Ед Міллер «Холдем для початківців»

Ед Міллер «Холдем для початківців»

Оригінальна назва: «Getting Started in Hold'em» («Холдем для початківців»)

Автор: Ед Міллер

Рік: 2005

Мова: Англійська

Розділ: Книги для новачків

Дисципліни: лімітний і безлімітний холдем

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців». Просунутим гравцям читати її сенсу немає. Це дійсно посібник для новачків у покері. Там добре і детально описані правила і особливості гри в холдем (лімітний і безлімітний). Так як правила гри залишилися незмінними – книга залишається актуальною сьогодні.

Прочитайте «Холдем для початківців» Міллера, скачавши книгу в форматі PDF. Книга доступна тільки англійською мовою, так як для новачків у російськомовному співтоваристві існує багато інших, більш затребуваних книг. Якщо ви хочете навчитися покеру – ми радимо вам підписатися на наш ютуб канал.

Трохи про автора:

Крім «Холдему для початківців» на рахунку Еда Міллера ще 8 покерних книг, 4 з них він написав в якості співавтора разом з іншими гравцями, а 4 – сам. Він добре розбирається в психології і покеру і сам говорить про те, що пише для серйозних любителів, залишаючись при цьому успішним гравцем середніх лімітів.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук