Заробіток на покері без вкладень

Як заробити на покері

​Щоб почати заробляти великі гроші покером в 2021 році, вам можна обійтися без внесення депозиту. Але для того, щоб сколотити свій перший покерний банкрол і заробити на покері з нуля, вам потрібно дізнатися про методи заробітку в покері без вкладень.

Полювання на бонуси або бонусхантинг

Всі провідні покерні сайти пропонують своїм новим гравцям певні бонуси. Як правило, це бонуси на перший депозит, але існують і ті, для отримання яких не потрібно вносити свої власні кошти. Найчастіше, суми цих бонусів незначні: до 10 євро або доларів, які з'являються на вашому рахунку одразу після реєстрації в покер-румі. Маючи в своєму розпорядженні ці гроші ви цілком можете почати нарощувати свій банкрол. Але найвигідніше полювати за бонусними пропозиціями відразу декількох румів. Таким чином ваш перший покерний банкрол ростиме швидше. Згодом ви можете об'єднати ваші виграші з бонусних грошей між собою і отримати свій перший капітал.

Саме так побудував свій перший банкрол професійний канадський гравець і наймолодший переможець EPT Майк Макдональд. Він неодноразово заявляв, що на самому початку свого шляху нарощував банкрол більше за рахунок вигідних пропозицій від покер-румів, а не від безпосередніх результатів за столами. Спеціально для наших користувачів ми пропонуємо бездепозитні бонуси:

  • 88$ в румі 888Poker​

Один з найбільших і авторитетних покерних сайтів в світі пропонує своїм новим гравцям бездепозитний бонус в розмірі 88$ одразу після реєстрації. Щоб отримати ці гроші, ви повинні перейти за ексклюзивним посиланням для користувачів Cardmates і створити обліковий запис в румі.

  • 8$ в покер-румі Pokermatch

Молодий покер-рум, який вже встиг завоювати тисячі шанувальників по всьому СНД, дарує вам 8 доларів за реєстрацію. Слабкі гравці і чудовий софт – те, що потрібно гравцеві-початківцю для освоєння гри і побудови свого першого банкролу. Увійдіть за посиланням, отримайте свій подарунок і почніть грати вже сьогодні.

UPD: Акція закінчилася 30 листопада 2019 року.

Бонуси від покерних шкіл і покерних порталів

За допомогою легендарного бонусу в 50$ на сайті Pokerstrategy свої банкроли заробило безліч покерних регулярів, які при цьому не вкладали у покер власних коштів. У наш час, на жаль, пропозиції покерних шкіл стали скромнішими. Але на різних покерних сайтах як і раніше можливо знайти вигідні бездепозитні пропозиції і бонуси за реєстрацію.

Фріроли

Фріроли – це турніри, для участі в яких не потрібно вносити бай-ін. Ці турніри допоможуть новачкові поєднати навчання покеру з можливістю заробити свої перші гроші в покері. Турніри такого типу проводяться у всіх покер-румах і, як і в випадку з бездепозитними бонусами, спрямовані на те, щоб зацікавити новачків і дати їм відчути смак гри на реальні гроші.

Як правило, в цих турнірах досить скромні призові фонди та величезна кількість учасників. Тому, щоб заробити в них кілька доларів, вам доведеться долати сотні, а іноді і тисячі суперників.

Бекінг

Якщо ви вже стали гравцем, що виграє то все одно можете заробляти на покері без вкладення коштів. Для того, щоб убезпечити себе від фінансових втрат кращі гравці вдаються до послуг бекінгу. Бекінг – це фінансова підтримка гравця у покер, яка полягає у наданні йому грошей на гру з подальшою виплатою відсотка від виграшу своїм бекерам. Детальніше про те, що таке бекінг, які види і умови бекінгу існують, а також про правила правильного продажу часток читайте в нашому матеріалі.

Наостанок розглянемо плюси і мінуси покерного заробітку без вкладень:

Плюси

  • Навчання основам покеру без фінансового ризику

​Якщо ви є новачком в покері, то рішення грати без внесення депозиту убезпечить вас від можливих фінансових втрат і допоможе навчитися грати абсолютно безкоштовно.

  • Можливість «пройти покер» і написати власну історію підйому від фріролів до захмарних лімітів

Якщо ви будуєте плани щодо вашої покерної кар'єри і плануєте в майбутньому заробляти грою, то факт того, що ви піднялися з фріролів, безсумнівно, мотивуватиме новачків почати гру, якщо ви плануєте стати публічною особою в покерному ком'юніті.

Мінуси

  • Повільне зростання за лімітами​

Старт гри з фріролів не передбачає великих заробітків і, відповідно, зростання за лімітами. Ви можете місяцями грати фріроли, заробляючи при цьому лише кілька доларів.

  • Обмежена можливість розвитку ігрових навичок​

Пам'ятайте, що якщо вам вдається вигравати у фріролах, то це не означає, що ви зможете обігравати опонентів навіть на мікролімітах. В сучасних покерних реаліях, з масою навчального матеріалу у відкритому доступі, навіть гравці низьких лімітів мають розумінням основних концепцій гри, яким ви не зможете навчитися у фріролах.

Як заробляти 1 000$ на місяць, граючи в онлайн-покер у 2021 році
Гайди
Як заробляти 1 000$ на місяць, граючи в онлайн-покер у 2021 році
Люди часто ставлять собі запитання як в онлайн-покері заробляти певну суму грошей на місяць. Для цього необхідно дотримуватися певних порад...
Grey Snow Poker дарує 28€ новим гравцям від Cardmates
Акції
Grey Snow Poker дарує 28€ новим гравцям від Cardmates
Унікальний покер-рум, який був створений в 2017 році індіанським плем'ям Bah Kho-Je. Дізнайтеся як отримати 28€ від Cardmates і чому варто в ньому грати...
Безкоштовні 30$ на PokerStars
Статті
Безкоштовні 30$ на PokerStars
Зареєструйтесь від Cardmates.net і отримаєте безкоштовні 30$ для гри на PokerStars ...
Актуальні стар-коди PokerStars 2021
Статті
Актуальні стар-коди PokerStars 2021
У статті ви знайдете актуальні стар-коди (бонусні коди) на ПокерСтарс 2021...
Як сколотити банкрол з нуля з допомогою бонусів
Статті
Як сколотити банкрол з нуля з допомогою бонусів
Покер-руми активно борються за своїх клієнтів, а тому пропонують їм різноманітні бонуси. Для новачків найціннішими є бонуси, які не вимагають депозиту, оскільки з їх допомогою можна сформувати банкрол, не вкладаючи ні копійки...
Куди навигідніше внести перший депозит в 2021 році?
Статті
Куди навигідніше внести перший депозит в 2021 році?
Ми вирішили порівняти, в який з найпопулярніших онлайн-кімнат найлегше отримати і відіграти 100% бонус на перший депозит ...
PokerMatch бонус для нових гравців в 2021 році
Статті
PokerMatch бонус для нових гравців в 2021 році
На PokerMatch змінилася система нарахування бонусів для нових гравців. Якщо раніше бонус нараховувався на депозит, то зараз новачкові буде запропоновано на вибір 12 бонусів ...
Бонуси на 888poker
Статті
Бонуси на 888poker
Після реєстрації на 888poker та внесення першого депозиту, не впустіть можливість отривати вигідні бонуси, які пропонує покер-рум. В тому числі і великий бездепозитний бонус.