Як грати в покер на роздягання: правила гри

Покер на роздягання

Стрип-покер або ж покер на роздягання (у перекладі з англійської) розглядається багатьма як розвага, тому складається враження, що особливих правил у цій картковій грі немає. Але це не так.

Цей формат покеру має велику кількість шанувальників. У різних країнах проводилися офіційні турніри зі стрип-покеру із великими призовими грошовими фондами. Найбільший з них – міжнародний турнір з покеру в Лондоні – розпочався як першоквітневий жарт, а в результаті потрапив до Книги Рекордів Гіннеса.

Що потрібно для гри в покер на роздягання?

  • Знати, як грати в покер.
  • Знати правила стрип-покеру.
  • Колода карт, фішки та інші атрибути.
  • Сміливість та готовність зняти одяг.
  • Приблизно однаковий набір предметів одягу для кожного гравця.
  • До початку гри домовитись, наскільки далеко готові зайти.

Як грати або правила стрип-покеру

У покер на роздягання грають за звичайними правилами покеру. Найчастіше для гри обирають техаський холдем або дро покер. Однак у домашніх іграх вас ніхто не обмежує, і ви навіть можете вибрати бадугі як основу для стрип-покеру (хоч це буде й непросто).

Старшинство комбінацій, ставки, порядок дій за столом... все як у традиційній грі. Є в ній лише одна пікантна особливість – її учасники змушені роздягатися. Відбувається це не відразу (як правило), а процесі гри. Залежно від заздалегідь обумовлених правил, гравці знімають із себе предмет одягу, коли програють всі свої фішки або ж роздачу на шоудауні.

У різних країнах та компаніях правила стрип-покеру можуть дещо відрізнятися. Іноді гравці запроваджують додаткові умови, але лише при взаємній згоді. Наприклад, вони можуть відігравати свої речі якимось неординарним способом або виконувати певні завдання, якщо випадає та чи інша комбінація.

Загалом, якщо мова йде про домашню гру на роздягання, то тут для вашої фантазії немає меж. Також вас можуть зацікавити незвичайні види покеру, як-от покер на кубиках або ірландський покер.

Покер на роздягання правила

Варіанти гри в strip poker

Є два основні типи гри в покер на роздягання. Умовно назвемо їх «класичний» та «швидкий». Фактично вони відрізняються лише наявністю одного нюансу – коли потрібно знімати одяг.

Класичний стрип-покер

У класичному варіанті одяг слугує гравцям за ребай. Тобто, гра починається у звичайному режимі, а потім гравець, програвши весь свій стек, обмінює один предмет одягу на нові фішки та повертається в гру. І так продовжується доти, доки в нього не закінчиться одяг.

Швидкий стрип-покер

У швидкому варіанті одяг знімається після кожної програшної роздачі на шоудауні (коли гравці демонструють карти на рівері або в разі олл-іну). У такий спосіб гра проходить помітно швидше.

Жарт!
Жарт!

– Давай зіграємо в карти на роздягання!

– Ок. А ти хочеш подивитися чи показати?

Кожен гравець переслідує свою мету. Але якщо говорити серйозно, то головна мета стрип-покеру, як і покеру в цілому – виграти всі фішки суперника й, у цьому разі, змусити своїх опонентів роздягтися, водночас зберігши речі на собі.

Деталі правил покеру на роздягання

Коли йдеться про гру в покер стрип, як про розвагу, то ніхто особливо не цікавиться/з’ясовує, скільки в кого одягу. Деякі люди спеціально одягають пару зайвих кофтин, майок, шкарпеток тощо, щоб мати змогу протриматися в грі якомога довше, а інші, навпаки, залишають на собі мінімум одягу і охоче вступають в гру, не боячись програти.

Якщо ж мовиться про чесний стрип-покер, то в правилах зазначається, що кожен гравець повинен мати приблизно однаковий комплект одягу з рівної кількості предметів.

Так, наприклад, у турнірі, який потрапив до Книги Рекордів Гіннеса, всіх учасників зобов'язали одягнути на себе лише 5 предметів одягу. Знімати їх можна було в будь-якому порядку. Тому, в той час як одні починали роздягатися з кепки/бейсболки, інші – залишали головний убір наостанок. Особливо сором'язливим дозволялося загортатись у рушники після програшу низки речей.

Також варто зазначити, що стрип-покер не завжди грається до  повного оголення. Іноді (заздалегідь) встановлюють мінімум одягу, який може залишитися на людині. Як правило, це нижня білизна. Перемагає у грі той, хто останнім залишиться в одязі або хоча б в одному його елементі. Але якщо ви граєте в покер на роздягання задля розваги – то виграти в такій грі можуть усі.

Поширені запитання

👩‍💻 Чи проводяться онлайн-турніри зі стрип покеру?

Ні, подібний вид покеру переважно підходить для офлайн гри. Стрип покер онлайн знайти досить складно.

💁‍♂️ Чи можна неповнолітнім грати у стрип-покер?

В офіційних івентах гра в Strip poker доступна лише для гравців 18+. У домашніх іграх це питання покладається на розсуд учасників.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.