Simple PostFlop: огляд програми

Simple Postflop

Simple PostFlop – потужний калькулятор розрахунку оптимальної стратегії гри на постфлопі за оптимальною теорією гри (GTO). Обчислення відбувається виключно для гри проти одного опонента. 

Програма розраховує стратегії GTO для певної вулиці, спираючись на ваші карти, борд, а також діапазон опонента. Хоч в назві і фігурує постфлоп, проте в найдорожчій версії доступний також аналіз і для префлопу. 

В цьому матеріалі ми продемонструємо процесс використання софта, надамо корисне відео, опишемо різні варіанти програми та їхні ціни.

Інструкція по застосуванню Simple Postflop

Новачку цей софт може здатися складним і заплутаним. Та це і не дивно, адже його цільовою аудиторією виступають професіонали. 

Ми підготували детальну покрокову інструкцію, що може допомогти на початку використання:

 1. Для початку вкажіть загальні карти на столі.
 2. Потім вкажіть вулицю, для якої хочете отримати результат (у безкоштовній версії можна тільки для тьорну і ріверу).
 3. Задайте ефективний стек (найменший серед гравців за столом) і розмір банку.
 4. Встановіть бетсайзінг для опонента. Відкрийте вікно редагування бетсайзінгів натисканням на кнопку навпроти "Player bet sizing". В області "Sizing of bets" встановіть передбачувані розміри ставок для кожного раунду торгів (в% від банку). В "Main Config" задайте максимальну кількість підвищень на вулиці. Тисніть "Apply", щоб зберегти зміни.
 5. Далі тисніть "Apply Situation". Базуючись на введеній вами інформації, програма змоделює дерево. Якщо воно не відповідає вашим очікуванням, можна підправити ставки за допомогою контекстного меню "Edit Node".
 6. Вкажіть діапазони гравців (кнопки навпроти "Range Player").
 7. Використовуйте таблицю кишенькових карт, щоб редагувати діапазони. Натисніть лівою клавішею мишки на поле, щоб був призначений відсоток під кнопкою "Full". Права клавіша мишки обнуляє значення поля при натисканні.
 8. Далі тисніть "Calculate" ("Розрахувати"). По закінченню обчислень перед вами з'явиться дерево рішень з рівноважними діапазонами. При виборі вузла програма відобразить результат у таблиці кишенькових карт. Існує 3 режими відображення:
  • За % карт, що розiгруються в стратегії.
  • За EV.
  • По % дій у грі
 9. При виборі поля всі пов'язані з ним карти будуть вiдображенi у верхній правій таблиці.
 10. У колонці "Abs.%" показаний відсоток карти, з якою гравець буде доходити до поточної ситуації, в колонці "Played.%" показана ймовірність, з якою потрібно грати поточну руку згідно рівноваги, у колонці "EV" показано математичне очікування руки з вирахуванням EV дії Fold. У нижній таблиці відображаються всі можливі дії для руки, обраної у верхній таблиці.

У відео від представників Simple PostFlop детально показано як користуватися програмою.

Версії розрахунку постфлопу

У програми SimplePostflop доступні дві версії для розрахунку постфлопу. Це Cloud і Stand Alone. У Cloud версії розрахунки відбуваються на серверах компанії (це може тривати довше), а в Stand Alone – на комп'ютері. 

В останньому випадку ваш ПК повинен відповідати наступним характеристикам:

 • ОС Windows XP і вище.
 • 8+ GB RAM, Intel Core i7 (зв'яжіться з сапортом, якщо у вас інша конфігурація).
 • На Mac доступно через Parallels і Bootcamp.

Якщо казати про швидкість розрахунків, то для тьорну і ріверу дерево будується дуже швидко. А от для флопу процес може зайняти від 30 секунд до декількох годин. Існує підписка, по якій можливий розрахунок з префлопу, але такі операції виконуються за 5 годин (в середньому) виключно в хмарному сервісі.

Ціна програми

Використовувати програму можна безкоштовно для розрахунку дерева рішень на тьорні і рівері.

Довічна Stand Alone версія (розрахунки відбуваються на вашому ПК) – 299$. До речі, краще для програми Simple Postflop кряк не використовувати, бо найчастіше така версія все одно не буде коректно працювати.

Якщо вас зацікавила можливість розрахунку з префлопу, тоді ви можете придбати за 1500$ 50 preflop points, які будуть списуватися в залежності від складності розрахунків:

Simple Postflop ціна

Підказка!
Підказка!

Якщо ви не впевнені, чи потрібен вам даний софт на регулярній основі, спробуйте спочатку безкоштовну версію для тьорна та рівера. Цього функціоналу буде достатньо для прийняття остаточного рішення.

Вердикт

Simple PostFlop призначений для професійних гравців середніх лімітів і вище. На більш низьких лімітах її використовувати як мінімум невигідно, так як вартість програми для новачків досить висока.

Однак для регулярів це must-have софт, адже він надає різноманіття стратегій та інформації щодо еквіті для кожної руки в кожний момент роздачі. Це одна з найкращих програм по роботі з ГТО. Її активно використовують як українські професіонали, так і покеристи по всьому світові.

Поширені запитання
🎯 Що таке Simple PostFlop?

Програма СімплПостфлоп являє собою спеціальний калькулятор для вирахування ГТО-стратегії на різних етапах роздачі. Це інструмент для досвідчених гравців.

💸 Де взяти безкоштовну версію SimplePostflop?

На офіційному ресурсі програми доступні декілька версій для користувачів. Безкоштовна версія в наявності для всіх бажаючих. Вато враховувати, що в такому разі функціонал софта буде обмежений.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.