Стратегія російського покеру

Стратегія російського покеру

Російський покер – одна з найбільш захопливих 6-карткових покерних ігор. До її основних особливостей відноситься можливість купити 6-у карту і замінити одну, або більше бажаних карт зі стартової комбінації. Крім того, що учасники змагаються проти дилера, а не проти інших гравців.

Як відомо, існує безліч стратегій для Omaha або Texas Hold'em, які рекомендують професіонали, але коли справа стосується російського покеру, то все стає куди простіше. Все, що вам потрібно – обіграти дилера. Це і є ваше головне завдання. Нема потреби розробляти підступні блефи й інші хитрі плани для того, щоб наблизитися до виграшу банку. Основний принцип стратегії гри в російський покер – це рішення купити шосту карту, яка, у свою чергу, залежить від наявної у вас комбінації зі стартовими картами. 

Гра досить проста. Дилер і гравець отримують по 5 карт, одна з карт дилера залишається відкритою. У гравця є кілька варіантів: скинути карти, зробити ставку, купити 6-у карту (за додаткову ставку) і замінити одну, чи більше своїх карт. Після всіх замін настає шоудаун, на якому переможцем стає гравець зі старшою комбінацією. Для того, щоб впевнено почувати себе в грі, пропонуємо вам ознайомитися зі стратегічними правилами російського покеру.

Купівля 6-ї карти та заміна карт

Перевага російського покеру полягає в можливості купити 6-у карту та замінити непідхожі карти. Вам потрібно вирішити, чи варто витрачати гроші на купівлю карти/заміну на іншу. Тому дуже важливо навчитися правильно аналізувати свою комбінацію й шанси на перемогу.

Звертаємо увагу на 2 факти:

  1. Ніколи не купуйте 6-ту карту, якщо ваша стартова комбінація досить слабка, або не дуже зміниться протягом гри. У такому випадку потрібно фолдити, уникаючи марної трати грошей. Також ваші шанси на виграш будуть вищі при наявності сету (тріпсу). У цій ситуації потрібно купувати 6-ту карту.
  2. Купуйте 6-ту карту тільки тоді, коли є необхідність розігрувати дро-руку, коли у вас вже є незавершена комбінація флешу або стріту. Єдиним винятком з цього правила буде «внутрішній» стріт. Це комбінація, в якій пропущені проміжні карти: 6, 7, 9 і 10, а 8 – відсутня.

Заміна карт

Врахуйте, що кожна заміна карт буде коштувати вам грошей, і при кожному обміні її вартість зростатиме.

Одна карта змінюється тільки в ситуації зі стартовою дро-рукою: якщо у гравця стріт-дро або флеш-дро з 4-ма картами та є шанс доповнити комбінацію, обмінявши одну карту.

Найчастіше 2 карти обмінюються на основі вартості комбінації та вартості обміну. Дуже вигідно міняти 2 карти в стартовій комбінації, особливо якщо є неповний стріт-флеш з 3-ма картами.

Якщо обмін 2-х карт складає в сумі половину вартості обміну або більше, тоді сам обмін повинен відбуватися тільки при наявності дуже сильної потенційної комбінації, такої як незавершений стріт-флеш (або роял-флеш) з 3-ма картами.

Якщо ви замислюєтеся про обмін 5-и карт, тоді доречно замінювати їх тільки за наступної умови: гра дозволяє замінити всі 5 карт за одну ставку. 

Стратегія для новачків

Якщо в цій грі ви відносите себе до категорії новачків і не можете правильно аналізувати комбінації й визначитися з покупкою/заміною карт, тоді базова стратегія російського покеру буде вам дуже корисною. Ознайомтеся з рекомендаціями щодо обміну карт при наявності певної руки:

  • При наявності готової комбінації з 5-и карт у стартовій руці, тобто роял-флешу, стріт-флешу або флешу – купуйте 6-у карту;
  • Маючи сет (тріпс) обмінюйте 2 карти, які не входять у комбінацію;
  • З парою купуйте 6-ту карту чи міняйте 3 карти, що залишилися;
  • Дро-рука – комбінація з 4-х карт (стріт-флеш, стріт, флеш з однією картою для доповнення комбінації). Купуйте 6-ту карту. Є ще один варіант, який можна застосовувати до дро-комбінації з 4-х карт: дана стратегія російського покеру вигідна тільки при отриманні стріт-флешу. Міняйте 2 карти, що залишилися;
  • Туз + король: міняйте 3 карти. Рука зі старшою картою (туз або король): міняйте 4 карти залежно від карти дилера;
  • Якщо немає комбінації, тоді робіть обмін 4-х карт за наступних умов:

а) старша карта в руці – 8 або вище;

б) старша карта в руці старша за карти дилера.

У всіх інших випадках найкращим рішенням буде сфолдити комбінацію. Як бачите, навчитися гри в російський покер можна легко. Він не такий швидкий і агресивний, як омаха. Так що удачі за столами!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Andrey_all-in
Без статусу
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.