Оновлено

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»

Алан Скунмейкер «Ваш найлютіший покерний ворог»
0.0
«Your Worst Poker Enemy: Master the Mental Game» («Ваш найлютіший покерний ворог. Як опанувати психологією гри» / «Твій найстрашніший покерний ворог: удосконалюється в ментальних аспектах гри»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Алан Скунмейкер
Автор
Алан Скунмейкер
Подібні книги

Видатний гравець в покер Стю Ангер колись сказав: «За столом ваш найгірший ворог це ви самі». Ця фраза відкриває книгу Скунмейкера «Ваш найлютіший покерний ворог» і стає її гаслом. Доктор психології розвиває думку про те, що гравець часто створює сам собі більше проблем, ніж його опоненти. Він намагається навчити читачів уникати подібного і грати собі на благо.

Ви розігруєте руки, які повинні скинути? Заходьте час від часу дуже далеко, сподіваючись на удачу, при цьому знаючи, що робите кол не по шансам? Намагаєтеся відігратися розуміючи, що граєте далеко не в кращій формі? Гнів і агресія іноді впливають на ваші рішення?

Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне або відразу на кілька зі згаданих вище запитань – не турбуйтеся! Книга «Ваш найлютіший покерний ворог» показує, як пожинати всі переваги накопичених вами знань про покер, допомагаючи ідентифікувати і зупиняти психологічні помилки.

Це книга, яка просто повинна бути в бібліотеці покериста. У ній розглядаються найважливіші моменти, які ви навряд чи зустрінете в інших покерних книгах, наприклад:

використання інтуїції проти логіки;

оцінка свого становища і рівня опонентів;

розуміння впливу підсвідомості і емоційних чинників;

вміння пристосовуватися до змін;

вміння справлятися зі стресом.

Досвідчений покерний психолог допоможе вам розпізнати і перемогти згубні психологічні чинники, які спотворюють ваше сприйняття про себе, інших гравців і самої гри, при цьому сповільнюючи вас на шляху до кращих покеру результатами, які ви можете досягти.

Прочитайте «Ваш найлютіший покерний ворог» Скунмейкер, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Доктор психологічних наук Алан Скунмейкер зараз живе в Лас-Вегасі. На його рахунку кілька книг з психології, в тому числі присвячених безпосередньо покерній тематиці. Раніше він викладав у різних університетах і писав колонку на відомому покерному ресурсі.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук