Стратегія покеру для початківців

покер для початківців

Техаський холдем є однією з найпростіших ігор для вивчення, але для повного освоєння цієї гри потрібні роки. У цій статті ми поговоримо про базові покерні концепції, які слід вивчити новачку. Першочергово рекомендуємо вам детально ознайомитися з покерними правилами, якщо ви тільки вливаєтеся в покерний світ.

Якщо ж ви вже досконало знаєте правила, то перейдемо до покерної стратегії. Глобально тактику гри в покер можна поділити на стратегію кеш-ігор та стратегію турнірів. Ми дамо декілька порад, які допоможуть вам у будь-якій дисципліні.

Базові поради для новачків у покері

Поради новачкам у покері

Визначте стиль гри ваших опонентів

Існує два основних види опонентів: лузові та тайтові. Лузові гравці часто заходять в гру, в їхньому діапазоні є як преміум руки, так і прикордонні та маргінальні руки. Тайтові опоненти використовують чарт стартових рук і грають винятково за ним, що зміщує їхній діапазон у бік дуже сильних кишенькових карт. За манерою своєї гри вони можуть бути агресивними чи пасивними. Агресивні гравці входять у гру винятково рейзом і 3-бетом, тоді як пасивні гравці вважають за краще лімпити та робити кол. 

Грайте тайтово

Тайтова АБЦ гра допоможе вам почати заробляти на мікролімітах. Але для того, щоб просуватися лімітами цієї базової тактики недостатньо. Вже на середніх лімітах ваші опоненти легко читатимуть вас і не дадуть вам вигравати.

Будьте дисципліновані й дійте за планом

Дисципліна в покері

Для кожної дії за покерним столом у вас повинен бути чіткий план і пояснення: навіщо ви рейзите, для чого робите кол і т.д. Не поспішайте ухвалювати рішення, краще подумати на 10 секунд більше і зіграти максимально коректно, ніж необачно натиснути непотрібну кнопку.

Покер – гра майстерності й одну з ключових ролей у цьому відіграє математика. Як в турнірі, так і в кеш-грі вам необхідно співвідносити ризик з потенційним прибутком. Звертайте увагу на розмір ставок та стеків ваших опонентів. Рахуйте аути на підсилення вашої руки й співвідносьте їх з шансами банку. У покері не можна розраховувати на удачу. Ви повинні постійно вдосконалюватися, щоб бути конкурентоспроможними гравцями в сучасному онлайн-покері.

Найпоширеніші помилки покерних новачків

Схильність до тільту

Психологічна стійкість – це те, що відрізняє покерного професіонала від аматора. Професіонал сприймає навіть найдорожчі переїзди та бед-біти лише як негативний виток дисперсії, тоді як новачок готовий трощити все довкола, програвши коінфліп на суму 10$. Щоб досягати успіху, вам необхідно розвивати в собі стійкість до тільту. Ця якість приходить з досвідом і тривалою відіграною покерною дистанцією.

Недотримання банкрол менеджменту

Банкрол менеджмент для початківця

Якщо ви плануєте заробляти покером, то вам необхідно серйозно ставитися до управління своїм банкролом.

Гра в покер – це ваш бізнес-проект, а покерний банкрол – стартовий капітал.

Щоб піднятися на покерну вершину, вам необхідно рухатися вгору плавно, щоб мінімізувати ризик банкрутства.

Рух від дисципліни до дисципліни

Ви повинні достатньо оперативно визначитися з тим, який формат покеру вам більше до душі й планомірно розвиватися саме в цьому напрямку. Сучасні реалії покеру такі, що тільки гравці з великим досвідом можуть показувати відмінні результати у всіх дисциплінах. Без належного досвіду і банкролу ви не зможете повноцінно та якісно грати у різних дисциплінах.

Якщо ви обрали кеш-гру, то грайте ліміти НЛ2-НЛ5 з банкролом від 100 до 200$, якщо з таким же банкролом ви хочете грати МТТ, то починайте практикуватися в МТSNG (багатостолові СнГ-турніри) з бай-інами від 0,25$ до 1$.

Наслідування професіоналів

Безліч початківців приходить у покер після перегляду телевізійних трансляцій. Вони намагаються наслідувати кращих гравців і застосовують ті ж дії, що бачать на екранах.

Головна помилка полягає в тому, що покерні професіонали можуть чітко пояснити ті чи інші нестандартних дій. Новачки ж, у свою чергу, грають за шаблоном професіоналів і не надають значення коректності своїх дій в тій чи іншій роздачі. Це призводить до того, що гравці роблять абсолютно нелогічні дії й втрачають свої кошти.

Сьогодні ми розповіли вам про ключові елементи покерної тактики для покеристів-початківців і вказали на основні помилки, які їм властиві. Сподіваємося, що цей матеріал був вам корисний, і ви не допускатимете помилок та швидко станете плюсовим гравцем.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.