Огляд програми Hand2Note

,Огляд Hand2Note

​Існує досить багато програм збору покерної статистики. Кожна з них по-своєму хороша. Сьогодні мова піде про Hand2Note (далі – H2N), яку можна легально використовувати в більшості покерних кімнат, включаючи PokerStars, 888poker, iPoker, PartyPoker і т.д. Вона має багато цікавих опцій. 

Перевагою програми є російський інтерфейс (українська мова відсутня). Ви можете не турбуватися, якщо ваш рівень володіння англійською мовою невисокий, це не вплине на якість роботи з програмою і не завадить вам удосконалювати покерні навички з її допомогою.  
Увага! Щоб розкрити весь потенціал програми, потрібно використовувати її разом з StarsHelper чи SessionLord (для PokerStars), PartyCaption (для румів мережі bwin.party), 888Caption (для румів мережі 888) і т.д.

PokerStarsStarsHelper, StarsCaption, SessionLord
PartyPokerPartyCaption
IPokerIPoker Tools для нового клієнта та IPEditor для старого клієнта IPoker
PacificNetwork888Caption для нового клієнта і 888Caption для старого клієнта
Winning Poker NetworkWPNTools
Microgaming NetworkMPNTools

Інтерфейс програми досить приємний для сприйняття, на відміну від Холдем Менеджера:

Hand2Note інтерфейс

Можливості Hand2Note

Нижче представлені основні функції, які покликана виконувати H2N, а також ряд унікальних можливостей, яких немає в інших подібних програмах:

 • Динамічний ХАД (дозволений в румах 888, bwin.party та iPoker) – виводить статистику на гравців з урахуванням позиції, бетсайзингу, розміру стека, вулиці, кількості гравців за столом і т.д. Ви можете самі вибрати, яким ХАДом користуватися: статичним (класичний), позиційним або динамічним. 
 • ​Ексклюзивна статистика, яка враховує гру не з усіма гравцями підряд, а розрізняє гру проти фішів та проти регулярів (reg vs reg або reg vs fish).   
 • Мінімальні вимоги для комп'ютера: 1 Гб оперативної пам'яті; Windows 7 і вище. 
 • Функція відображення статистики гри безпосередньо проти вас (vsHero) – це дуже корисна фіча (особливість), оскільки покеристи по-різному грають з усіма опонентами, підлаштовуючись під кожного противника.
 • Висока швидкість роботи у зв'язку з інноваційними технологіями обробки й передачі даних (програма набагато швидша за інші й має менші вимоги). База даних Hand2Note займає в середньому 250 Мб на мільйон рук.
 • Перегляд роздач з шоудауном, під час яких ви не були присутні (наприклад, під час мультитейблінгу).
 • Виведення діапазону префлоп колу та рейзу гравців.
 • Висока швидкість завантаження рук при імпорті з бази – 1500-3000 рук за секунду. 
 • Можливість імпорту бази з Холдем Менеджера і Покер Трекера.

І це далеко не всі переваги софту.

H2N – чудовий варіант для гравців зі слабкими комп'ютерами. Програма працює з базою статистики, яка знаходиться не у вас на пристрої, а віддалено. Завдяки цьому продуктивність вища.

Вартість Hand2Note

Існує три плани підписки на H2N, які можна оформити як помісячно, так і на рік. Їх вартість залежить від лімітів, на яких ви граєте: 

Hand2Note план підписки

У нас є хороша новина для підписників Cardmates. Якщо вам сподобалася програма і ви вирішили її придбати, введіть промокод H2N10AQ при купівлі та отримайте знижку 10%.

Довічної ліцензії H2N поки що немає, але ви можете завантажити програму безкоштовно. 

Як отримати H2N безкоштовно?

Hand2Note працює безкоштовно в режимі "Micro stakes version". Що це означає? Користуйтеся Hand2Note безкоштовно на лімітах до NL25, FL1/2 і в турнірах з бай-іном до 9$. Це чудова пропозиція для гравців мікролімітів, які тільки почали освоювати покерний софт. 

Безкоштовний період використання програми без обмежень щодо лімітів – 30 днів (відкритий весь функціонал на всіх лімітах, крім функції Range Research, яка доступна тільки в підписці «Edge»).

Бажаєте почати просто зараз? Завантажте Hand2Note з офіційного сайту і користуйтеся програмою безкоштовно впродовж першого місяця, щоб оцінити всі її можливості та переваги на практиці.

RangeResearch і Decision Analysis

Окремо поговоримо про такі інструменти, як Range Research і Decision Analysis (аналіз рішень), які доступні тільки у підписці "Edge" (39$ на місяць або 359$ на рік).

Range Research – інструмент для аналізу діапазону гравців, на яких у нас недостатньо зіграних рук. Механізм роботи дуже простий. Наприклад, вам потрібно вибрати між колом і 3-бетом, ви відкриваєте вікно інструменту і заповнюєте необхідні поля. Програма аналізує гравців зі схожими показниками й виводить усереднену статистику.

Decision Analysis – інструмент дослідження прибутковості ваших дій в різних ситуаціях, який містить три функції:

 • Action Profit – відображає профіт, який ви мали, збираючи різні комбінації (у великих блайндах на 100 рук):
  Функція Action Profit
  Action Profit ваших дій розраховується як різниця вашого стека в кінці роздачі й перед вчиненням певної дії.
 • Spot frequency показує частоту виникнення певних ігрових ситуацій.
  Функція Spot frequency
  На зображенні вище Spot Frequency показує, що статистичний показник «продовжена ставка опонента без позиції на вас» становить 5,34. При цьому, 6,45 разів на 1 000 рук виникала ситуація, коли продовжена ставка була обґрунтованою (не була блефом). 
  Cases – частота дії.Opportunities – можливість здійснення дії.
  За допомогою Spot Frequency ви будете орієнтуватися, як правильно розігрувати свої руки з тією чи іншою комбінацією.
 • Next Viallin's Actions. З його допомогою ви дізнаєтеся, як опонент буде реагувати на вашу ставку.
  На ілюстрації нижче, стат FCR (CHECK RAISE) показує відсоток фолду опонентів на ваш рейз/відсоток колу/відсоток рейзу. BX – це Bet і Check.
  Функція Next Viallin's Actions

Перспективи розвитку H2N

Команда, яка розробляла Hand2Note, складається з амбітних покеристів, що грають high stakes покер.

Підтвердженням тому є заява на офіційному сайті hand2note.com:

"Ми націлені зробити Hand2Note найбільш популярною програмою покерної статистики до 2019 року".

Ви закінчили перше знайомство з Hand2Note і тепер, якщо є бажання, можете приступити до вивчення наступного матеріалу «Налаштування Hand2Note», який допоможе вам зрозуміти процес встановлення, налаштування програми й ХАДу.

Придбати якісні ХАДи та попап для Hand2Note, розроблені покерними тренерами й регулярами в різних дисциплінах, ви можете на PokerPopUp. Вони також пропонують інструменти для ХМ2 і Пт4.

Окремо по HUD і popup's для Hand2Note спеціалізується GT-HUD.

Схожі програми: HoldemManager 3, PokerTracker 4, Jivaro.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий