Дасті Шмідт «Ставтеся до покеру як до бізнесу»

Дасті Шмідт «Ставтеся до покеру як до бізнесу»

Оригінальна назва: «Treat Your Poker Like a Business» («Ставтеся до покеру як до бізнесу»)

Автор: Дасті "Leatheras" Шмідт

Рік: 2011

Мова: Російська

Розділ: Книги про психологію покеру

Дисципліни: холдем

Автора книги «Ставтеся до покеру як до бізнесу» Дасті Шмідта в один час можна було назвати еталоном справжнього професійного онлайн-покериста – він грав багато і примудрявся щомісяця виводити в плюс. Сам покерист пояснює свій успіх правильним ставленням до гри. Про це і йдеться в його книжці.

«Ставтеся до покеру як до бізнесу» – це не книжка з теорії або набір оповідань «бувалих». Її швидше можна віднести до літератури по психології покеру. Вона допомагає читачу подивитися на гру зовсім інакше.

Як говорить сам автор, книга розповідає про те, як грати в кращий покер і перетворити ігрові успіхи в гроші. Вона буде корисна покеристам різного рівня, але в першу чергу її рекомендується прочитати тим, хто хоче, щоб онлайн-покер став їхньою професією і основним джерелом доходу.

Трохи про автора:

Дасті Шмідт успішний покерист, що прославився в онлайні під псевдонімом "Leatheras". Він відомий своєю старанністю. У кращі роки Дасті міг одночасно грати за 20 столами і практично не відлучатися від комп'ютера протягом багатьох годин. Це дозволяло йому відігравати 100 000 рук на місяць. До «Чорної п'ятниці» в кар'єрі Шмідта не було мінусових місяців. На його рахунку понад 4 000 000$ виграних у онлайн-покері. Деякий час він був представником команди ПокерСтарс.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук