SharkScope: огляд можливостей програми

SharkScope

Ви, напевно, чули про SharkScope – сервіс зберігання турнірних досягнень гравців усіх великих покер-румів.

Інструмент не розголошує відомості про стиль гри опонентів, а натомість надає короткострокову та довгострокову інформацію про їхній профіт та збитки. 

Ресурс підтримує широкий спектр онлайн кімнат, що дозволяє порівнювати свої результати в одному румі з показниками в іншому – так ви швидко побачите, де ваша гра прибутковіша.

Є можливість виконувати п'ять безкоштовних пошуків на день або підключити платну передплату за комфортним для вас тарифом. Давайте подивимося, чи вартий цей сервіс вашої уваги та своєї ціни.

Що являє собою ресурс Sharkscope

Це велика база даних, що охоплює як одностолові (SnG, сіт-енд-гоу), так і багатостолові змагання (МТТ). На сайті sharkscope.com доступна інформація про всі турніри, в яких брав участь той чи інший гравець. Ви можете ознайомитися з результатами своєї гри або когось іншого з 2006 року (більше 15 років компанія займається збором турнірної статистики), просто ввівши нік на сайті.

Серед показників – профіт, ROI, історія ігор та багато іншого. За допомогою сервісу можна стежити за тим, у яких турнірах наразі грає чи зареєстрований користувач.

Передбачено кілька мовних версій, включаючи англійську та російську. Це полегшує роботу з ресурсом та суттєво економить час.

Корисно знати
Корисно знати

Якщо ви хочете відстежити результати кеш-ігор, слід звернути увагу на програму Poker Tracker 4.

Як знайти інформацію про суперника

Процес займає не більше однієї хвилини, проте деякі відомості можуть бути для вас закритими. Подібне відбувається у двох випадках: був задіяний безкоштовний пошук або ваша «жертва» просто відключила збір публічної статистики. Що ж, час братися до справи:

Крок 1
Крок 1

Відкриваємо головну сторінку сайту – на екрані буде текстове поле для пошуку. Потрібно ввести нікнейм гравця, що вас цікавить, і у розкривному списку вибрати покер-рум.

SharkScope

Крок 2
Крок 2

Перед вами з'являться вкладки з інформацією та блок з графіками.

Крок 3
Крок 3

Клацаємо по розділах, ознайомлюємося з наданими системою відомостями.

Платні підписки відкривають доступ до функції розширеного пошуку, яка розбиває результати MTT та СнГ гравців за кількома категоріями. У розділі "Графіки" пропонується декілька варіантів відображення інформації у графічному вигляді, залежно від того, що саме вас цікавить:

 • історія прибутку;
 • фінішні позиції (загалом або за фінальним столом);
 • дні виграшів /програшів / самоокупності;
 • результати покериста з урахуванням ставок /типу гри/ по місяцях;
 • стріки (плюсові та мінусові).

SharkScope графіки

У вкладці "Турніри" ви дізнаєтеся дані про зіграні змагання (додатково можна зробити вибірку за доступними параметрами), а розділ "Улюблені ігри" розповість, у яких турнірах воліє брати участь гравець «під прицілом» і де він успішніший.

Це важливо!
Це важливо!

Будьте уважні, оскільки в окремих випадках додаткові вибірки (всередині описаних розділів) зараховуються як іще 1 окремий пошук.

Найпопулярніша вкладка – "Статистика", вона відображає безліч важливих показників:

SharkScope статистика

До того ж, на сайті доступні таблиці лідерів для кожного руму та ліміту (за місяць, рік). Ви також можете відфільтрувати дисципліни: безлімітний холдем, омаху та кілька інших різновидів покеру. Це дає людині можливість оцінити свої результати та зрозуміти, як виглядає її гра на фоні інших покеристів.

Сервіс також пропонує ряд застосунків з унікальними функціями:

 • Автоматизований пошук та реєстрація в турнірах (Tournament Selector).
 • Софт для мультитейблінгу.
 • Програми для виведення статистики на Андроїд та iOS пристроях.

Як приховати статистику від інших гравців

Не всі покеристи хочуть, щоб їхня SharkScope статистика знаходилась у відкритому доступі. Якщо ви належите до цієї групи, то можете скористатись можливістю приховати дані.

Зробити це ви можете двома способами:

 • Вимкнути функцію збору статистики в самій покерній кімнаті (якщо така опція є в клієнті);
 • Надіслати запит на відключення перегляду вашої статистики на сайті.

Якщо у вашому покер-румі подібна опція не передбачена, то, щоб приховати інформацію, потрібно оформити відповідну заявку на сайті. Для цього необхідно виконати такі дії:

Крок 1
Крок 1

Знайти на сайті розділ "Вимк. опцію публічності статистики". Цю вкладку можна знайти в меню зліва або натиснувши на кнопку "Опції" на головній сторінці.

SharkScope сайт

Крок 2
Крок 2

У новому вікні вибрати покер-рум, що вас цікавить, і заповнити всі необхідні поля (ввести дані свого облікового запису).

SharkScope покер

Крок 3
Крок 3

Після того, як ви здійснили всі необхідні маніпуляції, на вашу електронну пошту надійде лист від SharkScope. Потрібно буде перейти за спеціальним посиланням, яке підтвердить ваше бажання заблокувати статистику.

Зверніть увагу!
Зверніть увагу!

Якщо ви не перейшли за посиланням і не підтвердили блокування, ваша статистика все ще буде доступна іншим гравцям.

Обнулення статистики

Гравець має право подати запит на обнулення своєї статистики. Для цього потрібно заповнити коротку форму на веб-сайті, вказавши нік, покерну мережу, і дату, до якої він прагне видалити інформацію:

SharkScope сайт

Як тільки дані будуть стерті, ні ви самі, ні будь-яка інша людина не зможе подивитися ваш профіль та пробити результати турнірів, у яких ви брали участь ДО обраної в заявці дати.

Вартість передплати на Шаркскоп

Користуватись сервісом можна безкоштовно. Але в такому разі, щодня буде доступно лише 5 пошуків по нікнейму (базовий функціонал). Якщо вам цього замало, тоді варто замислитись над підключенням передплати.

Платні версії відкривають доступ до одного з найкращих покерних інструментів сьогодення. Варіанти пакетів місячних передплат на SharkScope Poker:

ПланКількість пошуків на деньФункціїВартість
Bronze10Розширений пошук, обнулення статистики.6$
Silver150Інструмент HUD та опція синхронізації.12$
Gold1 000Усі можливості попередніх тарифних планів, відстеження історії рук, ґайд по Sit&Go.26$

SharkScope тарифні плани

Можна придбати окрему версію SharkScope HandTracker з більш розширеними можливостями за 99$ (одноразовий платіж). Сюди входить ХАД, графіки, інструмент виявлення ліків (помилок), а також відстеження історії рук.

Що таке Shark Scope Desktop

Це комплексна програма для PC та MAC, і багато хто розглядає її як альтернативу PokerTracker4 й Holdem Manager 3. Вона містить такі інструменти:

 • HUD – дозволяє автоматично виводити дані з сайту sharkscope.com безпосередньо в процесі гри. Тобто заходити на ресурс і пробивати інформацію вручну не потрібно, детальна статистика на суперників виводиться на ігровий стіл під час покерної сесії. За замовчуванням мінусові гравці відображатимуться під час гри зеленим кольором, а плюсові – червоним.
 • HandTracker – зберігає історію зіграних роздач. З його допомогою можна проводити аналіз своєї гри на основі ключових статистичних параметрів, серед яких VPiP, PFR та AF. Підходить як для Холдему, так і для Омахи; підтримує кеш-столи.
 • Sync (опція синхронізації) – забезпечує завантаження відсутніх результатів турнірів у локальну базу даних.

Системні вимоги для встановлення програми

ПараметрWindowsMacOS
Версія ОС7 і вище10.11 і вище
Оперативна пам’ять

мінімум 4 Гб

Обсяг вільного простору диска (після встановлення)

мінімум 1 Гб

Процесор

з частотою від 2Ghz

Фахівці Шаркскопу розробили спеціальний застосунок для автоматичного збору результатів усіх турнірів на ходу. Мобільна версія працює на пристроях під керуванням iOS та Android. Її функціонал спрощений, проте всі ключові функції збережені. Завантажити програму можна з офіційного сайту або через відповідний магазин додатків – AppStore або Play Market.

Сумісність з покер-румами

Покерні кімнати не беруть жодної участі у створенні цієї бази даних і навіть проти подібних дій, проте нічого вдіяти не можуть. Статистика сайту включає результати від:

 • PokerStars
 • GGNetwork
 • 888poker
 • iPoker
 • Winamax
 • PartyPoker та кількох інших міжнародних покерних мереж.

Зазначимо, що деякі оператори повністю заборонили використання сервісу на своїх платформах під час гри. Через це багато покеристів запускають програму на другому комп'ютері або ж після завершення сесії (для аналізу зіграних роздач). Варто уточнити цей нюанс заздалегідь, щоб випадково не порушити користувальницьку угоду.

Переваги та недоліки Шарскоп

 • Доступ до актуальної інформації про суперників та відстеження власної статистики.
 • Порівняння результативності своєї гри з іншими гравцями свого ліміту.
 • Визначення навичок гри опонентів.
 • Охоплює різні види покерних турнірів та дисциплін.
 • Працює з багатьма онлайн румами одночасно.
 • Виводить статистику під час гри; імпортує та зберігає історію роздач.
 • Наявність автономних програм для мобільних гаджетів.
 • Серед мінусів ми можемо виділити лише платну передплату та те, що ресурс не збирає інформацію у кеш-іграх.

Вердикт

Шаркскоуп – корисний ресурс для турнірних гравців, який, можливо, не кожному сподобається, але спробувати його однозначно варто. Ви можете шукати та переглядати статистику для більшості супротивників, з якими стикаєтесь у SnG та MTT змаганнях.

Скориставшись ресурсом, ви отримаєте цікаву та корисну інформацію про ваші турнірні результати (якщо, звичайно, ви не покерний бог, який і так все чудово знає про свої досягнення).

Підписка відкриває унікальну функцію обнулення своєї статистики. У такому разі більше ніхто не побачить ваших попередніх результатів. Назріває питання: якщо всі дружно придбають платну підписку і обнулять лічильники, то який тоді сенс від SharkScope HUD, якщо ніякої статистики просто не буде? Однак цього поки не відбувається, а отже користь від програми все ж є.

Поширені запитання
📢Що таке рівень у Шаркскопі?

Це статистична характеристика, яка показує, наскільки гравець майстерний у покері. Оцінка навичок узагальнена (проводиться на підставі інших показників) та виставляється у відсотках від 0% до 100%. Якщо рівень становить 70% і вище, то перед вами справжній регуляр.

📌Як створити свій аліас на Шаркскопі?

Потрібно пройти авторизацію на сайті та по черзі додати в систему всі свої ніки, щоразу змінюючи покер-рум. Натиснути на "Групи гравців", а потім на "Створити нову", вказавши назву групи. Натиснути кнопку "Додати все", поставити галочку навпроти "Об'єднаний" та клацнути "Apply".

📊Як відкрити статистику на Шаркскоп?

Щоб статистика опинилася у відкритому доступі, потрібно перейти на вкладку «Увімк./Вимк. опцію публічності статистики» та заповнити форму: вибрати покерну мережу, вписати email та свій нікнейм, а потім підтвердити заявку. Вам надішлють на пошту лист із посиланням для завершення формування запиту та подальшими інструкціями.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.