Чи варто сідати в турніри у пізню реєстрацію? Відповідає Бен Ролле

Відомий покер-про Бен Роле

Відомий покер-про Бен Роле вирішив розібратися у питанні: коли і кому варто сідати в турніри у пізню реєстрацію? Одже за версією Роле пізня реєстрація стане у пригоді коли:

У вас мало ігрового досвіду
У вас мало ігрового досвіду

У такому разі пізня реєстрація навчить вас грати в стеках 30 ВБ і менше, а в МТТ це дуже важливо. Для вас стане звичною гра у пуш-фолд, а якщо жо цього додати трохи знання ICM, то тоді можна переходити і на гру в діпстеках. Також пізня реєстрація є ідеальною, якщо ви прийшли додому з роботи. Втомлений, енергії менше, ліньки багато фолдити, легше впасти в тільт — то навіщо мучити себе?

Якщо вам не подобається грати у глибоких стеках
Якщо вам не подобається грати у глибоких стеках

Бен вважає, що від гри треба отримувати задоволення. Ніщо не руйнує вінрейти так сильно, як тільт та втома. Краще трохи пожертвувати очікуванням, ніж гриндити роздратованим. Але в PKO таки сідати не варто, якщо 25% гравців уже вилетіли (в ідеалі - не більше 10%).

Якщо ви не можете довго тримати концентрацію
Якщо ви не можете довго тримати концентрацію

Серйозні МТТ тривають по 7-12 годин. Тому, якщо вам важко концентруватися весь цей час, пізня реєстрація стане вашим помічником. Але тут важливо розібратися. Може проблема в іншому? На концентрацію також впливають сон, дієта, спортивні вправи. 

Загалом Бен вважає, що використання пізньої реєстрації може бути плюсовим рішенням у короткостроковій перспективі, але краще звичайно ж сідати якомога раніше. В такому разі ви маєте змогу набити стек, та зібрати зі слабких гравців. Але найважливіше – грати в оптимальному режимі та стані.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Everlest Еліта
Еліта

повністю погоджуюсь, але якщо є можливість почати турнір з самого початку треба це робити однозначно!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.