Огляд ICMIZER

ICMIZER – професійна програма для гравців МТТ, СНГ, Spin&Go турнірів, за допомогою якої можна аналізувати свою гру, приймати максимально вигідні рішення на префлопі по моделі ICM (Independent Chip Model або незалежне моделювання вартості фішок) і FGS (Future Game Simulation – симуляція майбутніх роздач).

Користуватися ICMIZER можна і на мобільному телефоні.

Що таке ICMIZER?

ICMIZER 3 – це спеціальний покерний калькулятор, найбільш ефективний на пізніх стадіях турніру. Він моделює різні ситуації в турнірі, а вам потрібно вибрати правильне рішення. Програма підскаже, коли йти олл-ін, а коли робити колл/пас, а також пояснить чому потрібно пушити, а чому – скидати карти.

Користуючись Айсімайзером 3 вам не потрібно вникати в аналітичну теорію, робити глибокі розрахунки, читати тону покерної і математичної літератури, вчитися робити прогнози – програма зробить це все замість вас, тільки набагато швидше і точніше.

Важливо: ICMIZER можна використовувати виключно поза ігровою сесією (коли запущений клієнт покер-руму). Не відкривайте програму паралельно з клієнтом, тому що за це можна отримати попередження або навіть бан від покерної кімнати. Якщо ви хочете користуватися ICMIZER під час гри, краще відкрийте мобільну версію програми.

ICMIZER знадобиться вам у багатьох ігрових моментах, але максимально ефективно його використовувати в наступних ситуаціях:

 • Коли гравець на позиції МБ йде олл-ін, і вам потрібно вирішити, кол або пас
 • Вам важко уявити, як грати на баблі МТТ.
 • Ви рідко доходите до фінального столу з великим стеком.
 • Коли йти ва-банк зі стеком 5 ВБ.
 • Батон краде блайнди дуже часто.
 • Гра з великим стеком проти малого зі слабкою рукою.
 • Гра із середнім стеком (10 ВБ) із середньою рукою проти опонента з великим стеком, який йде олл-ін.


Можливості ICMIZER 3

 • ICM розрахунки, які враховують безліч різних чинників і відображають варіанти гри проти кожної з 169 можливих рук;   


 • в МТТ розрахунки проводяться до фінального столу, крім іншого в ICMIZER 3 можна розбирати турніри з прогресивними нокаутами;
 • кожен етап розрахунків має детальний аналіз, завдяки якому можна переконатися в правильності отриманих результатів;
 • візуалізація роздач за столом покеру для легшого сприйняття інформації;
 • можливість редагування дій;

 • побудова графіків;
 • застосування рівноваги Неша;
 • створювати турніри різних форматів для подальшого їх аналізу в програмі легко, а сам процес їх створення досить швидкий;
 • завантаження роздач і навіть повністю турнірів з більшості популярних покер-румів;
 • відображення списку завантажених роздач в зручному для сприйняття вигляді;

Список роздач ICMIZER 2

 • можливість моментально перенести роздачу в Replayer (при його наявності);
 • в програмі є кілька рівнів глибини FGS, що дозволяє більш точно робити прогнози.

ICMIZER 3 SNG Coach (тренування)

Оскільки софт заборонено використовувати під час гри, непогано було б потренуватися в пуш/фолд стратегії. У цьому вам допоможе SNG Coach.

Творці софту записали короткий відео-огляд ICMIZER 3: SNG Coach:

По суті SNG Coach замінює заняття з тренером. Кожен день користувачам доступно 120 запитань, що приблизно можна порівняти з 2 годинами покерного тренування.

Гравці, які мають про-підписку можуть додатково придбати 5000 запитань SNG COACH для більш інтенсивних тренувань.

Replayer (повтор роздач)

За допомогою реплеєру будь-яку роздачу, що зберігається в історії рук, можна відтворити, проаналізувати і, при необхідності, розібрати в ICMIZER.

ICMIZER 2 Replayer

Є можливість сортувати руки за розміром виграних банків, по типу дії (ваш олл-ін або кол олл-іну інших гравців).

ICMIZER 3: як користуватися?

Незважаючи на великий функціонал, користуватися програмою покеристам буде не складно. Для зручності компанія, яка створила софт, записала довге відео, в якому демонструє налаштування ICMIZER 3 для новачків.

Як користуватися ICMIZER 3 (запис трансляції від творців софту):


Також ви можете прочитати навчальні матеріали на офіційному сайті програми, вибравши у верхньому меню «Підтримка» – «Навчання».

Покер-руми, в яких можна використовувати додаток:

 • PokerStars і Full Tilt Poker
 • 888Poker
 • PartyPoker
 • мережу Microgaming (наприклад, RedStar)
 • iPoker (наприклад WilliamHill, TitanPoker, NetBet)
 • а також Winamax, Winning Poker Network, LotosPoker, Bovada.

Системні вимоги:

Операційна система Windows 7,8,10 або Vista (64-bit), або ж Mac OS X 10.10. А також встановлений плагін Silverlight.

Що нового в ICMIZER 3

У версії ICMIZER2 для того, щоб підрахувати діапазон на іншій позиції потрібно було переносити Hero в необхідне місце. Тепер для кожної позиції вже зробили розрахунки, і результати зручні до перегляду.

У ICMIZER3 з'явилася нова можливість задавати пріоритет руці. Використовуйте верхній повзунок або скрол мишки. Наведіть курсор мишки на необхідну руку і прокрутіть скрол.

Після внесення змін до діапазону, відбувається автоматичне блокування із зазначенням галочки на пункт Lock. Після цього здійснюється підрахунок рівноважних діапазонів для всіх позицій за столом.

Після натискання на кнопку Calculate Hero, програма проведе підрахунок кращого діапазону. Після того, як ви натиснете мишкою на цей показник, підрахується показник для кожного гравця з урахуванням блокованих діапазонів. За рамками різних кольорів можна визначити діапазон.

Автоматичний аналіз роздач без режиму NITRO

У новій версії для всіх пiдписникiв стала доступна можливість автоматичного аналізу своїх турнірів. У попередній версії ICMIZER за цю функцію потрібно було доплачувати.

Для того, щоб зробити автоматичний аналіз роздач потрібно:

 1. Завантажити файл з турніру
 2. Вказати кількість фішок в грі
 3. Включити MTT Mode.

Після цього в лівому блоці з'явиться список роздач з помилками. Вони будуть розташовані в порядку від грубих до незначних. Ви можете дізнатися будь-яку помилку в певній роздачі і внести свої корективи.

В автоматичному аналізі можна дізнатися час, що залишився, число учасників за кількістю фішок. Розрахунки можна використовувати до того моменту, поки в турнірі не стане більше 500 чоловік.

Вартість програми

Є дві варіації підписки ICMIZER: Basic (тільки ICMIZER) і Pro, в яку крім основної програми входять також SNG COACH і Replayer. В Basic версії реплеєр і тренер МТТ недоступні.

Ви можете придбати річну або помісячну підписку.

 • Вартість річної PRO-підписки 160$ ​​в рік (13,33$ в місяць)
 • Вартість річної Basic-підписки 80$ на рік (6,67$ в місяць)
 • Щомісячна PRO-підписка 30$ в місяць
 • Щомісячна Basic-підписка 15$ в місяцьКупуючи річну версію, ви зекономите 55%. Крім того, ви практично не ризикуєте, тому що оформивши передплату на рік, ви маєте право протягом 30 днів відмовитися від неї і отримати її вартість назад.

Як отримати ICMIZER 3 безкоштовно

Ви можете скористатися безкоштовним акаунтом, який надає кілька розрахунків в день, а саме: 3 ICM розрахунки і 1 розрахунок рівноваги Неша. З такими умовами ви можете завантажити ICMIZER безкоштовно і користуватися ним завжди. Вам будуть доступні всі функції Basic-підписки, але тільки з обмеженням розрахунків в день.

Підсумуємо: перед вами потужний софт, нацiлений поліпшити вашу гру. Якщо ви серйозно ставитесь до покеру і розглядаєте гру, як спосіб додаткового (можливо – основного) доходу, рекомендуємо завантажити ICMIZER 3 і спробувати користуватися програмою безкоштовно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.