Правила гри в бадугі

Бадугі

Бадугі (badugi) – відносно новий вид покеру, народжений в Кореї. Бадугі в перекладі з корейської – веселка. Гра поєднує особливості лоуболу і дро-покеру.

Мета гри – зібрати комбінацію з чотирьох якомога слабкіших кишенькових карт, при цьому карти повинні бути обов'язково різномастні.

Комбінації Бадугі

Покерні комбінації в Бадугі відрізняються від традиційних комбінацій, які використовуються в Техаському холдемі або в Омасі.

У Бадугі існує можливість зібрати такі комбінації:

 • Бадугі – найсильніша комбінація – послідовність різномастних карт від туза до 4 (A♠2♣3♥4♦).
 • Трьохкарткова комбінація – три непарні різномастні карти. Четверта може грати роль кікера, якщо кілька гравців зібрали однакову комбінацію (A♥3♦4♣4♠).
 • Комбінація з двох різномастних карт – рука, яка містить тільки дві різномастні карти (А♦2♣3♠3♣). Оскільки в руці є дві карти однієї масті і пара трійок, то враховується тільки туз і одна трійка.
 • Комбінація з однієї карти. Коли у гравця чотири карти однакової масті або номіналу, з чотирьох карт грає тільки одна. Якщо в грі залишаються два гравці з такою комбінацією, то переможцем вважається гравець, який володіє молодшою ​​картою.

Найсильніша комбінація розрізняється за старшою картою в руці. Наприклад, 3♥4♦5♣6♠ обігрує 2♥3♦4♠7♣, оскільки 6♠ менше 7♣. Рука-Бадугі старше будь-якої трьохкарткової комбінації, будь-яка комбінація з трьох карт старше двокарткових. Гра в Бадугі проходить з фіксованим лімітом. У перших двох раундах торгівлі гравці ставлять маленьку ставку (small bet), а в третьому і четвертому раунді можуть використовувати велику ставку (big bet). Біг бет дорівнює подвоєному Смол бету.

Раунди торгівлі та обмін карт в бадугі

 • Перший раунд торгівлі
 • Перший обмін
 • Другий раунд торгівлі
 • Другий обмін
 • Третій раунд торгівлі
 • Третій обмін
 • Заключний раунд торгівлі
 • Шоудаун

У бадугі присутня можливість обміну кишенькових карт. Гравець може поміняти будь-яку зі своїх кишенькових карт, обмін можна зробити три рази за роздачу (міняти можна будь-яку кількість карт), але тільки під час вашого ходу. Перший обмін карт можна зробити після першого раунду торгівлі.

Як тільки всі гравці отримують свої чотири кишенькові карти, починається перший раунд торгівлі з гравця зліва від великого блайнду за годинниковою стрілкою. На першому колі торгівлі гравці можуть зробити фолд, кол або рейз.

Після завершення першого кола торгівлі гравці, що залишилися в роздачі, можуть обміняти будь-яку кількість своїх кишенькових карт (від 1 до 4). Гравці отримують таку ж кількість карт, яку вони скинули.

Після першого обміну починається другий раунд торгівлі. Потім гравці знову можуть обміняти будь-яку кількість своїх кишенькових карт, або залишити їх. Далі йде третій раунд торгівлі і третій обмін.

Третій обмін карт – остання можливість поліпшити вашу комбінацію. Після третього обміну відбувається заключний (четвертий) раунд торгівлі.

Якщо в роздачі залишилося два і більше гравців, то відбувається відкриття карт (шоудаун). Краща лоу-рука забирає банк.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.