Як початківцю вибрати рум для гри в покер?

Покер-рум

Кожен з новачків в покері стає перед вибором: в якому покер-румі йому зареєструватися. Для вас ми створили спеціальний розділ на нашому сайті, який називається "Огляд покер-румів". У ньому за допомогою десятибальної шкали поставлена оцінка різним покер-румам і ви можете вибрати, в якому з них почати свою покерну кар'єру.

Чотири категорії покер-румів

Всі покер-руми на сайті розбиті на чотири категорії: A, B, C, і D.

A – Сама топова категорія. Сюди входять всі найбільші кити покерного ринку. У них у вас не виникне труднощів з виведенням коштів і все буде на вищому рівні. Новачкам рекомендуємо підбирати собі покер-рум саме з цієї категорії.

B – Менші покер-руми, яким можна поставити швидше позитивну оцінку, ніж негативну. Тут буде не таке велике поле гравців, зате можна спробувати набити свій банкрол з бездепозитних бонусів і різних акцій. Тут їх буде достатньо, так як руми прагнуть залучити якомога більше гравців.

C – В цій категорії ви знайдете кілька екзотичних покер-румів або резервацій. Уважно читайте, чи доступна реєстрація для гравців з СНД, для того щоб пізніше у вас не виникло проблем з виведенням коштів.

D – В цю "групу смерті" входять покер-руми, які вже закриті або ще в процесі закриття через свої шахрайські дії по відношенню до гравців. Настійно рекомендуємо не зв'язуватися з ними, якщо не хочете щоб ваш гаманець помітно схуд.

Покер-рум оцінюється десятибальною шкалою за п'ятьма параметрами: гравці, софт, надійність, відгуки і бонуси. Після проставлення балів покер-руму виставляється середня оцінка і в залежності від неї він потрапляє в ту чи іншу категорію.

Столи в полі

Приклад оцінки за десятибальною системою:

Десятибальна система

Бонуси

Після того, як ми вже розібралися з категоріями, давайте перейдемо до акцій покер-румів. Для новачків, які ще не володіють достатнім банкролом, ця характеристика також дуже важлива. Деякі покер-руми пропонують новачкам бездепозитні бонуси, тобто після реєстрації ви відразу отримуєте кілька доларів на свій рахунок, або кілька турнірних квитків. Відомі випадки, коли з них гравці набивали тисячі доларів.

Акції показуються праворуч від значка типу вогник:

Акція 2019

Надійність

Найнадійніші покер-руми потрапляють в категорію A. В них грають сотні тисяч людей і працівникам немає сенсу обманювати своїх користувачів. Репутація для них на першому місці, а у таких румів вона кристально-чиста.

Окремою колонкою йдуть руми з категорії D. Сюди потрапили шахраї, які обдурили людей на дуже великі гроші. Не реєструйтеся і не зв'язуйтеся з ними, якщо не хочете проблем.

Відгуки

Не завжди можна судити про покер-рум за відгуками про нього, але все ж це дуже важливий критерій для вибору покерної кімнати. Натисніть кнопку залишити відгук праворуч від назви покер-руму і ви відразу потрапите в розділ відгуків. У ньому можна прочитати враження від гри різних гравців.

Софт

У цьому критерії оцінюється софт покер-руму і можливість використання сторонніх програм при грі. Більшість професійних гравців використовують покерні програми, так що якщо в майбутньому ви таким захочете стати вам потрібно дізнатися чи немає заборони використання цього софту.

Гравці

Чим слабкіше поле гравців – тим вигідніше грати покеристу, так як на дурних помилках суперника він може постійно заробляти гроші. З іншого боку, якщо ви хочете навчитися добре грати в покер – вам слід грати з найсильнішими для отримання досвіду.

Останній спосіб небезпечний і загрожує фінансовими наслідками, так як професіонали можуть відібрати всі ваші гроші. Тому новачкам радимо вибирати покер-рум зі слабким полем гравців. Такі покер-руми набирають десять з десяти балів за критерієм гравці.

Який покер-рум вибрати?

Після прочитання цієї статті стає зрозуміло, наскільки вибір покер-руму важливий для вас на початку покерної кар'єри. Більшість покер-румів мають у себе всі доступні види покеру. Ми радимо зупинитися на перевірених покер-румах, в яких грають мільйони людей і не ризикувати реєструватися в дрібних покерних кімнатах. Ми не будемо рекламувати якийсь певний покер-рум, вибір залишається за вами. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.