Оновлено

Алан Скунмейкер «Ваш найкращий покерний друг»

Алан Скунмейкер «Ваш найкращий покерний друг»
0.0
«Your Best Poker Friend: Increase Your Mental Edge and Maximize Your Profits» («Ваш найкращий покерний друг. Як збільшити свою психологічну перевагу» / «Твій кращий покерний друг: підсилюй свою ментальну перевага і максимізує свій профіт»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Алан Скунмейкер
Автор
Алан Скунмейкер

У своїй книзі «Ваш найгірший покерний ворог» Алан Скунмейкер пояснив читачам, що багато з їхніх помилок за столом носять психологічний, а не стратегічний характер, і спробував навчити справлятися з цим. Слідом за нею він опублікував книгу «Ваш найкращий покерний друг», мета якої допомогти гравцям отримати видатні результати, які вони хочуть і заслуговують.

Але якщо в першій книзі Скунмейкер стверджував, що ви і є вашим найлютішим ворогом, то в цьому виданні він показав зворотний бік медалі, яка розглядає вас як свого ж найкращого друга.

Автор намагається розкрити ваш справжній потенціал – він допомагає вам проаналізувати ваші цілі, чітко зрозуміти, чого ви хочете досягти і як це можна зробити.

Прочитавши книгу ви зрозумієте ключові моменти довгострокового планування гри і розвитку, і зможете прояснити для себе повномасштабну картину того, як: ефективно навчатися, відстежувати свої результати і ситуацію в цілому, збільшувати свою перевагу, правильно грати в безлімітний холдем, оцінювати свої активи і зобов'язання, планувати свою покерну кар'єру.

Так як гравці стають розумнішими, а гра складнішою, то є одна перевага, на яку вам можна розраховувати: грати з розкриттям вашого повного потенціалу. Доктор Скунмейкер допоможе вам зробити це, і ви зможете максимізувати своє задоволення від процесу гри – а також свій профіт.

Прочитайте «Ваш найкращий покерний друг» Скунмейкер, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Відомий психолог, доктор Алан Скунмейкер викладав в декількох університетах і вів дослідницьку діяльність. Крім цього він регулярно писав колонку про покерну психологію на Poker Digest. На його рахунку авторство і співавторство 5 книг з психології (в т.ч. окремо покерної психології) і 3 монографії.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук