли заробите мінімум 150 балів, натисніть на свою аватарку у правому верхньому кутку сайту. У розділі "Статус" з'явиться функція реєстрації нікнейму
Дякую, тепер зрозумів.
У мене просто ще нема 150 балів(((
Хто може підказати як заробити ще 50 балів.
Перші 100 я вже отримав зща реєстрацію.
Ось тут є табличка, де є всі способи заробити бали: https://cardmates.ua/profile/aura
Якщо коротко: почніть вести свій щоденник у блогах чи на форумі. У щоденнику можна писати про свої заноси, публікувати звіти з графіками тощо. Можна урізноманітнити покерну тематику якимись цікавими розповідями про, наприклад, подорожі чи щось таке.
Якщо постаратися, та писати цікаві пости, то можна без проблем збирати багато оцінок від користувачів та набити багато балів)
Оцініть мою публікацію в пості. Бедь-ласка.
https://cardmates.ua/profile/blogs/update/osj_tak_ya_vidbyravsya_na_yuvilejnyj_sandej_million
++++++++
Чекаю фріху наступну:)
Дякую за можливість по змагатись. Вдачі всім.
Чи потрібно бути зареєстрованим на GGpoker за посиланням Cardmates для отримання квитка на турнір?
Ні, можна бути просто зареєстрованим)
Залишилось зовсім небагато, щоб заробити собі перший статус і доступ до фрірола. Чекаю з нетерпінням на зустріч за столами!
КРУТО!! Дякую.
Круто что есть такая возможность



Куууул🥳🥳🥳
Круто,непоганий шанс для людей які роблять мало депозитів підняти свої навики і бр
рнспект
А в мене щось пішло не так і мені пише що мій нік зберігся,хоча я нічого не вводила,бо не розібралася одразу, що там куди записувати. І що тепер робити?☹️
Перевірив, вас немає у списку - передам це питання техкоманді (скоріш за все якийсь збій був)
Дякуємо Вам за таку приємну можливість!
Эх а мне ауры не хватило поучаствовать ((( надеюсь в следующий пятнице поучаствовать)))
Ще трошки залишилося)
Друзі треба підтримка трохи дотягнути до статуса))) поможить будь ласка! Отримати нужний статус))
щоб дотягнути статус тре щось написати
Майже дійшов,друзі,допоможіть набрати ауру) залишилось трохи!)
да йоли пали) а про себе тільки хороше писати чи й погане теж можна?))
Поганого в житті мало?)
Я про погані звички)
Не думаю що це одобрить здоровий глузд)
ідеальних людей не існує...один ходив, вийобувався, його потім на хресті того..
Це того що був без поганих звичок?)
та начепто робив з води вино, але не памятаю, чи сам пив, чи тіки наливав
Оууууу йеесссс, наберу балов буду разрывать на хомках)
Мене ччи що?))
мій перший квиточок зараховано) дякую)
Вітаю, чомусь не отримав квиток..( Хоча нік зареєстрував ще в п'ятницю або субботу.

Вітаю, написав у приватні повідомлення
Круто