Правила гри в ірландський покер

Ірландці входять у трійку найбільш азартних націй в світі. В середньому в азартних іграх вони програли більше 500 доларів на людину. Не дивно, що вони внесли свій характер в гру і придумали власний вид покеру, який назвали ірландським (айріш покером). У цій статті ви дізнаєтеся його правила і особливості.

Як грати в ірландський покер

Гра ведеться колодою з 52-х карт. Покеристам в префлопі здаються 4 карти. Після флопу дві зайві карти скидаються, і подальша гра нічим не відрізняється від техаського холдему. Наявність чотирьох стартових карт вносить в гру динамічний розвиток, так як гравці заходять в роздачу подивитися флоп з широким діапазоном рук.

Найсильнішими стартовими руками вважаються:

  • Старші пари.
  • Одномасні карти з тузом.
  • Флеш і стріт-дро.

Ірландський покер

Особливості покеру по-ірландськи

Основною особливістю айріш покеру є роздача чотирьох карт замість двох. Це дозволяє заходити на флоп багатьом гравцям для складання більш вигідної комбінації. Важливо зрозуміти, які карти тобі варто залишити для більш вигідної комбінації. Мінімальні шанси на перемогу чекають гравців, у яких зібрані: пара, вищі карти або ж овер-пари. Більше шансів на перемогу у стріту, флеш-дро і сету. Для гри в ірландський покер потрібно добре розбиратися в комбінаціях і шанси на їх складання.

Популяризація ірландського покеру

Ірландський покер не признавався офіційно, поки Ірландія не провела у себе великий турнір в 2013 році, тим самим зацікавивши любителів карткових ігор. Організатором події став Full Tilt Poker.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий