Експерти: у 2024 році онлайн-покер у США знову стане легальним і це змінить ринок покеру у світі

Експерти: 2024 - рік змін для онлайн-покеру в США

15 квітня 2011 року - це знакова дата у історії покеру. Саме у цей день сталася так звана «Чорна п’ятниця» - подія, яка сильно змінила усю покерну індустрію у світі.

Чорна п'ятниця
Чорна п'ятниця

Чорна п'ятниця це день, коли окружний прокурор Нью-Йорка порушив кримінальну справу проти 11 керівників найбільших покер-румів США, а ФБР відразу призупинило роботу їхніх сайтів. Внаслідок чого ринок онлайн покеру в США практично перестав існувати, а сам онлайн покер став фактично нелегальним.

На разі легально в онлайн-покер можна грати лише в 5 штатах, але багато експертів сходяться на думці, що у 2024 році ця ситуація зміниться. Причина в тому, що в наступному році великі оператори, що працюють у США, — WSOP і BetMGM — повинні об'єднати пули гравців у Нью-Джерсі та Мічигані. У травні 2022-го Мічіган приєднався до MSIGA (Multi-State Internet Gaming Agreement), тобто в теорії всі шляхи об'єднання гравців відкриті. Це стоврить перше міжштатне поле гравців з остані 10 років. Також у 2024 році до цього пулу може долучитися ще кілька штатів - Невада та Делавер. 

На повернення США у онлайн-покер також вказує активізація з боку найбільшого онлайн-рума Pokerstars. На днях Старзи зробили кілька анонсів, які направлені саме на ринок Північної Америки. Так вони анонсували повернення офлайн-серії NAPT та зьомки нового сезону покерного шоу «The Big Game».

Все це приводить до висновку, що у 2024 році світова індустрія онлайн-покеру може відчути на собі суттєві зміни, адже повернення такого великого ринку, як ринок США, змусить усіх передивлятися свої стратегічні плани. Але поки шо цього ще не трапилось, тому будемо уважно слідкувати за розвитком подій.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (4)
Україна k12s12v87 Експерт
Експерт

А у нас вже деякі провайдери почали вирубати ПС 

Наприклад у Дніпрі ТРІОЛАН уже заблокував ПС,

2 відповіді
Україна Jermain91 Фанат
Фанат

Воля в Полтаві як мінімум півроку назад заблокувала вхід на Старзи. Добре що можна в налаштуваннях обійти цей блок. Але це не тільки Старзи. Зайди на будь яку іноземну букмейкерську контору - все заблоковано

Україна k12s12v87 Експерт
Експерт

Вау....Я і не знав.....капець

Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Скільки солодких з'явиться в містері 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.