Як грати в покер вдома

Як грати в покер дома - 2018

Чим дійсно хороший покер, так це тим, що в нього можна грати удвох. Вам не обов'язково реєструватися в покер-румах, де кількість гравців зашкалює, адже завжди є варіант пограти вдома з друзями або родиною. А потрібно для цього зовсім небагато:

  • хоча б одна людина поблизу;
  • знання правил;
  • повна колода карт (52 карти);
  • набір для покеру;
  • бажання (без цього нікуди).

Але навіть цей короткий список необхідного, можна ще трохи скоротити. Якщо ви не готові витрачатися на покерний набір відразу, а просто хочете спробувати зіграти - в домашніх умовах знайдеться безліч альтернатив, про які ми поговоримо пізніше.

Правила гри в покер удвох і втрьох

Техаський холдем – один з найпростіших видів покеру. Якщо ви хочете зіграти в інші види покеру вдома, то у вас виникнуть певні труднощі. Коли ви граєте удвох, утрьох (і так далі) – загальні принципи гри від цього не змінюються. З усіма правилами гри ви можете ознайомитися в наших попередніх статтях. Список всіх комбінацій також доступний на нашому сайті.

Головною, і, мабуть, єдиною відмінністю в грі втрьох є позиція батона. Оскільки граючи вдома, ви навряд чи обзаведетеся маленьким персональним дилером, гравець, який знаходиться на позиції батона, буде здавати карти.

Якщо ви граєте втрьох, то один гравець знаходиться на батоні, а решта на малому і великому блайнді (обов'язкова ставка) відповідно. Якщо ж, ви граєте удвох – фішка батона вам не потрібна, адже в грі залишається місце тільки для малого і великого блайндів. Карти в такому випадку здає гравець на малому блайндів.

Якщо ви не часто граєте в покер, або взагалі граєте вперше – випишіть собі всі комбінації на листочок. Нехай це буде ваша маленька шпаргалка, адже відразу вам точно не вдасться запам'ятати всі поєднання карт. Навіть досвідчені гравці можуть заплутатися через неуважність, що вже говорити про початківців.

Папір далеко не ховайте. Для того, щоб не переплутати, чий зараз хід, виготовте дві таблички з написами «малий блайнд» і «великий блайнд». Якщо ви граєте втрьох, додайте табличку з написом «батон».

Що потрібно для гри в покер вдома

На початку, ми вже говорили про те, що вам потрібно для гри з одним. Оскільки грати вам є з ким, а правила ви вже знаєте, прийшов час визначитися – на що ви будете грати! Хтось подумає: «Ну ось, доведеться за власний кошт грати, ох уже ці азартні ігри». Зовсім необов'язково грати на гроші. Для цих цілей існують ігрові фішки.

Ігрові фішки - 2018

Окремо ігрові фішки не продаються, тому, якщо ви хочете максимально імітувати атмосферу казино, доведеться, трохи витратитися й придбати набір для покеру. В комплекті і карти ігрові додаються, фішки дилера, малого і великого блайндів, а в деяких навіть сукно на стіл.

«Мені не потрібна така розкіш. Як грати в покер вдома без фішок?»

Друзі, тут все залежить від вашої фантазії. З власного досвіду можу порекомендувати такі альтернативи:

  • Монетки;
  • Сірники;
  • Гудзики;

Якщо ви не з ледачих, то можете відкрити клуб рукоділля і створити фішки власноруч. Так, від них не буде виходити такий же приємний звук, як від справжніх, але зате ви їх зробили своїми руками. До того ж, ви зможете самі призначити номінал кожної фішки. З сірниками, наприклад, це зробити не вийде (хіба, що вкорочувати їх).

Відмінності професійної гри від гри вдома

Граючи в покер вдома, в першу чергу ви хочете себе розважити. Ви можете блефувати з такими картами, як 2-7 і не переживати, що програєте, адже граєте ви не на гроші (якщо ви все-таки відмовилися від задуму грати на гроші). В онлайн-покері, де більшість гравців хоче заробити, ви вже не зможете вести себе так вільно і невимушено на постійній основі.

У тому ж онлайн-покері або на чемпіонатах, іноді хочеться дізнатися руку опонента, але він вам її не покаже (в більшості випадків). Граючи вдома з друзями, ви завжди зможете показати свої карти після роздачі або подивитися, що було у інших хлопців за столом. Людська цікавість не знає меж, і дізнатися, чи блефував ваш друг завжди цікаво. Або, якщо роздача закінчилася на флопі, а вам хочеться дізнатися, які карти були наступні в колоді, можна, за обопільною згодою, відкрити всю деку. Комусь би доїхав фул-хаус, а хтось скинув вчасно. Для професійної гри подібний випадок неприпустимий. Але у вашому домі, ви можете, якщо не порушувати, то хоча б трохи видозмінювати правила так, як вигідно вам і вашим друзям. Можливо, від цього гра стане тільки веселішою, так що все в ваших руках.

Грати в покер дома

Гра в покер вдома – відмінний варіант проведення часу. За столом можна просидіти не одну годину часу, а все тому, що граючи з друзями, вам точно є про що поговорити. Покер – безперечно, об'єднує людей, навіть не дивлячись на те, що тут кожен грає за себе. Швидше, вчіть правила і кличте в гості друзів!

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.