Бонус на перший депозит від PartyPoker: 100% до 600$ і 30$ квитками

Бонус на перший депозит від PartyPoker

PartyPoker надає можливість всім новим гравцям отримати бонус на перший депозит. Після того, як ви перший раз зробите депозит на ПатіПокер - вас чекають одразу два бонуси: квитками в Spins на 30 $ і Бонус 100% до 600 $.

Для того, щоб їх отримати - не потрібно вводити спеціальних бонусних кодів і т.д. З подробицями бонусів можна ознайомитися в цій статті далі.

Бонус 30$ квитками Spins

Spins – один з різновидів покеру, в якому беруть участь три гравці. Цей формат турнірів прийшов на зміну Jackpot Sit&Go. У грі присутній множник, за допомогою якого ви як мінімум подвоїте свій виграш в разі перемоги. Якщо ж вам пощастить зловити найбільший множник – у вас є шанс стати мільйонером. Поспішайте зареєструватися на PartyPoker, щоб випробувати цей новий формат турнірів.

PartyPoker дарує до 30$ в вигляді турнірних квитків на популярний формат турнірів Spins всім своїм користувачам. Від вас вимагається лише поповнити свій баланс в покер-румі. Після цього протягом шести днів вам будуть нараховані квитки в Spins.

Внесіть депозит 10$, після чого ви отримаєте 10$ в вигляді квитків і бонусів:

  • Кількість квитків в 1-й день: 1 квиток SPINS по 5$ + 5 квитків SPINS по 0,25$​
  • Кількість квитків у 2-й день: 5 квитків SPINS по 0,25$
  • Кількість квитків в 4-й день: 5 квитків SPINS по 0,25$
  • Кількість квитків в 6-й день: 5 квитків SPINS по 0,25$

Внесіть депозит 20$, після чого ви отримаєте 30$ в вигляді квитків і бонусів:

  • Кількість квитків в 1-й день: квиток SPINS по 5$ + 5 квитків SPINS по 1$​
  • Кількість квитків у 2-й день: квиток SPINS по 5 $ + 5 квитків SPINS по 1$
  • Кількість квитків в 4-й день: 4 квитки SPINS по 1$
  • Кількість квитків в 5-й день: 2 квитка SPINS по 3$

Вибір на яку суму отримати безкоштовні квитки залишається лише за вами. Призовий фонд джекпоту Spins становить 1 200 000$ і переможець гарантує собі 1 000 000$. Гравці, які посіли друге і третє місце заберуть приз розміром 100 000$.

Зверніть увагу, що дана пропозиція поширюється тільки на нових гравців, які раніше не вносили депозити на свій аккаунт в PartyPoker.

Бонус 100% до 600$

З бонусом 100% до 600$ теж все зрозуміло. Зробіть депозит на PartyPoker і отримуйте бонус 100% на перший депозит, але не більше 600$. Сума депозиту повинна бути від $10 і вище і внесена за одну транзакцію (роздільні платежі враховуватися не будуть).

Бонус на депозит буде автоматично зарахований на рахунок гравця після успішного внесення депозиту. Для отримання суми бонусу на депозит цілком, гравець повинен накопичити суму бонусу на депозит у вигляді балів лояльності в 4-кратному розмірі. Загальна сума балів лояльності повинна бути накопичена за 90 днів з моменту внесення депозиту.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.