Андрій Стрєльцов «Концепція успіху в онлайн-МТТ» (том 1,2)

Андрій Стрєльцов «Концепція успіху в онлайн-МТТ» (том 1,2)

Оригінальна назва: «Концепція успіху в онлайн-МТТ. Сучасні прийоми і методи для успішної гри у покерних турнірах».

Автор: Андрій "TylerRM" Стрєльцов

Рік: 2013

Мова: Російська

Розділ: Книги про турнірний покер

Дисципліни: безлімітний холдем

Двотомник «Концепція успіху в онлайн-МТТ» написаний білоруським профі Андрієм Стрєльцовим в 2013 році. Це одна з нових книг про турнірний покер і одна з небагатьох, у яких мова йде про онлайн-МТТ.

Андрій пише про те, як потрібно грати сучасні турніри в онлайні і як ухвалювати максимально правильні рішення проти гравців, про яких у вас практично немає інформації. У своїй книзі білорус поділився накопиченими за 5 років ігрової практики знаннями щодо банкрол-менеджменту, складів і типів гравців, корисного софта, статистичних показників, налаштувань HUD, ігор на різних стадіях турніру і про багато іншого.

Прочитайте «Концепція успіху в онлайн-МТТ» Стрєльцова у двох томах, завантаживши книжку у форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

В обох книгах автор особливу увагу приділив практичній стороні запитання і проаналізував багато роздач. Другий том є безпосереднім продовженням першого, тому книжки варто читати саме в такому порядку, в якому їх поставив покерист.

Трохи про автора:

Андрій Стрєльцов, також відомий, як "TylerRM" і "I am Bobbie" (нік на Старзах) – білоруський МТТ-професіонал. Книжка була написана ним в 22 роки. І вже на той момент він 5 років заробляв покером на життя.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук