Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»
4.4
«Your Worst Poker Enemy: Master the Mental Game» («Ваш найлютіший покерний ворог. Як опанувати психологією гри» / «Твій найстрашніший покерний ворог: удосконалюється в ментальних аспектах гри»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Алан Скунмейкер
Автор
Алан Скунмейкер

Видатний гравець в покер Стю Ангер колись сказав: «За столом ваш найгірший ворог це ви самі». Ця фраза відкриває книгу Скунмейкера «Ваш найлютіший покерний ворог» і стає її гаслом. Доктор психології розвиває думку про те, що гравець часто створює сам собі більше проблем, ніж його опоненти. Він намагається навчити читачів уникати подібного і грати собі на благо.

Ви розігруєте руки, які повинні скинути? Заходьте час від часу дуже далеко, сподіваючись на удачу, при цьому знаючи, що робите кол не по шансам? Намагаєтеся відігратися розуміючи, що граєте далеко не в кращій формі? Гнів і агресія іноді впливають на ваші рішення?

Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне або відразу на кілька зі згаданих вище запитань – не турбуйтеся! Книга «Ваш найлютіший покерний ворог» показує, як пожинати всі переваги накопичених вами знань про покер, допомагаючи ідентифікувати і зупиняти психологічні помилки.

Це книга, яка просто повинна бути в бібліотеці покериста. У ній розглядаються найважливіші моменти, які ви навряд чи зустрінете в інших покерних книгах, наприклад:

використання інтуїції проти логіки;

оцінка свого становища і рівня опонентів;

розуміння впливу підсвідомості і емоційних чинників;

вміння пристосовуватися до змін;

вміння справлятися зі стресом.

Досвідчений покерний психолог допоможе вам розпізнати і перемогти згубні психологічні чинники, які спотворюють ваше сприйняття про себе, інших гравців і самої гри, при цьому сповільнюючи вас на шляху до кращих покеру результатами, які ви можете досягти.

Прочитайте «Ваш найлютіший покерний ворог» Скунмейкер, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Доктор психологічних наук Алан Скунмейкер зараз живе в Лас-Вегасі. На його рахунку кілька книг з психології, в тому числі присвячених безпосередньо покерній тематиці. Раніше він викладав у різних університетах і писав колонку на відомому покерному ресурсі.

Відгуки (15)
Аура користувача PIROZOK1 222
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Книга орієнтована на психологічний стан гравця, оцінка свого становища і рівня опонентів, вміння справлятися зі стресом, використання інтуїції проти логіки.

Аура користувача svitlana74 301
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

В книзі ви знайдете інформацію яка дозволить вам покращити свої навики в аналізі противників

Аура користувача rostuk95 302
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить цікава книга яка навчить вас розуміти психологію гри

Аура користувача VaKa89 1015
Україна VaKa89 Експерт
Експерт

Книга, в якій розповідається про важливість інтуїції, психології, здатності підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, розумінні того, що відбувається за покерним столом.

Аура користувача BuyGuns 211
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

У ній Алан розповідає про те, як правильно оцінювати свої сили, граючи за столом. Вчить контролювати свої емоції, керуватися виключно логікою. Рекомендує забути про страхи, зосередившись на тому, що відбувається. Теми, які зачіпаються в матеріалі: боротьба зі стресом; розуміння гри; чесне виявлення власних недоліків, робота над їх усуненням; опір почуттю гніву, радості і відчаю (тільки мислення, концентрація); розуміння багатьох емоційних факторів, які впливають на рішення покерист

Аура користувача Vadimzp 326
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Покерний психолог теж потрібний гравцям як і тренер! В онлайні трохи все інакше.

Аура користувача Deadpool_UKR 2021
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Ну тут все з чим стикаєтсья середньостатистичний гравець. Нажаль. Але описано чітко і варіанти рішень є. Можна обдумати і покращити свій стан і під час гри і після неї.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Боротися з своїми недолікаи адже вчитися краще всього на своїх помилках. Боротися з тільтом багато психологічних факторів які впливать на вашу гру описано в книзі .

Аура користувача OlejeanCmates 2401
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Автор дає вказівки, необхідні для того, щоб «виправитися», щоб грати на оптимальному рівні. Покер у великій мірі є «гра розуму», і ця книга головним чином зосереджена на розумі гравця, і зокрема на тих «чинниках розуму», які сприяють програшу. Він обговорює різні причини програшної гри та те, що ви можете зробити, щоб виправити звички програшу.

Аура користувача dEMENT0R 664
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

У порівнянні з "Вашим найкращим покерним другом," ця книга глибше вдавається у психологічні аспекти гри і спрямована на розуміння власних емоцій та реакцій за столом. Вона надає цінні інсайти та стратегії для подолання негативних аспектів гри і покращення своєї продуктивності. Обидві книги Алана Скунмейкера є корисними для розвитку навичок у покері і можуть бути важливими доповненнями для будь-якого покерного гравця.

Аура користувача yuramu 2356
Україна yuramu Гуру
Гуру

Дуже цікава тема на рахунок інтуїції як вона у вас працює...інколи інтуітивно можна переграти суперника!

Аура користувача Skindeepp 753
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Бувають ситуації коли сам себе починаєш накручувати і вже не знаєш яке рішення правильне.

Аура користувача serjio25 2232
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Ця книга допомогає в умінні аналізувати себе, суперника і взагалі гру.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Це книга, яка просто повинна бути в бібліотеці покериста. У ній розглядаються найважливіші моменти, які ви навряд чи зустрінете в інших покерних книгах

Аура користувача Attikus 4584
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Ваш найлютіший покерний ворог" від Алана Скунмейкера є цікавим і корисним ресурсом для покерних гравців, які бажають покращити свої навички в аналізі супротивників і розумінні їх психології. Автор пропонує глибокий взгляд на стратегії і тактики, які можуть допомогти здолати найскладніших супротивників за покерним столом.

 У книзі Скунмейкер досліджує різні типи покерних гравців і надає поради щодо виявлення їх слабкостей і ефективного використання цієї інформації. Він розглядає такі аспекти, як читання тілесної мови, психологічні стратегії, створення образу за столом та багато іншого. Автор дає цінні поради, як впливати на рішення супротивників і використовувати їх слабкі моменти.

 Однією з переваг книги є її фокус на психологічних аспектах покеру. Скунмейкер пропонує читачам зрозуміти, що супротивники - це не лише картки, а люди зі своїми мотиваціями, емоціями і слабкостями. Він надає стратегії, які допомагають гравцям використовувати цю інформацію для своєї переваги.

 "Ваш найлютіший покерний ворог" є цінним доповненням до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру. Вона надає глибокий інсайт в аналіз супротивників та психологію гри. Завдяки цікавим порадам та реальним прикладам, автор допомагає гравцям розвивати свою гру та бути кращими в покерній арені.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.