Покерні підказувачі

Покер 2020

​В сучасних покерних реаліях професійному гравцю неймовірно складно заробляти без допоміжного софту. Більшість гравців використовує базові статистичні програми: Holdem Manager і Poker Tracker. Як ви знаєте, їх використовують для збору інформації на опонентів і аналізу своєї гри.

Більш просунуті гравці також використовують покерні калькулятори і програми-тренажери, які моделюють різні ситуації за столом. Важливо розуміти, що програми-тренажери також є підказувачами і не можуть бути використані безпосередньо під час гри.

На сайті PokerStars існує перелік програм, які заборонені для використання при відкритому клієнті руму.

Які програми не можна використовувати під час гри в покер?

Згідно з переліком заборонених програм ПокерСтарс, забороненими програмами вважаються:

 • Програми, ща надають поради та підказки (чарти стартових рук, які залежать від стеку; дерева рішень, які видозмінюються в залежності від карт, дій або тенденцій в поведінці гравця)​.
 • Програми, які автоматично проводять складні обчислення (моделювання діапазонів, рівновагу Неша, розрахунок ICM).
 • Програми, які можуть діяти без участі людини (боти) або зменшують необхідні дії гравця (авто-фолдери).

Покерні підказувачі

Покерні підказувачі допомагають гравцям ухвалювати оптимальні рішення за покерним столом і якісно аналізувати свою гру після сесії. Ці програми необхідно розділити на кілька категорій:

Програми складних обчислень

До програм складних обчислень відносяться програми, які виробляють динамічний підрахунок еквіті, використовують рівновагу Неша або підказують ICM-рішення.

ICMIZER – програма для аналізу гри, яка дає рекомендації, засновані на моделі ICM. Програму заборонено використовувати при запущеному клієнті PokerStars.

ICM Trainer – спрощений варіант програми ICMIZER, який був випущений школою Pokerstrategy. Являє собою тренажер з пуш-фолд рішеннями. Також заборонений для використання при відкритому клієнті ПокерСтарс.

SitnGo Wizard – програма, яка допомагає вирахувати очікування і дає поради щодо дій в турнірному покері. Версію 1.0.1.162 або старше заборонено використовувати при запущеному клієнті PokerStars.

SimpleNash – програма моделює і розраховує рівноважні діапазони для пуш-фолд і рейз-фолд ситуацій. Програма призначена для використання в SnG і МТТ, але може бути використана і в кеш-грі за стратегією SSS і за CAP-столами.

HoldemResources Calculator – програма для розрахунку пуш-фолд ситуацій, ICM-розрахунків, моделювання не експлуатованих ігрових ліній, розрахунку рестілів і ре-рейзів. Програма використовується гравцями МТТ і SnG.

Equilab – простий покерний калькулятор від покерної школи PokerStrategy, який дозволяє швидко вирахувати еквіті вашої руки проти діапазону опонента, зміну еквіті після виходу різних карт.

Flopzilla – покерний калькулятор, який демонструє зміну еквіті руки, яка залежить від заданого діапазону і карт борду.

CardRunners EV – покерний калькулятор для просунутих гравців. Допомагає вирахувати еквіті руки на різних вулицях з урахуванням дій опонентів. За допомогою цієї програми можливо моделювати древо подій і оцінити своє еквіті в кожному з варіантів розіграшу.

Програми-порадники або покерні підказувачі надають користувачеві діапазон в залежності від стеку (для МТТ, SnG і Spin & Go), підказують оптимальні рішення на кожній вулиці (GTO-тренажери/калькулятори).

SimplePostflop – програма, яка дозволить поліпшити гру на постфлопі. Функціонал допомагає моделювати роздачі і дає поради, які базуються на GTO.

PokerSnowie – функціонал, який допомагає вам якісно працювати над помилками. Програма здатна проаналізувати роздачі, які ви зіграли. На основі зібраної інформації ви отримаєте поради по грі і індивідуальний рейтинг, який програма присвоює на основі оптимальної гри GTO.

PioSolver – ще одна програма, яка допомагає дотримуватися оптимальної стратегії GTO на постфлопі.

Існує також безліч програм, які не є широко поширеними, але дають гравцям точні поради на ухвалення рішень в момент роздачі. Деякі з них тривалий час можуть не ідентифікуватися службою безпеки покер-румів, що дозволяє гравцям отримувати нечесну перевагу.

Окремим пунктом варто відзначити підказувачі, які дають голосові підказки. Це програми, які поки слабо фіксуються службами безпеки покер-румів. Вони являють собою більш просунуті підказувачі і не виводять на монітор традиційні поради з рішеннями тієї чи іншої ситуації, або ситуаційними чартами, а дають звуковий або голосовий сигнал про оптимальні дії. Назв цих програм в даний момент немає в широкому доступі.

Програми для підбору опонентів

Це програми, які дозволяють проводити підбір опонентів. Вони допомагають вам вибирати найслабші столи і уникати гри з регулярами.

TableScan Turbo – проста програма, яка швидко ідентифікує слабкі і вигідні столи на основі заданих вами параметрів і статистики з трекінгових програм і дозволяє автоматично стати в чергу очікування обраного столу.

SessionLord – зручна програма для мультитейблінгу, яка дозволяє автоматично фокусуватися на найбільш важливих рішеннях, також функціонал програми дозволяє вибирати найбільш вигідні столи на основі статистики. З недавнього часу програма заборонена на ПокерСтарс.

SharkyStrator – програма дозволяє швидко реєструватися в SnG-турнірах і обирає турніри з найслабшим складом, виходячи з налаштувань користувача.

Програми автоматизованої гри (покерні боти)

Покерні боти є повністю автоматизованими і не вимагають взаємодії з користувачем в роздачах. Гравець лише купує програму, налаштовує її, а бот все зробить сам. Важливо розуміти, що подібні програми є забороненими у всіх покер-румах, а за їх використання можливий бан з повною конфіскацією грошей.

Приклади поширених покерних ботів:

 • WarBot​
 • Poker Bot +
 • WinHoldem
 • POKERobot
 • ICM-Bot
 • Poker Android
 • Shanky Bot
 • Online Poker Bot
 • Open Holdem Bot

Функціонал цих та подібних програм є схожим. Користувач, який придбав подібного бота, може виставити деякі індивідуальні налаштування. Творці подібних ботів гарантують плюсову гру на низьких-середніх лімітах всіх дисциплін: MTT, Spin & Go, SnG і кеш-ігор.

Варто відзначити, що всі програми з цього списку добре відомі службам безпеки покер-румів і є забороненими. Ви можете отримати бан лише за одне перебування подібної програми на вашому комп'ютері. Новітні боти, як правило, не мають власної назви, розробляються гравцями індивідуально і широко не афішуються.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.