Оновлено

Ед Міллер «Холдем для початківців»

Ед Міллер «Холдем для початківців»
0.0
«Getting Started in Hold'em» («Холдем для початківців»)
Рік:
2005
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер

Після випуску в 2004 році спільно з Девідом Скланскі і Мейсоном Мальмутом книги «Гра в холдем на низьких лімітах», де вони дають рекомендації як можна вигравати багато грошей, граючи як професіонал, в 2005 році світ побачила перша особиста книга Міллера «Холдем для початківців». Просунутим гравцям читати її сенсу немає. Це дійсно посібник для новачків у покері. Там добре і детально описані правила і особливості гри в холдем (лімітний і безлімітний). Так як правила гри залишилися незмінними – книга залишається актуальною сьогодні.

Прочитайте «Холдем для початківців» Міллера, скачавши книгу в форматі PDF. Книга доступна тільки англійською мовою, так як для новачків у російськомовному співтоваристві існує багато інших, більш затребуваних книг. Якщо ви хочете навчитися покеру – ми радимо вам підписатися на наш ютуб канал.

Трохи про автора:

Крім «Холдему для початківців» на рахунку Еда Міллера ще 8 покерних книг, 4 з них він написав в якості співавтора разом з іншими гравцями, а 4 – сам. Він добре розбирається в психології і покеру і сам говорить про те, що пише для серйозних любителів, залишаючись при цьому успішним гравцем середніх лімітів.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
0.0
0 відгуків
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Ендрю Сейдман «Легка гра»
0.0
0 відгуків
Рік: 2009 / Тип: -
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Детальніше
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук