Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Grey Snow Poker дарує 28€ новим гравцям від Cardmates

Grey Snow Poker 2019

Grey Snow Poker – унікальний покер-рум, що був створений в 2017 році індіанським плем'ям Bah Kho-Je. У перекладі назва племені означає «народ сірого снігу» – звідси і назва кімнати Grey Snow Poker.

Перший час рум залишався в тіні, проте в червні 2019-го Grey Snow Poker приєднався до мережі BetConstruct Network і трафік кімнати істотно зріс. Зараз там багато гравців, активна кеш-гра і приваблива сітка турнірів, які часто проходять з оверлеями.

Амбасадором Grey Snow Poker став німецький професіонал-хайролер Райнер Кемпе, на рахунку якого понад 20 000 000$, виграних в живих подіях.

Ознайомитися з покер-румом ви можете, прочитавши актуальний і детальний огляд Grey Snow Poker на нашому сайті, або ж відвідавши офіційну сторінку Grey Snow Poker російською мовою.

5 причин зареєструватися на Grey Snow Poker

  • Grey Snow Poker – молодий, але надійний рум. Він робить все можливе для залучення нових гравців та утримання їх в кімнаті, тому регулярно проводить акції, роздає бонуси і активно дослухається до коментарів і побажань покеристів.​
  • Великий вибір турнірів з великими гарантіями. Щодня у покер-румі ви знайдете масу турнірів з різними бай-інами. Зокрема, в румі регулярно проводяться події з великими гарантіями. Найчастіше вони проходять з істотними оверлеями.
  • Заборонені покерні трекери, що робить Grey Snow Poker чудовим вибором для новачків, які не використовують покерний софт.
  • Швидкі депозити і кешаути, зокрема, за допомогою Skrill і Neteller.
  • Grey Snow Poker дарує 28$ всім новим гравцям від Cardmates  (UPD: акція завершена).

Як отримати бездепозитний бонус Grey Snow Poker (акція завершилася)

Для того, щоб отримати цей бонус необхідно зареєструватися на Grey Snow Poker від Cardmates. Далі заповніть поля реєстрації на сайті (українська, на жаль, відсутня):

Реєстрація на Grey Snow Poker

* Пароль повинен містити хоча б один зі спеціальних символів (!, @,% І т.д.)

Реєстрація на Grey Snow Poker

Промокод вводити не потрібно.

Після заповнення всіх полів натисніть кнопку "Відкрити рахунок":

Реєстрація на Grey Snow Poker

Після цього на електронну пошту прийде лист для підтвердження вашого облікового запису. Без підтвердження email ваш обліковий запис не буде до кінця зареєстрований.

Останній крок, який потрібно зробити – написати службі підтримки на пошту [email protected] для отримання бонусу.

Виберіть чотири турніри з бай-іном 7€ і напишіть в листі конкретні дати, коли ви готові зіграти. Після реєстрації від Cardmates ви отримуєте 4 безкоштовних квитка в такі івенти.

Використовувати безкоштовні квитки ви зможете тільки раз в тиждень, тобто можна грати такий турнір безкоштовно тільки один раз на тиждень.

Grey Snow Poker 2019

Приклад листа:

Добрий день! Я зареєструвався за посиланням від Cardmates. Мені було обіцяно 4 квитки в турніри по 7 євро. Обираю наступні дати для гри:

  • 15 грудня 20:00.​
  • 22 грудня 20:00.
  • 29 грудня 20:00.
  • 5 січня 20:00.

Зареєструйте, будь ласка, мене в цих івентах.

* Зверніть увагу, щоб отримати другий квиток, Вам потрібно написати повторний лист на наступному тижні, використовуючи цю саму електронну пошту. На жаль, в даному покер-румі відсутній україномовний сапорт, проте лист можна написати російською.  Реєстрація можлива тільки раз на тиждень.

Висновок

Зараз в цих турнірах грає дуже мало людей (до 25-ти чоловік), так що у вас є чудова можливість виграти стартовий банкрол. В якості призових за перше місце переможець отримає 100€.

Даний бонус може стати чудовим фундаментом для початку вашої покерной кар'єри, так як 100€ є непоганим банкролом для покериста-початківця. Грайте на Grey Snow Poker і залишайте свої відгуки у нас на сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.