Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»
4.6
«Your Worst Poker Enemy: Master the Mental Game» («Ваш найлютіший покерний ворог. Як опанувати психологією гри» / «Твій найстрашніший покерний ворог: удосконалюється в ментальних аспектах гри»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Алан Скунмейкер
Автор
Алан Скунмейкер

Видатний гравець в покер Стю Ангер колись сказав: «За столом ваш найгірший ворог це ви самі». Ця фраза відкриває книгу Скунмейкера «Ваш найлютіший покерний ворог» і стає її гаслом. Доктор психології розвиває думку про те, що гравець часто створює сам собі більше проблем, ніж його опоненти. Він намагається навчити читачів уникати подібного і грати собі на благо.

Ви розігруєте руки, які повинні скинути? Заходьте час від часу дуже далеко, сподіваючись на удачу, при цьому знаючи, що робите кол не по шансам? Намагаєтеся відігратися розуміючи, що граєте далеко не в кращій формі? Гнів і агресія іноді впливають на ваші рішення?

Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне або відразу на кілька зі згаданих вище запитань – не турбуйтеся! Книга «Ваш найлютіший покерний ворог» показує, як пожинати всі переваги накопичених вами знань про покер, допомагаючи ідентифікувати і зупиняти психологічні помилки.

Це книга, яка просто повинна бути в бібліотеці покериста. У ній розглядаються найважливіші моменти, які ви навряд чи зустрінете в інших покерних книгах, наприклад:

використання інтуїції проти логіки;

оцінка свого становища і рівня опонентів;

розуміння впливу підсвідомості і емоційних чинників;

вміння пристосовуватися до змін;

вміння справлятися зі стресом.

Досвідчений покерний психолог допоможе вам розпізнати і перемогти згубні психологічні чинники, які спотворюють ваше сприйняття про себе, інших гравців і самої гри, при цьому сповільнюючи вас на шляху до кращих покеру результатами, які ви можете досягти.

Прочитайте «Ваш найлютіший покерний ворог» Скунмейкер, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Доктор психологічних наук Алан Скунмейкер зараз живе в Лас-Вегасі. На його рахунку кілька книг з психології, в тому числі присвячених безпосередньо покерній тематиці. Раніше він викладав у різних університетах і писав колонку на відомому покерному ресурсі.

Подібні книги
Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1160
Україна yuramu Експерт
Експерт

Дуже цікава тема на рахунок інтуїції як вона у вас працює...інколи інтуітивно можна переграти суперника!

Аура користувача Skindeepp 517
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Бувають ситуації коли сам себе починаєш накручувати і вже не знаєш яке рішення правильне.

Аура користувача serjio25 549
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Ця книга допомогає в умінні аналізувати себе, суперника і взагалі гру.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Це книга, яка просто повинна бути в бібліотеці покериста. У ній розглядаються найважливіші моменти, які ви навряд чи зустрінете в інших покерних книгах

Аура користувача Attikus 1371
Україна Attikus Експерт
Експерт

 Книга "Ваш найлютіший покерний ворог" від Алана Скунмейкера є цікавим і корисним ресурсом для покерних гравців, які бажають покращити свої навички в аналізі супротивників і розумінні їх психології. Автор пропонує глибокий взгляд на стратегії і тактики, які можуть допомогти здолати найскладніших супротивників за покерним столом.

 У книзі Скунмейкер досліджує різні типи покерних гравців і надає поради щодо виявлення їх слабкостей і ефективного використання цієї інформації. Він розглядає такі аспекти, як читання тілесної мови, психологічні стратегії, створення образу за столом та багато іншого. Автор дає цінні поради, як впливати на рішення супротивників і використовувати їх слабкі моменти.

 Однією з переваг книги є її фокус на психологічних аспектах покеру. Скунмейкер пропонує читачам зрозуміти, що супротивники - це не лише картки, а люди зі своїми мотиваціями, емоціями і слабкостями. Він надає стратегії, які допомагають гравцям використовувати цю інформацію для своєї переваги.

 "Ваш найлютіший покерний ворог" є цінним доповненням до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру. Вона надає глибокий інсайт в аналіз супротивників та психологію гри. Завдяки цікавим порадам та реальним прикладам, автор допомагає гравцям розвивати свою гру та бути кращими в покерній арені.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.