Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як і навіщо заводити блог?

Розділ блогів на Cardmates – місце, де кожен може розказати про свій досвід та отримати підтримку або поради інших учасників ком'юніті.

Вагома причина завести власний блог – отримання додаткових балів в ауру. Більше балів – більша вага аури, що дає можливість отримувати регулярні “плюшки”: квитки на турніри та інші заохочення від топових румів.

Запис у блозі

​Алгоритм створення публікації:

  1. Залогінитися на сайті. Якщо у вас немає облікового запису, його можна створити, тицьнувши на кнопку “Увійти” в правому верхньому куті сторінки та вибравши розділ “Реєстрація”.

  2. Перейти у розділ “Блоги” (кнопка у фіксованому меню зліва).

  3. Обрати опцію “Додати запис”.

  4. Прочитати інформацію у спливаючому вікні щодо правил публікації. Можна вибрати опцію “Більше не показувати”. 

  5. Ввести назву публікації, обрати категорію по темі запису, завантажити зображення, надрукувати текст у відповідному вікні.

  6. Зверху форми для тексту є опції редагування контенту, де можна вибрати шрифт, додати зображення, відео, посилання, тощо.

  7. Завершуємо публікацію епічним натисканням на синю кнопку “Зберегти”.

  8. Після цього юзера автоматично перекидає на сторінку його блогів, де можна видалити, редагувати та опіблікувати обраний допис. Якщо все гаразд, тицяємо "Опублікувати". Готово!

Ось і все, відтепер ви – поважний блогер на Кардмейтс. Юхуууу!

Оцінити блог:
26
Україна Liudmyla Trishchanovych Редактор
Редактор
Вірю в Cardmates і перемогу 💙💛
Коментарі (5)
Україна MoneyMakerJr Фанат
Фанат

я так розумію що допис в блозі з'явиться після перевірки модератором? бо я натиснув разів 5 на кнопку "зберегти", і воно щось ніде не відобразилося)

3 відповіді
Україна Liudmyla Trishchanovych Редактор
Редактор

додали п.8 щодо кнопки "Опублікувати" :)

Україна MoneyMakerJr Фанат
Фанат

Шкода, накатав статтю, навіть сподобалось писати, але у мене в кабінеті не з'явилися мої статті... :( На комп'ютері залишилася стаття збережена, сподівався що зможу прийняти участь в конкурсі візиток... =(

В адміна не відображається що я щось намагався опублікувати? Я навіть намагався зробити це на форумі в розділі щоденників....


Написано що блог ще не створено


Відредаговано
Україна MoneyMakerJr Фанат
Фанат

Причину знайшов, не хотіло пропускати з картинками і фото..... Хоча то звичайні картинки, але коли фото видалив - збереглося і з'явився напис що можна опублікувати... Є обмеження до фото?

Відредаговано
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Чудовий гайд написання блогів для новачків. Впевнений, багатьом сподобається писати дописи і самому дізнаватись нову інформацію.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.