Користувач Lucy7
Автор
Lucy7
Оновлено

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»
0.0
«Harrington on Modern Tournament Poker» («Посібник Харрінгтона із сучасного турнірного покеру»)
Рік:
2014
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Білл Роберті
Автор
Білл Роберті

Найсвіжіша книжка легендарного Дена Харрінгтона – «Харрінгтон про сучасний турнірний покер», опублікована у 2014 році. Її можна назвати негласним четвертим томом серії книжок «Харрінгтон про холдем», написаних в 2004-2006 роках. Незважаючи на те, що багато авторитетних покеристів вважають тритомник Харрінгтона і Роберти про турніри з безлімітного холдему актуальним і донині, сам автор вирішив внести деякі поправки і поділитися новою інформацією.

Книжка ще не була перекладена на українську чи російську мову, а англомовну версію поки що можна завантажити лише за гроші.

Завантажити «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» у pdf (платна версія англійською мовою)

Прочитати «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» 2014 року можна буде на Cardmates, як тільки книжка з'явиться у вільному доступі у форматі PDF або Fb2. Зараз же рекомендуємо вам ознайомиться з трьома томами «Харрінгтон про холдем» у нашій бібліотеці.

Трохи про авторів:

З 2004 року відомий профі і член Залу Слави Ден Харрінгтон, на рахунку якого понад 6,6 мільйона призових у живих турнірах, в співавторстві з професійним гравцем і письменником про шахи і нарди Білом Роберті, що захопився покером, написали 7 книжок про покерні турніри і кеш-ігри з безлімітного холдему. Їх роботи високо оцінюються покерною спільнотою.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук