Огляд Simple PostFlop

Simple PostFlop – потужний калькулятор розрахунку оптимальної стратегії гри на постфлопі за оптимальною теорією гри (GTO). Обчислення відбувається виключно для гри проти одного опонента.

Програма розраховує стратегії GTO для певної вулиці, спираючись на ваші карти, борд, а також діапазон опонента.

Завантажуючи Simple PostFlop по нашому посиланню ви отримуєте 10% знижки на купiвлю (для префлоп поінтів знижка становить 5%).

Сімпл постфлоп: інструкція по застосуванню

 1. Для початку вкажіть загальні карти на столі.
 2. Потім вкажіть вулицю, для якої хочете отримати результат (у безкоштовній версії можна тільки для тьорну і ріверу).
 3. Задайте ефективний стек (найменший серед гравців за столом) і розмір банку.
 4. Встановіть бетсайзінг для опонента. Відкрийте вікно редагування бетсайзінгів натисканням на кнопку навпроти "Player bet sizing". В області "Sizing of bets" встановіть передбачувані розміри ставок для кожного раунду торгів (в% від банку). В "Main Config" задайте максимальну кількість підвищень на вулиці. Тисніть "Apply", щоб зберегти зміни.
 5. Далі тисніть "Apply Situation". Базуючись на введеній вами інформації, програма змоделює дерево. Якщо воно не відповідає вашим очікуванням, можна підправити ставки за допомогою контекстного меню "Edit Node".
 6. Вкажіть діапазони гравців (кнопки навпроти "Range Player").
 7. Використовуйте таблицю кишенькових карт, щоб редагувати діапазони. Натисніть лівою клавішею мишки на поле, щоб був призначений відсоток під кнопкою "Full". Права клавіша мишки обнуляє значення поля при натисканні.
 8. Далі тисніть "Calculate" ("Розрахувати"). По закінченню обчислень перед вами з'явиться дерево рішень з рівноважними діапазонами. При виборі вузла програма відобразить результат у таблиці кишенькових карт. Існує 3 режими відображення:
  • За % карт, що розiгруються в стратегії.
  • За EV.
  • По % дій у грі
 9. При виборі поля всі пов'язані з ним карти будуть вiдображенi у верхній правій таблиці.
 10. У колонці "Abs.%" показаний відсоток карти, з якою гравець буде доходити до поточної ситуації, в колонці "Played.%" показана ймовірність, з якою потрібно грати поточну руку згідно рівноваги, у колонці "EV" показано математичне очікування руки з вирахуванням EV дії Fold. У нижній таблиці відображаються всі можливі дії для руки, обраної у верхній таблиці.

У відео від представників Simple PostFlop детально показано як користуватися програмою.

Оглядове відео (частина 1):

Придбання і робота з наборами префлоп рішень:

Версії розрахунку постфлопу: Cloud і Stand Alone

У Cloud версії розрахунки відбуваються на серверах компанії (це може тривати довше), а в Stand Alone – на комп'ютері. В останньому випадку ваш ПК повинен відповідати наступним характеристикам:

 • ОС Windows XP і вище.
 • 8+ GB RAM, Intel Core i7 (зв'яжіться з сапортом, якщо у вас інша конфігурація).
 • На Mac доступно через Parallels і Bootcamp.

Швидкість прорахунку

Для тьорну і ріверу дерево будується дуже швидко, для флопу процес може зайняти від 30 секунд до декількох годин. Існує підписка, по якій можливий розрахунок з префлопу, але такі операції виконуються за 5 годин (в середньому) виключно в хмарному сервісі.

Ціна на Сімпл постфлоп

Використовувати програму можна безкоштовно для розрахунку дерева рішень на тьорні і рівері.

Щомісячна підписка з лімітом 100 розрахунків флопу (відбувається на серверах компанії) обійдеться в 70$.

Довічна Stand Alone версія (розрахунки відбуваються на вашому ПК) – 700$.

Якщо вас зацікавила можливість розрахунку з префлопу, тоді ви можете придбати за 1500$ 50 preflop points, які будуть списуватися в залежності від складності розрахунків:

Simple PostFlop призначений для професійних гравців середніх лімітів і вище. На більш низьких лімітах її використовувати як мінімум невигідно, так як вартість програми для новачків досить висока.

Приклад використання програми на практиці ще в 2015 році записав відомий російський покерист Михайло Шаламов. Незважаючи на те, що відео не нове, воно наочно покаже вам як користуватися Simple PostFlop: