Як заробляти 1 000$ на місяць, граючи в онлайн-покер

Прибуток в онлайн-покері

Давайте визнаємо той факт, що багато людей грають в онлайн-покер, перш за все, заради грошей. І в цьому немає нічого поганого. Якщо ви вже знаєте як грати в покер, то надалі перш за все ви поставите собі мету на ньому заробити.

Люди часто ставлять собі запитання як заробити 50$ в день, або 1 000$ на місяць, граючи, наприклад, в онлайн-покер. Але в наш час це не просто. Потрібно бути дуже дисциплінованим гравцем, старанно працювати, мати правильну стратегію, банкрол, вибирати столи, контролювати свій тільт і т.д.

Зрештою це не те, що ви хочете почути. Вам потрібна інформація про те, як саме це зробити!

Можна розповісти вам ігровий план і розповісти, як це зробити, але повинні вас попередити, що це не так просто ...

Давайте ж швидше почнемо!

1. Грайте в кеш-ігри на низьких лімітах (мікролімітах)

Тут маються на увазі ігри, в які ви можете заходити вже з 2$. Це найкращий ліміт для тих, хто починає грати в онлайн-покер і хоче отримувати постійний прибуток.

Раніше можна було заробити 1 000$ в місяць в кеш-іграх навіть на найнижчих лімітах. Однак сьогодні це зробити надзвичайно складно, тому що в останні 5-10 років ігри стали жорсткіші, а це значить, що вінрейт також знизився.

Але все можливо, якщо цього дійсно хотіти. Можна заробляти 1 000$ в місяць на NL2, найнижчому ліміті, при цьому зачинившись в кімнаті на цілий місяць, захистити себе від соціуму, і грати неймовірну кількість рук, десь близько півмільйона. Це посильно лише для «схибленого» гріндера, який грає одночасно 20-30 столів (і при вигідному парі). Але для більшості регулярів це нереальне завдання.

2. Грайте як мінімум на NL10, можливо на NL25

Сьогодні вам потрібно грати на більш високих лімітах, щоб ваш заробіток на покері склав 1 000$. Можна сказати, що NL10 буде першим лімітом, де таке можливо для тих, хто грає систематично. Це буде означати виграш 100 бай-інів за один місяць. Але навіть для топового регуляра, який грає величезну кількість рук на таких лімітах, це неможливо. Оскільки є можливість отримати невеликий рейкбек на цьому ліміті, такий факт спрощує завдання. Але все одно, для більшості людей, це, швидше за все, неможливо.

Можна сказати, що для середнього гравця NL25 – ймовірно, перший ліміт, на якому він цілком реально може заробляти 1 000$ в місяць, граючи онлайн.

У цій грі, де бай-ін складає 25$, потрібно виграти тільки 40 бай-інів, щоб отримати тисячу. Тобто вам потрібно вигравати трохи більше одного бай-іну на день, що під силу будь-якому твердому регуляру.

Також, рейкбек може доходити до декількох сотень доларів на місяць. Таким чином, досягти бажаного стає значно легше.

3. Грайте за допомогою тайтової і агресивної стратегії

Давайте поговоримо про стратегію. Як ви повинні грати? Найкраща стратегія на таких лімітах – це ТАГ-стратегія, тобто тайтових і агресивний стиль гри. Це той стиль, який рекомендується для хорошого заробітку в кеш-іграх на мікро-лімітах.

Тут мається на увазі, щоб ви ретельно вибирали руки, розігрували більшість з них в позиції і щоб ваша гра була агресивною на постфлопі.

Якщо на таких лімітах ви плануєте вигравати по-крупному, тоді вам потрібно також використовувати HUD і знати, як знаходити слабкі місця інших гравців та експлойтити їх в своїх цілях.

І, нарешті, напевно найголовніше – ви повинні бути досить тямущим гравцем, щоб застосовувати всі ці поради навіть тоді, коли ситуація змінюється в гіршу сторону і ви програєте цілими днями, або навіть тижнями.

Затяжні даунсвінги – поширене явище в нинішніх іграх навіть для сильних регулярів. Уміння зберігати спокій в подібних ситуаціях – це, в принципі, вагомий фактор для вашого успіху.

Чи можна заробити у покері на життя?

4. Шукайте столи, де є фіш

Ще одна річ, яку ви повинні робити на NL25 для того, щоб ваш заробіток на покер досяг позначки 1 000$ – це вибирати стіл.

У грі на найнижчих лімітах ви можете успішно грати на будь-якому столі, на якому захочете. Погані гравці є скрізь. Але якщо ви почнете підніматися по лімітах, то немає ніякої гарантії, що за вашим столом буде хоч один фіш.

Це велика проблема для тих, чия мета в цій грі – високий вінрейт і прибуток. Дійсно погані гравці, які розігрують багато рук, занадто багато роблять кол і женуться за кожним дро, грають там, де крутяться справжні гроші.

Якщо ви не докладаєте жодних зусиль, щоб знайти Фіша за столом, тоді можете розраховувати не більше, ніж на маленький вінрейт. Тому бажано грати на правильних покерних сайтах для новачків, а також вчитися тому, як розпізнавати фішів, відзначати їх і заманювати за свої покерні столи.

Як тільки ви сідаєте за столи з рекреаційними гравцями, ви хочете розбомбити їх до дідька і спробувати дістати їх гроші швидше, ніж всі інші регуляри. Можете називати це розкраданням, або як завгодно, але це виграшний покер.

Читати також: 5 важливих чинників при виборі покер-руму для новачка

5. Намагайтеся грати в турнірах або Сіт-енд-гоу

І на закінчення, давайте не забувати про те, що кеш-ігри – це не єдиний спосіб заробити гроші в покері. Багато людей також грають в МТТ турнірах (багатостоловому турнірі) або Сіт-енд-гоу (SNG). Як заробити на покері 1 000$ в таких іграх? Це можливо, але необхідно застосовувати більшість тих порад, викладених вище.

Ймовірно, ви не досягнете своєї мети, граючи на дуже низьких лімітах, наприклад в іграх за 1$. Вам потрібно піднятися на кілька лімітів, як мінімум до ігор за 5$, а можливо і за 10$.

Вам потрібно розробити ефективну ТАГ стратегію (стратегію з тайтово-агресивним стилем) для цих ігор, але ви також повинні адаптувати її до різної структурі цих форматів.

Наприклад, в турнірах, як правило, на середніх або пізніх етапах стеки дуже маленькі (30ВБ або менше). Це означає, що у вас є тільки два варіанти: олл-ін або фолд. Якщо ви спробуєте робити кол і грати «смол-бол» стилем, як в кеш-грі, то для вас це обернеться провалом.

Плюс турнірів в тому, що вони як і раніше залучають безліч фішів. Рекреаційним гравцям подобається сама ідея везіння і великий виграш. Зрештою, це той вид покеру, який завжди показують по ТБ.

Ми всі стали свідками, як 25-ти річний Скотт Блюмштейн виграв 8,1 млн доларів в мейн-івент Світової серії з покеру в 2017р. Фіш дивиться на це і одразу ж реєструється онлайн, щоб спробувати свої сили в турнірах. Основна проблема в тому, що МТТ не стабільне джерело доходу.

Наприклад, якщо ви досить добре грали в турнірах і просунулися на кілька лімітів, то ваші результати можуть бути такими:

  • 1й місяць – гра в нуль​
  • 2й місяць – гра в нуль
  • 3й місяць – + 5 000$
  • 4й місяць – гра в нуль
  • 5й місяць – гра в нуль

Принцип зрозумілий. Все як і раніше дорівнює 1 000 на місяць, тобто це не стабільне джерело доходу. Більшість місяців у вас буде даунстрік, а потім ви зірвете куш. Таке життя турнірного гравця. Вам також потрібно бути готовим до того, що ви просто надовго «приклеїтесь» до свого стільця. В кеш-іграх ви може піти тоді, коли захочете.

Заключні думки

Чи можливо заробляти 1 000$ в місяць, граючи в онлайн-покер? Так, але ви повинні добре розбиратися в грі, вибирати столи і просуватися лімітами.

Це означає, що якщо ви хочете заробляти дану суму, вам необхідно починати з NL25 для кеш-ігор і з бай-іном 5$ для МТТ і СнГ турнірів.

Більш того, досягнення цієї мети вимагає систематичної гри. Наприклад, якщо ви граєте в покер всього лише кілька годин на тиждень, тоді вам не вдасться досягти задуманого. Якщо ви не готові витрачати достатньо часу, тоді вам потрібно грати на високих лімітах, щоб заробляти 1 000$ на місяць, незалежно від формату.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.