Оновлено

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»
0.0
«Harrington on Modern Tournament Poker» («Посібник Харрінгтона із сучасного турнірного покеру»)
Рік:
2014
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Білл Роберті
Автор
Білл Роберті

Найсвіжіша книжка легендарного Дена Харрінгтона – «Харрінгтон про сучасний турнірний покер», опублікована у 2014 році. Її можна назвати негласним четвертим томом серії книжок «Харрінгтон про холдем», написаних в 2004-2006 роках. Незважаючи на те, що багато авторитетних покеристів вважають тритомник Харрінгтона і Роберти про турніри з безлімітного холдему актуальним і донині, сам автор вирішив внести деякі поправки і поділитися новою інформацією.

Книжка ще не була перекладена на українську чи російську мову, а англомовну версію поки що можна завантажити лише за гроші.

Завантажити «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» у pdf (платна версія англійською мовою)

Прочитати «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» 2014 року можна буде на Cardmates, як тільки книжка з'явиться у вільному доступі у форматі PDF або Fb2. Зараз же рекомендуємо вам ознайомиться з трьома томами «Харрінгтон про холдем» у нашій бібліотеці.

Трохи про авторів:

З 2004 року відомий профі і член Залу Слави Ден Харрінгтон, на рахунку якого понад 6,6 мільйона призових у живих турнірах, в співавторстві з професійним гравцем і письменником про шахи і нарди Білом Роберті, що захопився покером, написали 7 книжок про покерні турніри і кеш-ігри з безлімітного холдему. Їх роботи високо оцінюються покерною спільнотою.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук