Оновлено

Томмі Анджело «Складові покеру»

Томмі Анджело «Складові покеру»
0.0
«Elements of poker» («Складові покеру»/«Покер в деталях»/«Елементи покеру»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Томмі Анджело
Автор
Томмі Анджело

Книгу «Складові покеру» можна назвати не тільки навчальною, а й автобіографічною. Автор починає виклад матеріалу з особистої розповіді про те, як з'явилася ідея написати книгу і про що в ній піде мова. І вже з цього моменту уважний читач помітить відміну «Складові покеру» Анджело від стандартних покерних книг. Вона написана дуже простою мовою і буде зрозуміла навіть для відвертих новачків у покері.

Томмі зручно структурував книгу, розбивши на розділи в кожному з яких окремо розглядаються різні складові покеру. Кожному «елементу» гри автор присвятив окрему невелику статтю.

Книга сповнена доступних прикладів, малюнків, таблиць, схем, які допомагають сприймати теорію набагато легше, ніж сухо викладений текст.

«Складові покеру» – корисна і в той же час цікава книга про покер, яка зібрала багато позитивних відгуків від читачів.

Трохи про автора:

Томмі Анджело – професійний гравець в покер. Він почав грати з юного віку, потім став писати статті в журнали, проводити тренування і друкувати книги з покеру. На його рахунку три книжки. Крім «Складові покеру» (або як деякі переводять «Покер в деталях») Анджело написав «Історія гумки і інші покерні байки» 2011 року і «Покер без болю» 2017-го. Також Томмі довгі роки був професійним музикантом.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук