Як швидко та правильно встановити і налаштувати Poker Tracker 4

 встановити і налаштувати Poker Tracker 4

У цій статті ви дізнаєтеся, як встановити та налаштувати Poker Tracker 4.

Наша інструкція російською мовою покроково описує весь процес, а ілюстрації допоможуть зробити його в рази простішим.

Що таке Poker Tracker і як користуватися цією програмою ви можете дізнатися з нашої основної статті по PT4.

Перед встановленням Покер трекеру рекомендуємо зареєструватися на офіційному сайті продукту.

Там в подальшому ви зможете придбати ПТ4, а також безкоштовно завантажити додаткові модулі і ХАДи.

Як пройти реєстрацію, весь процес встановлення і основні налаштування Покер трекеру 4, читайте далі. Для зручності навігації використовуйте зміст ліворуч.

Реєстрація PokerTracker 4

Зайдіть на сайт pokertracker.com і натисніть на «Create Account» у верхньому правому кутку, після чого перед вами з'явиться форма заповнення даних нового облікового запису. Вкажіть бажане ім'я користувача (1), адресу електронної пошти (2), ваше ім'я і прізвище (3), а також введіть вигаданий пароль (4) і повторіть його (5). Потім натисніть кнопку «Register».

Реєстрація PokerTracker 4

Зверніть увагу, що пароль повинен бути досить складним. Просто 6 букв, 3 цифри – не підійде. Якщо вам вискочило попередження про те, що пароль простий, спробуйте змінити регістр декількох букв (написати їх «з великої літери») і доповнити його допустимими знаками пунктуації (наприклад, поставити десь точку, тире або зірочку).

Експериментуйте, поки вам не видасть «Password strength: High» ( «Сила паролю: Висока»). Також зверніть увагу, щоб паролі збігалися в обох осередках.

Після цього вкажіть пошту, на яку вам прийде лист для активації облікового запису. Натисніть на виділений синім текст посилання в листі «activate your account» або перейдіть за посиланням зазначеним нижче.

Лист PokerTracker 4

Якщо ви все зробили правильно, перед вами з'явиться повідомлення «Account Successfully Activated». Після цього ви можете заходити на сайт під своїм логіном і паролем.

Успішна реєстрація PokerTracker 4

Встановлення Покер Трекер 4

Найпростіший і безпечний спосіб завантажити Покер Трекер 4 – через офіційний сайт, тим більше, що спробувати Покер Трекер в дії можна абсолютно безкоштовно, завантаживши тріал софту (повна версія з обмеженим часом використання, в даному випадку – 30 днів). Вам буде надано достатньо часу, щоб зрозуміти потрібна вам ця програма чи ні і чи варто її купувати. У будь-якому випадку встановлення ПТ4 починається з того, що вам потрібно завантажити додаток.

Покрокова інструкція, як завантажити і встановити PT 4

 1. Перейдіть за посиланням на офіційний сайт PokerTracker 4 і натисніть на кнопку «Download».​

  Сайт PokerTracker 4


 2. У новому вікні знову натисніть кнопку «Download», після чого почнеться завантаження.

  Завантажити PokerTracker 4


  Програма важить всього приблизно 62 мегабайти, тому завантажується досить швидко.
 3. Відкрийте папку, в яку завантажився інсталяційний файл (PT-Install-v4.14.27.exe) і запустіть його.

  файл PokerTracker 4


 4. Пройдіть стандартний процес встановлення, натискаючи в кожному віконці кнопку «I Agree» – «Install» – «Next» і «Finish».

Встановлення PokerTracker 4


У першому віконці ви робите стандартне підтвердження користувальницької угоди, у другому можете вибрати місце для встановлення файлу (стандартно – «Program files» на диску C), в третьому просто спостерігаєте процес встановлення, а в четвертому завершуєте процес інсталізаціі. В останньому віконці ви можете поставити галочку біля «Run Poker Tracker 4» для запуску програми після встановлення або забрати її, якщо ви не хочете, щоб програма відкривалася.

В процесі встановлення може вискочити наступне вікно з попередженням:

Помилка PokerTracker 4

Переклад: «Будь ласка, перед тим, як продовжити, переконайтеся, що Покер Трекер 4 і інші покерні клієнти закриті».

Плюси і мінуси програми Poker Tracker

 • Широкі можливості з налаштування, звітів та іншого інструментарію.​
 • Додатково надані безкоштовні програми.
 • Чудовий і легкий в розумінні функціонал
 • Оперативний розрахунок

 • Програма не підтримує російську мову.

Запуск Poker Tracker 4

Для запуску і роботи з Покер Трекером, вам необхідно встановити систему керування базами даних PostgreSQL.

Зайдіть на ресурс postgresql.org і у вкладці download вибирайте тип операційної системи на якій ви працюєте (наприклад MacOS, Linux або Windows). Після уточнення деяких даних, вас перенаправить на сайт enterprisedb.com, де потрібно зареєструватися і ви зможете завантажити останню версію PostgreSQL.

Після завантаження встановлюйте додаток і тоді ви зможете користуватися Покер Трекером, Холдем Менеджером і іншими програмами, які вимагають PostgreSQL.

Встановлений PostgreSQL необхідний вже при першому запуску Poker Tracker 4. Добре запам'ятайте свій пароль, так як його доведеться вказувати кілька разів.

Перший запуск Покер трекеру 4

При першому запуску програми необхідно зробити базові налаштування програми. Запустивши ПТ4 на своєму комп'ютері вперше, ви побачите наступне вікно:

PostgreSQL PokerTracker 4

У ньому можна вибрати один з трьох запропонованих способів використання софту – безкоштовний тріал для Холдему, безкоштовний тріал для Омахи або ввести Poker Tracker 4 Registration Code, якщо такий у вас є.

Як дізнатися реєстраційний код pokertracker?

Реєстраційний код Покер трекеру висилається вам на пошту після купівлі софту. Також є спосіб отримати його безкоштовно, про що ми написали трохи нижче.

Після вибору тріал-версії ПТ4 або введення коду, вам запропонує ввести конфігурацію PostgreSQL. Сервер, порт, і ім'я користувача бази вводиться автоматично, вам потрібно буде тільки ввести пароль (вказаний при реєстрації PostgreSQL) і натиснути «Connect». Після чого ви зможете створити нову базу даних для PT4. У полях «Name» ( «Назва») і «Database» ( «База даних») ви можете написати будь-яку вигадану назву, або залишити стандартний варіант ( «Poker Tracker 4 Database» і «PT4 DB»).

Після цього перед вами з'явиться віконце, яке повідомить, що база даних успішно створена.

база данных PokerTracker 4

Далі настає процес налаштування Покер трекеру 4. Його можна пропустити і пройти пізніше, але краще вказати базові налаштування одразу. Проходить він у кілька етапів.

Крок 1. Вам дякують за встановлення і пропонують налаштувати Покер Трекер, згадуючи, що зробити це можна також всередині програми через «Tools menu».

Крок 2. Вам пропонується вибрати валюту (стандартно стоїть USD – тобто долари США).

Первинне налаштування PokerTracker 4


Крок 3
. Найдовший етап, який стосується налаштування покер-румів.

Спочатку вам пропонується вибрати покерні кімнати, в яких ви хочете використовувати Покер Трекер зі списку румів, що підтримують софт, а потім пройти конфігурацію кожного з них (для цього покер-рум повинен бути встановлений на вашому комп'ютері). У другому віконці ви додаєте перелік кімнат за допомогою клавіші «Add» (на прикладі вказано додавання 888покер). У третьому за бажанням можна вказати ваше улюблене місце за столом будь-якого розміру (окремо в кожному покер-румі), куди вас автоматично садитиме програма. В останньому віконці налаштування покер-румів ПТ4 пропонується здійснювати імпорт історії рук і архівувати вже імпортовані руки. Ставите обидва показники в положення «YES» (як на картинці) і тиснете «Next».

Налаштування покер-румів PokerTracker 4

PokerTracker 4 налаштування покер-румів

Крок 4. Налаштування тем. Ви можете вибрати будь-який із запропонованих стилів карт і столу або завантажити інші стилі з інтернету. Для наочності збоку виводяться зображення.

Налаштування стилів PokerTracker 4

Крок 5. Налаштування повтору.

повтор PokerTracker 4

Крок 6. Завершальний етап. Вас вітають зі встановленням базових налаштувань програми. У лічені секунди вони встановлюються, і ви вже можете натиснути «Finish», а потім «Close».

настройка PokerTracker 4

Після цього перед вами відкриється лобі Покер трекеру, яким ви можете користуватися.

PokerTracker 4

Як отримати PokerTracker безкоштовно

PokerTracker 4 завантажити безкоштовно можна різними способами і мова зараз йде не про тимчасові тріал-версії програми.

У мережі ви знайдете масу посилань на завантаження Покер Трекер 4 із кряком, які нібито допоможуть обійти процес купівлі ліцензії і користуватися програмою безкоштовно. Деякі з них дійсно працюють, але таких посилань одиниці. В основному під виглядом вічного тріалу Покер Трекер 4 аферисти розміщують вірусні файли, які можуть нашкодити вашому комп'ютеру. У кращому випадку ви просто завантажете той же 30-денний тріал, який безпечніше отримати на офіційному ресурсі.

Ви можете на свій страх і ризик завантажити Poker Tracker зі сторонніх ресурсів, втім, ми вам не радимо цього робити, а також нагадуємо, щоб ви не давали нікому свій логін і пароль від покер-руму. Тим більше, що існує безпечна альтернатива піратському завантаженню.

Безпечний спосіб отримати Покер Трекер безкоштовно

Виробники Poker Tracker пропонують непоганий спосіб отримати код активації Покер Трекер 4 безкоштовно. Для цього вам потрібно зареєструватися за їх посиланням на одному з сайтів-партнерів. На даний момент вони співпрацюють з такими покер-румами, як BetFair, WilliamHill і RedKings. Після награвання певної кількості балів на ваш обліковий запис, представники ПТ4 вишлють вам безкоштовний реєстраційний код PT4 (для Холдему або Омахи, на вибір) і ви зможете користуватися повною, необмеженою версією програмного забезпечення.

Налаштування PokerTracker 4

Покер Трекер одна з тих програм, які потрібно налаштовувати «під себе». В мережі і на форумах ви знайдете безліч порад з налаштування ПТ4 для новачків під ту чи іншу дисципліну. У цій же статті мова йде про базові налаштування, які необхідно так чи інакше зробити кожному користувачеві софту.

Імпорт бази рук

Якщо ви раніше користувалися іншим покерним софтом, у вас є можливість імпортувати базу рук в ПокерТрекер. Для цього заходимо на вкладку «Play Poker» і вибираємо «Get Hands From Disk»:

Імпорт рук PokerTracker 4

 • Select Directory – імпорт всіх файлів з історією рук з обраної папки.
 • Select Files – імпорту певних файлів з папки.

Потім, щоб стати виводились на стіл під час гри, потрібно обов'язково увімкнути імпорт рук в режимі реального часу, для цього натисніть на Get Hands While Playing в тій же вкладці:

Вибір і налаштування покер-румів

Вибираємо і налаштовуємо покерні кімнати, в яких будемо грати (якщо ви їх не налаштували при першому вході в програму або бажаєте додати новий покер-рум). Для відкриття меню налаштувань у верхньому рядку вибираємо «Tools» і натискаємо «Setup Assistant» в спливаючому меню:

Налаштування покер-румів PT4

рассадка PokerTracker 4

Підказка: об'єднати статистику з різних покерних сайтів можна, створивши спільне ім'я (alias) для своїх акаунтів в різних румах.

Вибір кращої позиції (Preferred seating)

Для коректного відображення HUD потрібно виставити улюблене місце за різними столами покер-руму і вказати його в налаштуваннях Покер Трекеру. Робиться це через «Tools» – «Setup Assistant», після вибору покерних кімнат (дивіться малюнок в розділі «перший запуск ПТ4»).

Важливо: коли ви тільки сіли за стіл, вам потрібно зіграти одну роздачу, щоб програма визначила, що ви вже в грі і автоматично розмістити стати відповідно до обраної бажаної позиції.

Обираємо валюту

Заходимо «Database» – «Currency», вибираємо валюту, в якій граємо. Якщо виставити «Automatically use the historical daily rates», то конвертація буде відбуватися автоматично за актуальним курсом.

Відстежуємо результати гри

Вкладка View Stats має безліч інструментів і фільтрів для аналізу власної гри і гри ваших опонентів. По суті це головна робоча область програми.

View Stats PokerTracker 4

Для відображення інформації вам необхідно ввести ваш логін в покер-румі і програма підтягне всі необхідні дані. У правій частині вікна будуть відображатися графіки і основні статистичні показники, в залежності від обраної «під вкладки» вгорі:

 • Results – результати вашої гри, відображення кількості зіграних рук, прибутку, еквіті і т.д.
 • Statistics – збір статистичних даних.
 • LeakTracker – відстеження ліків у вашій грі. У цій вкладці відображається аналіз ваших показників в цілому і на кожній окремій позиції за столом. При уважному вивченні ви можете побачити помилки в своїй грі і виправити їх.
 • My Reports – ваші звіти.
 • Graphs – графіки.

Важливу роль в налаштуванні Покер Трекера грає вибір і налаштування ХАДу, про це ми написали в окремому матеріалі по HUD в PokerTracker 4. Також ми зібрали для вас найпопулярніші безкоштовні ХАДи ПТ4, які ви можете завантажити просто на нашому сайті.

Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням Покер Трекера або ви хочете дізнатися більше про те, як користуватися софтом – поставте запитання нашим експертам на форумі у відповідній темі.​

Поширені запитання
Як знайти префлоп-рейз за позиціями?

Потрібно вказати позицію у вікні Item Properties, рядок Position.

Чи можна додати свої кольори в нотатках на гравця?

Потрібно виділити у вікні Group Items всі статті та поміняти шрифт, він зміниться для всіх виділених статів.

Як зробити так, щоб показувалися всі руки?

Для того, щоб показувалася історія всіх роздач потрібно відкрити вкладку View Stats.

Де в папці PT4 знайти базу всіх моїх рук для перенесення на інший комп'ютер?

Потрібно знайти той шлях, куди переносяться файли в поле Move Processed Files.

Як передати (подарувати) реєстраційний код PT4 іншому користувачеві?

Реєстраційний код PT4 можна передати іншому користувачеві тільки в тому випадку, якщо він жодного разу не був активований. Щоб передати реєстраційний код PT4, необхідно написати в службу підтримки PokerTracker і вказати наступну інформацію: Ваші ім'я та прізвище. Ваш e-mail. Імя і прізвище користувача, якому ви хочете передати ліцензію. E-mail користувача, якому ви хочете передати ліцензію.

PT4 підтримує Омаху?

Потрібно придбати реєстраційний код PokerTracker 4 – Omaha, або PokerTracker 4 – Holdem & Omaha.

Що робити, якщо втратили реєстраційний код PT4

Якщо у вас є акаунт на сайті PokerTracker, свій реєстраційний код PT4 ви можете побачити на сторінці My Account/Registration Codes.Еслі ви не зареєстровані на сайті PokerTracker, пройдіть процедуру реєстрації та вкажіть ваші e-mail та ім'я/прізвище, на які було придбано реєстраційний код PT4. Після реєстрації реєстраційний код PT4 ви зможете побачити на сторінці My Account/Registration Codes.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.