Стратегія гри на PokerStars

стратегія на ПокерСтарс

Вивчення стратегії покеру є основою для гравця, який тільки починає свій покерний шлях. Важливо розуміти, що тактично сама стратегія гри на PokerStars не відрізняється від будь-якого іншого руму, незважаючи на скарги на ГСЧ і невдачі від рекреаційних гравців.

Але все ж тут існують певні відмінності, які пов'язані з особливостями покер-руму.

Стратегія гри в кеш на ПокерСтарс

Важливо уточнити, що стратегія кеш-гри на PokerStars істотно не відрізняється від інших румів. На мікролімітах тут як і раніше працює АBC-гра і з її допомогою все ще можливо залишатися виграшним гравцем, але тільки на мікролімітах. Рівень гравців на середніх і високих лімітах є найскладнішим в інтернеті, а якщо ще враховувати, що ПокерСтарс усіма силами скорочує свою бонусну програму, то стає зрозуміло, що початківцям або звичайним середнім регулярам грати тут невигідно. Ми граємо в покер, щоб заробляти гроші і нерозумно втрачати можливість заробляти більше тільки через те, що ви звикли до софту Старзів.

Стратегія гри в турнірах ПокерСтарс

Гра в турнірах на PokerStars є ще тим випробуванням для початківця. Це пов'язано з величезним AFS (середня кількість учасників) в турнірах. Так, інтригує гра в турнірі, де за перше місце тисячі або десятки тисяч доларів, а бай-ін, який ви внесли, дорівнює кільком доларам. Але реальність сувора і більшість таких турнірів буде закінчуватися для вас на стадії мінімальних виплат. Для новачка, який обрав своєю покерною дисципліною гру в МТТ, тактично і стратегічно важливо відчувати впевненість в своїх силах і бажання продовжувати гру. Цього можна досягти тільки в тому випадку, якщо вам вдається виходити на фінальні столи і займати високі призові місця. У турнірах ПокерСтарс зробити це вам буде жахливо складно. Але якщо ви поки не готові шукати руми, де турнірні поля менші, то рекомендуємо вам грати наступні варіанти:

  • Ранкові турніри з 6 ранку і до 13:00 (поля в них рідко бувають більше 1 000 осіб);​
  • МТSNG (багатостолові SNG-турніри) на 45-180 чоловік.

Розмір поля дозволить вам досить часто відчувати інтригу і азарт від виходу на фінальний стіл, а також дозволить вам досить швидко наростити ваш покерний банкрол.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам стати гравцем, що виграє, і максимізувати свій прибуток на PokerStars.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.