Оновлено
04.07.2024

Ед Міллер «Холдем для початківців»

Ед Міллер «Холдем для початківців»
4.5
«Getting Started in Hold'em» («Холдем для початківців»)
Рік:
2005
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців». Просунутим гравцям читати її сенсу немає. Це дійсно посібник для новачків у покері. Там добре і детально описані правила і особливості гри в холдем (лімітний і безлімітний). Так як правила гри залишилися незмінними – книга залишається актуальною сьогодні.

Прочитайте «Холдем для початківців» Міллера, скачавши книгу в форматі PDF. Книга доступна тільки англійською мовою, так як для новачків у російськомовному співтоваристві існує багато інших, більш затребуваних книг. Якщо ви хочете навчитися покеру – ми радимо вам підписатися на наш ютуб канал.

Трохи про автора:

Крім «Холдему для початківців» на рахунку Еда Міллера ще 8 покерних книг, 4 з них він написав в якості співавтора разом з іншими гравцями, а 4 – сам. Він добре розбирається в психології і покеру і сам говорить про те, що пише для серйозних любителів, залишаючись при цьому успішним гравцем середніх лімітів.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
4.5
63 відгуки
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Ендрю Сейдман «Легка гра»
4.3
30 відгуків
Рік: 2009 / Тип: -
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Детальніше
Відгуки (21)
Аура користувача hart 1176
Україна hart Експерт
Експерт

Як тільки починав вивчати все про покер то однією з перших моїх книг була книга Ед Міллер «Холдем для початківців». Вона мені дуже допомогла.

Аура користувача ALVAZA 206
Україна ALVAZA Фанат
Фанат

👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️

Аура користувача Deadpool_UKR 4285
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

Базова книга, яка особливо не виділяється на фоні подібних таких же. Загалом, якщо більше нема чого почитати - то можна розглянути і її.

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 482
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Холдем для початківців" від Еда Міллера - це прекрасний посібник для тих, хто тільки починає вивчати гру в покер, зокрема варіант техаського холдему.

Книга відмінно пояснює основні концепції гри, надає практичні поради та стратегії, які допоможуть новачкам розібратися у грі та покращити свої результати.

Зрозумілий стиль написання та чіткі приклади роблять цю книгу ідеальним вибором для початківців у світі покеру.

Аура користувача mikki_19 948
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

для початківців книга буде справжньою знахідкою, так що обов'язково до прочитання або прослуховування

Аура користувача victorias 8912
Україна victorias Еліта
Еліта

Одна з найкращих книг для тих, хто тільки починає знайомство з покером. Автор детально розглядає основи гри у Техаський Холдем, пояснює стратегії гри на початковому рівні, а також надає корисні поради для новачків. ЧОд Міллер вміло пояснює ключові поняття покеру і допомагає читачам зрозуміти, як виробити правильний підхід до гри. Крім того, книга містить багато прикладів і порад, які можуть допомогти покращити гру новачкам. 

Аура користувача bufendroll 224
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Книга містить всю необхідну інформацію, щоб почати грати в покер.

Аура користувача svitlana74 462
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Непогана книга в якій ви знайдете пояснення основних правил та стратегій

Аура користувача rostuk95 305
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Книга досить гарно написана і допоможе початківцям познайомитися з покерос

Аура користувача VaKa89 4841
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

Книга яка найкраще підійде людям, які бажають освоїти базу для гри в покер.  Книга  пояснює і розповідає основу  покеру як ігри .

Аура користувача syslik_ 153
Україна syslik_
Без статусу

Книги сьогодні – не найпопулярніший спосіб вчитися покеру, їх витіснили відео та стрими на ютубі та твічі. Не багато новачків досі починають знайомство з грою саме з літератури.

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Хороший варіант для гравців-початківців у покер. Досить зрозуміло розповідається як налаштувати свою гру та досягати успіху.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Є багато цікавої інформації від від автора по ліміт холдему! 

Аура користувача OlejeanCmates 4168
Україна OlejeanCmates Еліта
Еліта

Це справді чудова книга, яка навчить вас основам холдему. У цій книзі йдеться про стратегію короткого стеку. Автор підсумовує важливу інформацію в кінці кожного розділу, щоб допомогти вам закріпити запропоновані концепції. Найважливіше те, що книга надзвичайно зрозуміла, проста і легка для читання.

Аура користувача dEMENT0R 602
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Я рекомендую цю книгу для тих, хто тільки починає свій шлях в світі Техаського Холдему і бажає стати впевненими гравцями. Дійсно крутий посібник для першачків (сказав як в школі))))


Аура користувача yuramu 2309
Україна yuramu Гуру
Гуру

сам автор дуже добре розбирається в психології, і на початку вашої карєри вона як вам буде потрібна , всі відчування переїздів і погано зіграних рук! проте є ще багато гарних книжок для новачків!

Аура користувача 3Ta5r 223
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Прочитайте "Холдем для початківців" і зможете стати експертом.

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга містить всю необхідну інформацію, щоб почати грати в покер.

Аура користувача serjio25 4525
Україна serjio25 Еліта
Еліта

Книга не перевантажена складними термінами. Читається легко, тому підійде навіть для абсолютних новачків.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців».

Аура користувача Attikus 5040
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Холдем для початківців" від Еда Міллера - це відмінний ресурс для тих, хто тільки починає вивчати покерну гру "Техаський Холдем". Автор пропонує чітке пояснення основних правил, стратегій і тактик, які варто використовувати на різних стадіях гри.

 Книга написана легкою і доступною мовою, що робить її читання приємним і зрозумілим навіть для абсолютних новачків. Автор також надає корисні поради щодо позиції за столом, вибору стартових рук та управління банкролем.

 Завдяки "Холдему для початківців" читачі отримують важливі знання, які можна застосовувати при грі в покер і поліпшити свої результати. Ця книга є відмінним вступом до світу покеру для новачків і може стати початковим кроком на шляху до освоєння цієї захоплюючої гри.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.