Банер ggpokerok Банер ggpokerok Банер ggpokerok

Правила стріп-покеру

Стріп-покер розглядається багатьма як розвага, тому складається враження що особливих правил в цій грі немає. Але це не так. У різних країнах проводилися офіційні турніри по стріп-покеру. Найбільший з них почався як першоквітневий жарт, а в підсумку потрапив в Книгу Рекордів Гіннеса.

Стріп-покер

Що потрібно для гри в стріп-покер?

  • Знати, як грати в покер.
  • Знати, правила стріп-покеру.
  • Колода карт, фішки та ін.
  • Сміливість і готовність зняти одяг.
  • Приблизно однаковий набір предметів одягу для всіх гравців.
  • До початку гри домовитися наскільки далеко готові зайти.

Як грати або правила стріп-покеру

У стріп-покер грають за звичайними правилами покеру. Найчастіше для гри вибирають техаський холдем або дро-покер. Старшинство комбінацій, ставки, порядок дій за столом... все як у звичайній грі. Є в ній тільки одна важлива особливість – її учасники змушені роздягатися. Відбувається це не відразу (як правило), а в процесі гри. Залежно від заздалегідь обумовлених правил, гравці знімають з себе по предмету одягу, коли програють всі фішки або роздачу на шоудауні.

У різних країнах і компаніях правила стріп-покер можуть трохи відрізнятися. Іноді гравці вводять за взаємною домовленістю додаткові умови. Наприклад, вони можуть якимось чином відігравати свої речі або виконувати якісь завдання, якщо випадає та чи інша комбінація.

Загалом, якщо мова йде про домашню гру в стріп-покер, то для вашої фантазії немає перешкод. Але, не втрачайте покерну складову і не забувайте отримувати задоволення від гри в покер.

Варіанти Strip poker

Є два основних типи гри в стріп-покер. Умовно назвемо їх «класичний» та «швидкий». Відрізняються вони, по суті, одним нюансом – коли потрібно знімати одяг.

Класичний стріп-покер

У класичному варіанті стріп-покеру одяг використовується в якості ребая. Тобто починається гра як зазвичай, а потім гравець, програвши весь свій стек, змінює один предмет одягу на нові фішки і повертається в гру. І так триває, поки на ньому не закінчиться одяг.

Швидкий стріп-покер

У швидкому варіанті стріп-покеру одяг знімається після кожної програної роздачі на шоудауні (коли відбувається розкриття карт на рівері або в разі олл-іна). У такій варіації гра проходить помітно швидше. Головне не переборщити зі швидкістю, адже якщо гра закінчиться через 10 хвилин, то це буде досить нудно і, можливо, вульгарно.

Ціль гри

Є такий жарт:

– Давай зіграємо в карти на роздягання?

– Ок. А ти хочеш подивитися або показати?

Тому можна сказати, що мета гри для кожного своя.

Але якщо говорити серйозно, то головна мета стріп-покеру, як і покеру в цілому – виграти всі фішки суперника і, в даному випадку, змусити своїх опонентів роздягнутися, при цьому зберігши речі на собі.

Скільки має бути одягу?

Коли мова йде про стріп-покер, як про розвагу, то ніхто особливо не розбирається, скільки на кому одягу. Деякі спеціально надягають пару зайвих кофт, майок, шкарпеток і т.д. і т.п., щоб протриматися в грі довше і не оголитися, а деякі, навпаки, спочатку залишають мінімум одягу і вступають в гру з готовністю програти.

Якщо ж мова про чесний стріп-покер, то в правилах обмовляється, що кожен гравець повинен мати приблизно однаковий комплект одягу з рівної кількості предметів.

Так, наприклад, коли проводився міжнародний турнір з покеру в Лондоні (той самий, який потрапив до Книги Рекордів Гіннеса), всі учасники в обов'язковому порядку надягали на себе тільки 5 предметів одягу. Знімати їх можна було в будь-якому порядку. Тому в той час поки одні починали роздягатися з кепки, інші – залишали головний убір на останнє коло. Особливо сором'язливим дозволялося завертатися в рушники після програшу ряду предметів.

Також варто уточнити, що стріп-покер не завжди грається до повного оголення. Іноді встановлюється мінімум одягу, яка може залишитися на людину. Як правило, це – нижня білизна.

Переможець

Перемагає в грі той, хто останнім залишиться в одязі або хоча б в одній її частині. Але, якщо ви граєте в стріп-покер для забави – то виграти в такій грі можуть всі.

Як правило, переможець отримує грошовий приз/трофей або щось в цьому дусі. Якщо гра проводиться в форматі турніру, то в призи можуть потрапити кілька людей.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий