Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Томмі Анджело «Складові покеру»

Томмі Анджело «Складові покеру»
4.2
«Elements of poker» («Складові покеру»/«Покер в деталях»/«Елементи покеру»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Томмі Анджело
Автор
Томмі Анджело

Книгу «Складові покеру» можна назвати не тільки навчальною, а й автобіографічною. Автор починає виклад матеріалу з особистої розповіді про те, як з'явилася ідея написати книгу і про що в ній піде мова. І вже з цього моменту уважний читач помітить відміну «Складові покеру» Анджело від стандартних покерних книг. Вона написана дуже простою мовою і буде зрозуміла навіть для відвертих новачків у покері.

Томмі зручно структурував книгу, розбивши на розділи в кожному з яких окремо розглядаються різні складові покеру. Кожному «елементу» гри автор присвятив окрему невелику статтю.

Книга сповнена доступних прикладів, малюнків, таблиць, схем, які допомагають сприймати теорію набагато легше, ніж сухо викладений текст.

«Складові покеру» – корисна і в той же час цікава книга про покер, яка зібрала багато позитивних відгуків від читачів.

Трохи про автора:

Томмі Анджело – професійний гравець в покер. Він почав грати з юного віку, потім став писати статті в журнали, проводити тренування і друкувати книги з покеру. На його рахунку три книжки. Крім «Складові покеру» (або як деякі переводять «Покер в деталях») Анджело написав «Історія гумки і інші покерні байки» 2011 року і «Покер без болю» 2017-го. Також Томмі довгі роки був професійним музикантом.

Відгуки (10)
Аура користувача Vadimzp 261
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Автор добре розкриває тематику покеру розбиваючи її на розділи в яких показує як вибудовувати свою гру.

Аура користувача T_Maksymovych 507
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга написана простою мовою, що важливо для  розумінні новачкам. Привернуто уваги до дуже багато цікавих тем.

Аура користувача OlejeanCmates 1110
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Це не книга про стратегію. Більше стосується уважності та того, як думати про гру та свою присутність у ній. Він зосереджений переважно на живій грі. Однак її обов’язково потрібно прочитати всім, хто хоче досягти вищих рівнів у грі.

Аура користувача dEMENT0R 659
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

На мою думку, книга Томмі Анджело «Складові покеру» є важливим ресурсом для будь-якого, хто цікавиться грою в покер. Автор детально розглядає різні аспекти гри, розкриваючи стратегії та тактики. Від читача потрібен серйозний підхід до вивчення цієї книги, але вона надає цінний інсайт у світ покеру та може допомогти поліпшити вашу гру.

Аура користувача yuramu 1890
Україна yuramu Гуру
Гуру

непогана книга! проте на мою думку є більш цікавіші матеріали!

Аура користувача Skindeepp 658
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Авто розкриває ключові принципи та практичні поради, які допоможуть покращити гру та досягти більших успіхів за столами покеру.

Аура користувача serjio25 1138
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга буде цікава тільки для новачків. Для тих хто не перший день в покері тут немає нічого цікавого.

Аура користувача BuyGuns 206
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Ну що я можу сказати, книжка актуальна, але якщо ви дивитесь відео про покер та навчання 6-Max то її можна й не читати, Хоча в іншому випадку ви за день з книгою пройдете матеріал на декілька днів перегляду з розсусолюванням.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Томмі зручно структурував книгу, розбивши на розділи в кожному з яких окремо розглядаються різні складові покеру. Кожному «елементу» гри автор присвятив окрему невелику статтю.

Аура користувача Attikus 2421
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Складові покеру" від Томмі Анджело є цінним ресурсом для гравців покеру, які бажають покращити свої навички і розуміння гри. Автор детально розглядає різні аспекти покеру, зосереджуючись на ключових компонентах, які впливають на успіх гравця.

 У книзі Анджело розглядає такі теми, як позиція за столом, розігрування рук, зчитування супротивників, банкрол-менеджмент, контроль емоцій та багато іншого. Він надає конкретні поради, стратегічні підходи та ілюстрації, які допомагають читачам ліпше розуміти та вдосконалювати свою гру.

 Особлива цінність книги полягає в практичних порадах, які можна безпосередньо застосовувати за столом. Анджело надає детальні приклади, відображаючи різні ситуації, і пояснює, як зробити кращі рішення на основі доступної інформації.

 "Складові покеру" підходить для гравців з різним рівнем досвіду. Вона надає корисні інсайти, що допомагають розвивати стратегічне мислення та розширювати розуміння гри. Книга Анджело є цінним додатком до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру, який прагне покращити свої навички та досягти більш успішних результатів за столом.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.