Огляд калькулятора PokerStove

PokerStove – безкоштовний калькулятор для підрахунку еквіті в покері. 

Дана стаття призначена для ознайомлення й ми не нав'язуємо вам своїх поглядів щодо використання PokerStove. Зараз є більш сучасні та просунуті аналоги цього покерного калькулятора. Серед них і безкоштовний Equilab, який має російський інтерфейс (на відміну від PokerStove).

Функціональність програми

З допомогою PokerStove ви можете дізнатися ваші шанси на виграш, вказавши кишенькові карти гравця та спільні карти в роздачі. Ви також можете вказати карти або діапазон рук ваших опонентів для більш детального прорахунку.

Існує стаціонарна і мобільна версія програми.

Мобільним додатком дуже зручно користуватися, особливо коли ви граєте на комп'ютері й паралельно хочете прораховувати еквіті (звісно не в кожній роздачі, а тільки в особливо важливих моментах: вихід у хедз-ап, у вас рука-монстр, а опонент іде ва-банк і т.д.). Водночас у вас не буде проблем з тим, що на комп'ютері увімкнений сторонній софт. Крім того, завдяки мобільності програму можна застосовувати в офлайні. 
Все досить просто – ви вказуєте карти гравців та карти на столі, і вам виводиться еквіті всіх гравців для кожної вулиці.

Де завантажити PokerStove

На жаль, офіційний сайт PokerStove вже не працює. Більшість версій, які ви можете знайти та завантажити в Інтернеті, видаватимуть ось таку помилку:

Помилка PokerStove

Переклад: "Ця версія PokerStove застаріла. Відвідайте сайт pokerstove.com щоб завантажити актуальну версію".

Але у нас є хороша новина. На просторах інтернету ми знайшли робочу версію програми PokerStove. Щоб попрактикуватися в підрахунку еквіті, граючи в покер, ви можете звантажити безкоштовно PokerStove у нас на сайті.Інструкція PokerStove – як користуватися програмою

Спершу розберімося, як користуватися PokerStove на вашому пристрої Android. Звісно, подібний софт заборонений для використання під час гри у всіх покер-румах, але якщо ви будете грати на комп'ютері, а прораховувати еквіті на телефоні (чи навпаки), ніхто не зможе вас розкусити.

Все дуже просто: ви обираєте карту, вказуєте їй масть, і так для кожного гравця і для борду. Натискаєте велику помаранчеву кнопоку для перегляду результатів.

PokerStove

У рядку масть позначається не симоволом, а буквою ( "s" – піка ♠, "d" – бубна ♦, "c" – трефа (хрести) ♣, "h" – чирва♥). Однак, вибираєте ви її внизу у вигляді символу. Ви також можете вказати одномастні карти (кнопка "s" під кнопкою "бубна") або різномасті (кнопка "о" під кнопкою "хреста").

Раніше завантажити PokerStove на смартфон або планшет можна було в Play Market, але недавно його звідти прибрали. Натоміть у маркеті додатків ви знайдете багато інших покерних калькуляторів.

Але якщо ви шукайте саме цю програму – можете безпосередньо завантажити PokerStove на андроїд (інсталяційний файл додатку в WinRar архіві).

Тепер перейдемо до додатку PokerStove для ПК. 

Запускаємо програму від імені адміністратора

Спершу потрібно налаштувати запуск програми від імені адміністратора. Для цього натисніть на ярлик програми правою кнопкою миші, виберіть "Властивості" – "Ярлик" – "Додатково", встановіть галочку біля поля «Запуск від імені адміністратора».

Налаштування PokerStove

Якщо ви запускаєте PokerStove НЕ клікаючи на ярлик, а через файл .exe, тоді натисніть правою клавішею мишки і виберіть вкладку "Властивості" – "Сумісність". У ній встановіть прапорець навпроти пункту «Запускати цю програму від імені адміністратора».

інсталяція PokerStove

Важливо: якщо не встановити «Запуск від імені адміністратора», додаток працюватиме нестабільно, з помилками і т.д.

Як користуватися PokerStove

У лобі програми знаходиться список гравців (player 1, player 2 і т.д.).

Для того щоб вибрати карти гравця 1, натисніть на напис «Гравець 1». Перед вами з'явиться нове вікно з двома вкладками " і ". У першій вкладці ви можете вказати ваші карти або карти опонента, якщо ви їх (з якоїсь причини) уже знаєте. У вкладці «Preflop» можна задати передбачуваний діапазон рук гравця, з яким він увійшов у роздачу. Там же справа внизу можна вибрати поєднання мастей карт, які ви хочете виключити зі списку. Для цього натисніть на ті поєднання, які вам не потрібні.

Натисніть кнопу "RD" (random) біля напису "Player X", щоб статистика була підрахована для випадкової руки гравця.

По закінченню натисніть «Evaluate», щоб розрахувати еквіті для кожного гравця.

Як користуватися PokerStove

У пункті «Dead Cards» ви можете вказати карти, скинуті в пас, якщо вони стали вам відомі (гравець скинув карти відкрито).

Функціонал покерного калькулятора PokerStove досить скромний, але цього досить, щоб зрозуміти силу вашої руки проти діапазону суперника на певному борді.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.