Основи покеру

Чарт стартових рук
Чарт стартових рук
13 хв. на вивчення розділу
Чарти – це свого роду покерні таблиці, що відображають спектр рук, з якими варто грати і підказують як себе поводити з ними в різних ситуаціях.
Вивчити
Усі терміни в покері
Усі терміни в покері
1 г. 17 х. на вивчення розділу
Словник термінів покеру містить слова, які можна зустріти в навчальних книгах і статтях, під час гри або спілкуючись з більш досвідченими гравцями.
Вивчити
Види покеру
Види покеру
2 г. 51 х. на вивчення розділу
На цій сторінці ми представили матеріали по багатьом видам покеру і їхнім правилам. Вони допоможуть вам освоїти правила різних видів покеру з нуля.
Вивчити
Правила покеру: як навчитися грати в покер
Правила покеру: як навчитися грати в покер
2 г. 39 х. на вивчення розділу
Правила гри в найпопулярніший вид покеру – техаський холдем. Всі тонкощі гри, відео про правила покеру, наочні приклади.
Вивчити

У цьому розділі ми розповімо вам про основи покеру, які необхідно знати для початку успішної кар'єри гравця. Якщо ви у покері новачок, то першим ділом рекомендуємо вам досконально вивчити покерні правила і базову покерну термінологію.

Тепер, коли ви знаєте старшинство комбінацій і значення покерних термінів, настав час перейти до стратегії покеру.

Для чого необхідно вивчати покерну стратегію? Без чіткого плану на гру ви ніколи не зможете стати гравцем, що виграє. Одного знання покерних правил недостатньо, щоб почати заробляти покером. Спеціально для вас ми підготували серію матеріалів по стратегії покеру в різних дисциплінах.

У нас на сайті ви можете знайти покерну стратегію для наступних дисциплін:

У цьому розділі ви дізнаєтеся про базову концепцію гри і заробітку в грі за кеш-столами. Також ви можете ознайомитися з окремими стратегіями, які присвячені грі з коротким стеком (SSS), середнім стеком (MSS) і великим стеком (BSS), а також особливостей гри в швидкий (Zoom) покер.

Тут ви дізнаєтеся про секрети прибуткової гри в багатостоловому турнірі і тактики на різних стадіях турніру і фінальному столі.

Заробляти в турнірах Спін енд Гоу можна і без виграшу джек-потів. Ознайомтеся з нашим матеріалом по грі в цих лотерейних турнірах і станьте гравцем, що виграє, прямо зараз.

Якщо ви вже граєте в покер тривалий час і втомилися від двох карт техаського холдему, то рекомендуємо вам ознайомитися з основами гри в омаху і китайський покер.

Ви вивчили всі запропоновані стратегії? Тепер прийшов час зайнятися грою професійно. Ми розповімо вам про те, як заробляти покером і дамо інформацію про необхідний софт для гри.

Немає грошей на депозит для старту професійної кар'єри? І в цьому випадку ми зможемо вам допомогти! Заробляти покером можна і без вкладення коштів.

Спеціально для вас у нас є бездепозитний бонус на 888Покер. Вивчайте основи покеру, отримуйте бонус і починайте заробляти покером прямо зараз!