Hand2Note: огляд можливостей програми

Hand2Note програма

​Існує досить багато програм збору покерної статистики. Кожна з них по-своєму хороша. Сьогодні мова піде про Hand2Note (далі – H2N), яку можна легально використовувати в більшості покерних кімнат, включаючи PokerStars888poker, румах мережі iPoker, PartyPoker і т.д. Вона має багато цікавих опцій. 

H2N – чудовий варіант для гравців зі слабкими комп'ютерами. Програма працює з базою статистики, яка знаходиться не у вас на пристрої, а віддалено. Завдяки цьому продуктивність вища. 

Інтерфейс програми досить приємний і простий для сприйняття, на відміну від Холдем Менеджера.

Функції та можливості Hand2Note

Нижче представлені основні функції, які покликана виконувати H2N, а також ряд унікальних можливостей, яких немає в інших подібних програмах:

 • Динамічний ХАД (дозволений в румах 888, bwin.party та iPoker) – виводить статистику на гравців з урахуванням позиції, бетсайзингу, розміру стека, вулиці, кількості гравців за столом і т.д. Ви можете самі вибрати, яким ХАДом користуватися: статичним (класичний), позиційним або динамічним. 
 • ​Ексклюзивна статистика, яка враховує гру не з усіма гравцями підряд, а розрізняє гру проти фішів та проти регулярів (reg vs reg або reg vs fish).   
 • Мінімальні вимоги для комп'ютера: 1 Гб оперативної пам'яті; Windows 7 і вище. 
 • Функція відображення статистики гри безпосередньо проти вас (vsHero) – це дуже корисна фіча (особливість), оскільки покеристи по-різному грають з усіма опонентами, підлаштовуючись під кожного противника.
 • Висока швидкість роботи у зв'язку з інноваційними технологіями обробки й передачі даних (програма набагато швидша за інші й має менші вимоги). База даних Hand2Note займає в середньому 250 Мб на мільйон рук.
 • Перегляд роздач з шоудауном, під час яких ви не були присутні (наприклад, під час мультитейблінгу).
 • Виведення діапазону префлоп колу та рейзу гравців.
 • Висока швидкість завантаження рук при імпорті з бази – 1500-3000 рук за секунду. 
 • Можливість імпорту бази з Холдем Менеджера і Покер Трекера.

І це далеко не всі переваги софту.

Важливо!
Важливо!

Щоб розкрити весь потенціал програми, потрібно використовувати її разом з StarsHelper чи SessionLord (для PokerStars), PartyCaption (для румів мережі bwin.party), 888Caption (для румів мережі 888) і т.д.

Покерний румДодатковий софт
PokerStarsStarsHelper, StarsCaption, SessionLord
PartyPokerPartyCaption
IPokerIPoker Tools для нового клієнта та IPEditor для старого клієнта IPoker
PacificNetwork888Caption для нового клієнта і 888Caption для старого клієнта
Winning Poker NetworkWPNTools
GGPokerІсторія рук підтримується через конвертер

Перевагою програми є декілька мов інтерфейса (українська мова відсутня, проте є англійська або російська). Можна не турбуватися, якщо рівень володіння англійською мовою невисокий, це не вплине на якість роботи з програмою і не завадить удосконалювати покерні навички з її допомогою.

Вартість програми

Існує декілька варіантів плану підписки на H2N, які можна оформити як помісячно, так і на рік. Їх вартість залежить від лімітів, на яких ви граєте. 

Ось приклади вартості цього софту на місяць:

 • версія Asia - 29,90 доларів (для гравців в азійських додатках та сайтах);
 • версія Edge - 19,90 доларів (динамічний ХАД, аналіз діапазонів);
 • версія PRO (Asia + Edge) - 49 доларів (всі руми, весь функціонал).

Довічної ліцензії H2N поки що немає, але ви можете завантажити програму безкоштовно. 

Як отримати H2N безкоштовно?

Hand2Note працює безкоштовно в режимі "Micro stakes version". Що це означає? Користуйтеся Hand2Note безкоштовно на лімітах до NL25, FL1/2 і в турнірах з бай-іном до 9$. Це чудова пропозиція для гравців мікролімітів, які тільки почали освоювати покерний софт. 

Безкоштовний період використання програми без обмежень щодо лімітів – 30 днів (відкритий весь функціонал на всіх лімітах, крім функції Range Research, яка доступна тільки в підписці «Edge»).

Бажаєте почати просто зараз? Завантажте Hand2Note з офіційного сайту і користуйтеся програмою безкоштовно впродовж першого місяця, щоб оцінити всі її можливості та переваги на практиці.

Що робити після встановлення програми?

 • Імпортувати базу рук, якщо, звичайно, вона у вас є (якщо немає, пропускаємо цей пункт).
 • Увімкнути повідомлення чату в налаштуваннях руму.
 • Вибрати кімнати, в яких ви граєте, і нікнейми в кожній.
 • Вибрати Улюблене Місце (те, за яким вам зручно сидіти) для всіх типів столів (6-max, 10-max тощо).
 • В клієнті покер-руму встановити англійську мову.
 • Вибрати папку для автоімпорту в розділі "Конфігурація" – місце, куди зберігається історія рук покер-румом (подивитися можна в налаштуваннях руму).
 • Налаштувати архівацію історії роздач в обрану вами папку, щоб зберігати історію рук. Це потрібно, щоб не засмічувати папки автоімпорту.
 • Увімкнути автоімпорт з бази стороннього трекеру, якщо ви користуєтеся сторонніми трекерами (Холдем Менеджер/ПокерТрекер) крім Hand2Note. Це дуже важливо!
 • Для підтримки Позиційного і Динамічного ХАДів програма, яку ви використовуєте разом з Hand2Note, повинна запускатися від імені адміністратора. Для цього натисніть на ярлик програми правою кнопкою миші і виберіть «запуск від імені адміністратора».

Два корисних інструменти софта

Окремо поговоримо про два особливі інструменти для роботи над грою: RangeResearch і Decision Analysis.

Range Research – інструмент для аналізу діапазону гравців, на яких у нас недостатньо зіграних рук. Механізм роботи дуже простий. Наприклад, вам потрібно вибрати між колом і 3-бетом, ви відкриваєте вікно інструменту і заповнюєте необхідні поля. Програма аналізує гравців зі схожими показниками й виводить усереднену статистику.

Decision Analysis – інструмент дослідження прибутковості ваших дій в різних ситуаціях, який містить три функції:

 • Action Profit – відображає профіт, який ви мали, збираючи різні комбінації (у великих блайндах на 100 рук):
  Функція Action Profit
  Action Profit ваших дій розраховується як різниця вашого стека в кінці роздачі й перед вчиненням певної дії.
 • Spot frequency показує частоту виникнення певних ігрових ситуацій.
  Функція Spot frequency
  На зображенні вище Spot Frequency показує, що статистичний показник «продовжена ставка опонента без позиції на вас» становить 5,34. При цьому, 6,45 разів на 1 000 рук виникала ситуація, коли продовжена ставка була обґрунтованою (не була блефом). 
  Cases – частота дії.Opportunities – можливість здійснення дії.
  За допомогою Spot Frequency ви будете орієнтуватися, як правильно розігрувати свої руки з тією чи іншою комбінацією.
 • Next Viallin's Actions. З його допомогою ви дізнаєтеся, як опонент буде реагувати на вашу ставку.
  На ілюстрації нижче, стат FCR (CHECK RAISE) показує відсоток фолду опонентів на ваш рейз/відсоток колу/відсоток рейзу. BX – це Bet і Check.
  Функція Next Viallin's Actions

Налаштування HUD для Hand2note

Команда, яка розробляла Hand2Note, складається з амбітних покеристів, що грають high stakes покер. Тому майже всі вони використовують в своїй грі такий інструмент, як ХАД. Отже і в цьому софті йому відведено важливе місце.

H2N має 3 різні варіації HUD – звичайний, позиційний і динамічний. Останній ви не знайдете в жодній іншій програмі.

Але, так як в PokerStars заборонено використовувати динамічний HUD, гравці не зможуть насолоджуватися усіма принадами цього ексклюзивного інструменту. Програма автоматично блокує його роботу на Старзах у зв'язку з правилами покер-руму. При цьому всі інші основні функції, в тому числі класичний і позиційний ХАД, будуть нормально працювати.

У Hand2note створення HUD "під себе" не вимагатиме від покериста особливих зусиль.

Підказка!
Підказка!

Налаштування інтерфейсу програми, відображення статів і попапів інтуїтивно проста, так що це буде не складно зробити самостійно. Можна просто використовувати налаштування ХАД за замовчуванням.

Для ознайомлення пропонуємо спочатку "пограти" зі звичайними налаштуваннями, так би мовити, протестувати софт. У загальних налаштуваннях HUD все гранично ясно. Повзунком можна увімкнути або вимкнути деякі функції, серед яких приховування динамічного Хаду коли гравець сфолдив, блокування можливості переміщати його мишкою і т.п.

Серед іншого слід приділити увагу пункту «Увімкнути підтримку ХАДу через конвертер», який потрібно увімкнути, якщо в покер-румі гравець використовує конвертер для імпорту рук.

Поширені запитання
🎲 Як встановити Hand2Note?

За допомогою офіційного сайту встановити Hand2Note дуже просто. Потрібно скачати файл на свій компʼютер, а потім відкрити його в завантаженнях. Важливо обрати версію для використання: безкоштовну або різні платні варіанти.

💸 Як активувати Hand2Note?

Активація програми проходить швидко і просто. Після оплати клієнту на електронну пошту надходить спеціальний ключ, який необхідно ввести в програмі. Якщо ж обрано безкоштовну версію, вона автоматично стартує під час першого запуску софта.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.