Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Ед Міллер «Холдем для початківців»

Ед Міллер «Холдем для початківців»
4.5
«Getting Started in Hold'em» («Холдем для початківців»)
Рік:
2005
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців». Просунутим гравцям читати її сенсу немає. Це дійсно посібник для новачків у покері. Там добре і детально описані правила і особливості гри в холдем (лімітний і безлімітний). Так як правила гри залишилися незмінними – книга залишається актуальною сьогодні.

Прочитайте «Холдем для початківців» Міллера, скачавши книгу в форматі PDF. Книга доступна тільки англійською мовою, так як для новачків у російськомовному співтоваристві існує багато інших, більш затребуваних книг. Якщо ви хочете навчитися покеру – ми радимо вам підписатися на наш ютуб канал.

Трохи про автора:

Крім «Холдему для початківців» на рахунку Еда Міллера ще 8 покерних книг, 4 з них він написав в якості співавтора разом з іншими гравцями, а 4 – сам. Він добре розбирається в психології і покеру і сам говорить про те, що пише для серйозних любителів, залишаючись при цьому успішним гравцем середніх лімітів.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
4.5
39 відгуків
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Ендрю Сейдман «Легка гра»
4.4
14 відгуків
Рік: 2009 / Тип: -
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Детальніше
Відгуки (11)
Аура користувача syslik_ 142
Україна syslik_
Без статусу

Книги сьогодні – не найпопулярніший спосіб вчитися покеру, їх витіснили відео та стрими на ютубі та твічі. Не багато новачків досі починають знайомство з грою саме з літератури.

Аура користувача Vadimzp 257
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Хороший варіант для гравців-початківців у покер. Досить зрозуміло розповідається як налаштувати свою гру та досягати успіху.

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Є багато цікавої інформації від від автора по ліміт холдему! 

Аура користувача OlejeanCmates 994
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Це справді чудова книга, яка навчить вас основам холдему. У цій книзі йдеться про стратегію короткого стеку. Автор підсумовує важливу інформацію в кінці кожного розділу, щоб допомогти вам закріпити запропоновані концепції. Найважливіше те, що книга надзвичайно зрозуміла, проста і легка для читання.

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Я рекомендую цю книгу для тих, хто тільки починає свій шлях в світі Техаського Холдему і бажає стати впевненими гравцями. Дійсно крутий посібник для першачків (сказав як в школі))))


Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

сам автор дуже добре розбирається в психології, і на початку вашої карєри вона як вам буде потрібна , всі відчування переїздів і погано зіграних рук! проте є ще багато гарних книжок для новачків!

Аура користувача 3Ta5r 169
Україна 3Ta5r
Без статусу

Прочитайте "Холдем для початківців" і зможете стати експертом.

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга містить всю необхідну інформацію, щоб почати грати в покер.

Аура користувача serjio25 978
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга не перевантажена складними термінами. Читається легко, тому підійде навіть для абсолютних новачків.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців».

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Холдем для початківців" від Еда Міллера - це відмінний ресурс для тих, хто тільки починає вивчати покерну гру "Техаський Холдем". Автор пропонує чітке пояснення основних правил, стратегій і тактик, які варто використовувати на різних стадіях гри.

 Книга написана легкою і доступною мовою, що робить її читання приємним і зрозумілим навіть для абсолютних новачків. Автор також надає корисні поради щодо позиції за столом, вибору стартових рук та управління банкролем.

 Завдяки "Холдему для початківців" читачі отримують важливі знання, які можна застосовувати при грі в покер і поліпшити свої результати. Ця книга є відмінним вступом до світу покеру для новачків і може стати початковим кроком на шляху до освоєння цієї захоплюючої гри.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.