Як зареєструватися на PartyPoker

PartyPoker реєстрація

Кожен новий користувач покер-руму стикається з тим, що йому потрібно завантажити та встановити клієнт на свій ПК або телефон. Зазвичай, це не займає багато часу, якщо робити все правильно і не здійснювати помилок.

Реєстрація на PartyPoker – це простий і легкий процес, який проходить кожен новий гравець покер-руму. Дотримуйтесь докладної інструкції з картинками по створенню нового аккаунта і через кілька хвилин ви зможете насолодитися грою в покер на просторах інтернету.

Як зареєструватися на ПатіПокер

Зареєструватися в покер-румі PartyPoker зможе будь-який покерист, тому що в цьому немає нічого складного. Все вийде за декілька кроків:

Крок 1
Крок 1

Насамперед відкрити офіційний сайт PartyPoker. У правому верхньому куті екрану розташована кнопка «Увійдіть» - натиснути на неї.

Крок 2
Крок 2

Перед вами відкриється перший етап реєстраційної форми, яку потрібно заповнити: придумати оригінальний нікнейм, який буде видно вашим суперникам за ігровими столами. Також не лінуйтеся створити складний пароль, який буде складатися з латинських букв і цифр, щоб шахраї не змогли його підібрати. Всі поля обов'язкові до заповнення.

Крок 3
Крок 3

У другій формі гравець зобов'язаний заповнити свої персональні дані (ім'я та прізвище, адресу проживання і т.д.). Зверніть увагу, що потрібно вказувати реальну інформацію, адже якщо ви спробуєте обдурити покер-рум, в майбутньому вам не вдасться пройти верифікацію аккаунта.

Крок 4
Крок 4

 Після заповнення всіх полів аккаунт на Патіпокер буде успішно створений і активований. Гравець зможе брати участь в безкоштовних турнірах і грати в покер на умовні фішки. Щоб отримати доступ до гри на реальні гроші - необхідно внести перший депозит

Скачати клієнт PartyPoker

Щоб пізнати смак гри в онлайн-покер, необхідно завантажити та встановити клієнт покер-руму Патіпокер з офіційного сайту. Просто натисніть «Завантажити та грати», як показано на зображенні нижче.

Потім встановіть клієнт і в формі входу введіть свої дані (логін і пароль), які ви вказали при реєстрації.

ПартіПокер 2019

​Додаткова інформація про реєстрацію на PartyPoker

  • Людина може створити в покер-румі лише один обліковий запис, тому до реєстрації потрібно ставитися серйозно. Якщо ви відкриєте на Патіпокер додатковий аккаунт, служба підтримки покер-руму через деякий час обов'язково виявить дане порушення і назавжди заблокує обидва аккаунта з можливою конфіскацією грошових коштів.
  • Обліковий запис Partypoker можна використовувати для входу і в інші продукти компанії, об'єднані під одним брендом.
  • Реєстрація в покер-румі – це безкоштовний процес, за який не знімається абонентська плата.
  • Гравець може в будь-який момент закрити свій аккаунт, надіславши запит в техпідтримку руму.
Поширені запитання
💡Чи можна створювати декілька акаунтів на ПатіПокер?

Ні, одна людина може створити лише один обліковий запас. Мультиакаунтинг заборонений і за нього служба безпеки банить користувачів.

✅Чому важливо правильно заповнювати дані при реєстрації на PartyPoker?

Тому що їх будуть звіряти з документами, які надасть гравець під час верифікації.

📈Де дізнатися список заборонених країн для реєстрації на ПатіПокер?

Цей список знаходиться в умовах і положеннях на офіційному сайті. Але, не хвилюйтеся, українцям дозволено грати в покер-румі.

✈️Чи можна грати через свій аккаунт знаходячись за кордоном?

Так, але перед цим потрібно повідомити службу підтримки PartyPoker надіславши листа на пошту.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.