Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про сучасний турнірний покер»
4.5
«Harrington on Modern Tournament Poker» («Посібник Харрінгтона із сучасного турнірного покеру»)
Рік:
2014
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Білл Роберті
Автор
Білл Роберті

Найсвіжіша книжка легендарного Дена Харрінгтона – «Харрінгтон про сучасний турнірний покер», опублікована у 2014 році. Її можна назвати негласним четвертим томом серії книжок «Харрінгтон про холдем», написаних в 2004-2006 роках. Незважаючи на те, що багато авторитетних покеристів вважають тритомник Харрінгтона і Роберти про турніри з безлімітного холдему актуальним і донині, сам автор вирішив внести деякі поправки і поділитися новою інформацією.

Книжка ще не була перекладена на українську чи російську мову, а англомовну версію поки що можна завантажити лише за гроші.

Завантажити «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» у pdf (платна версія англійською мовою)

Прочитати «Харрінгтон про сучасний турнірний покер» 2014 року можна буде на Cardmates, як тільки книжка з'явиться у вільному доступі у форматі PDF або Fb2. Зараз же рекомендуємо вам ознайомиться з трьома томами «Харрінгтон про холдем» у нашій бібліотеці.

Трохи про авторів:

З 2004 року відомий профі і член Залу Слави Ден Харрінгтон, на рахунку якого понад 6,6 мільйона призових у живих турнірах, в співавторстві з професійним гравцем і письменником про шахи і нарди Білом Роберті, що захопився покером, написали 7 книжок про покерні турніри і кеш-ігри з безлімітного холдему. Їх роботи високо оцінюються покерною спільнотою.

Відгуки (27)
Аура користувача Uzhgorod 174
Україна Uzhgorod
Без статусу

Класна книга, подобається вивчати подану інформацію автором

Аура користувача BuyGuns 181
Україна BuyGuns
Без статусу

Дивно, як Харрінгтон вдається так майстерно описати всі підводні течії турнірного холдему. Безумовно, цю книгу має прочитати кожен покерист, який серйозно налаштований забивати долари на грі. Для себе після прочитання книги підкреслив кілька прийомів, які дуже допомагають мені обігравати опонентів.

Аура користувача Komar 337
Україна Komar Фанат
Фанат

На мою думку будь яка книга про покер від визнаних людей варта уваги. Чи візьмете ви щось з неї чи ні, це особисте кожного читача.

Аура користувача VlaOks 605
Україна VlaOks Експерт
Експерт

Ось, люди не тільки грають, але і діляться знаннями! Треба читати, поповнювати знання!

Аура користувача Vadimzp 256
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Дуже допоможе для турнірних гравців на різних стадіях гри.

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Сучасна книга! дуже корисний матеріал від професіонала добре вдосконалите свою гру!

Аура користувача alneal 196
Україна alneal
Без статусу

Харрінгтон це легенда ,читати усім!!!!

може дещо застаріло,але все ще надзвичайно корисна книга!!!!

Аура користувача Roman1995 367
Україна Roman1995 Фанат
Фанат

Ден Харрінгтон, Біл Роберті «Кеш по Харрінгтону» (2 томи, 2008 рік) Харрінгтон – покерний професіонал, а Роберті – професійний письменник. Спільно вони видали одну із найкращих книг для кеш-гравців у двох томах. У ній багато глибокої інформації, але все зручно структуровано, тому легко засвоюється початківцями. Автори розповідають секрети оптимальної гри у різних стеках, складах та на різних позиціях за кеш-столом.

Аура користувача OlejeanCmates 986
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Книга знайомить читачів з підводними течіями турнірного покеру і дає практичні поради, як заробляти на грі в покер. Сучасна версія попереднього тритомника автора.

Аура користувача PingviN 474
Україна PingviN Фанат
Фанат

Матеріал застарілий, але все ж таки заложе основу для гри в мтт. 

Аура користувача nathanonlife 616
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Дуже корисна книга, але щоб добре її розуміти - потрібно знати англійську :)

Аура користувача ARHANGEL 2090
Україна ARHANGEL Гуру
Гуру

Книга бездоганна. Рекомендую кожному гравцю в покер прочитати! На одному диханні прочитав в свій час

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Джонатан Харрінгтон детально розглядає сучасні стратегії і підходи до турнірного гри, розкриваючи велику кількість корисних порад та інсайдерських знань. Книга націлена на знаючу аудиторію, але для початківців також буде корисною

Аура користувача qok24 3152
Україна qok24 Гуру
Гуру

Книга описує всі нюанси гри турнірного безлімітного холдингу. Рекомендую внести даний бестселер Дена Харрінгтона у свій список!

Аура користувача SeregaProfit 135
Україна SeregaProfit
Без статусу

Сам Ден Харрінтон вважає цю книгу четвертим доповненим томом його знаменитого тритомника «Харрінгтон про Холдем», оскільки понад 10 років після його написання потрібно було внести актуальні корективи щодо тактики та стратегії турнірів.

Аура користувача vasya62444 160
Україна vasya62444
Без статусу

Підійде і для новачків, і для регулярів — деякі розділи дуже очевидні, але при цьому корисного в книзі теж багато.

Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

ця книжка тільки на англійській мові !!!!!) мій англійський слабенький ...вчіть англійську)

Аура користувача RoyalFlushRumble 149
Україна RoyalFlushRumble
Без статусу

Неймовірна книга від Легнеди покеру. Варто для прочитання. Якщо не купив якийсь курс, не вступив до фонду, а самостійно набиваєш собі шишки і шукаєш джерела інформації, то ця книга - саме для тебе. Багато цікавої і корисної інформації у зрозумілій подачі. Єдиний мінус - нема українською, але якщо граєте в покер, то знання англійської буде великим плюсом. Читайте книги і вчіть іноземні мови, розширяйте свій світогляд

Аура користувача serjio25 977
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Дійсно покер змінився. Тому автор вірно вирішив внести деякі поправки в свій твір 

Аура користувача pankoffff 112
Україна pankoffff
Без статусу

Трішки тенеденції міняються, але для загального розвитку варто прочитати.

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

Ця книга допоможе початківцям зрозуміти основні концепції та розгорнуті техніки гри в турнірах, а також покращить навички досвідчених гравців. Чіткий стиль написання та практичні приклади роблять її дуже зрозумілою та цікавою для читачів.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

езважаючи на те, що багато авторитетних покеристів вважають тритомник Харрінгтона і Роберти про турніри з безлімітного холдему актуальним і донині, сам автор вирішив внести деякі поправки і поділитися новою інформацією.

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Гарна книга для свого часу. Але покер змінюється. Хоча новачкам корисно прочитати.

Аура користувача Sharan1927 4764
Україна Sharan1927 Еліта
Еліта

Прочитав цю книгу коли тільки починав займатися покером,на той час були якісь свіжі думки проте наразі турнірний покер змінився і пішов уперед тому не думаю,що зараз вона дуже корисна,вже звісно якісь ази залишились 

Аура користувача sinica 158
Україна sinica
Без статусу

"Харрінгтон про сучасний турнірний покер" - це книга відомого покерного гравця та тренера Дена Харрінгтона, яка є досить добре структурованою та наповненою корисною інформацією для гравців, які бажають покращити свою гру в турнірному покері. Книга охоплює різні аспекти гри, включаючи загальні підходи до гри, планування та виконання різних типів рухів, аналіз різних ситуацій на столі та багато іншого. На відміну від деяких інших книг, які можуть бути дуже специфічними і призначеними тільки для певного рівня гравців, "Харрінгтон про сучасний турнірний покер" буде корисним для гравців різних рівнів. Книга написана просто та зрозуміло, але в той же час досить детально, тому може знадобитися трохи часу, щоб охопити всю інформацію. В цілому, я б рекомендував "Харрінгтон про сучасний турнірний покер" як цікаву та корисну книгу для будь-якого гравця, який бажає покращити свою гру в турнірному покері.

Аура користувача dissolveyo 154
Україна dissolveyo
Без статусу

Книга написана зрозуміло та доступно, автор детально розбирає різні ситуації та вказує на помилки, які можуть бути зроблені гравцями. Крім того, книга містить багато примерів та задач, які допоможуть удосконалити гру. Загалом, "Харрінгтон про сучасний турнірний покер" є важливим джерелом інформації для будь-якого гравця, який бажає покращити свою гру в турнірному покері.

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

Ще в передмові автор звертає увагу читачів на те, що гра на ранній і завершальній фазах турніру дуже різниться. У цій книзі детально розглядаються методи і прийоми застосовні на пізній стадії гри, аналізуються приклади різних рук і обговорюються ідеї, які, за словами Харрінгтона, ви не знайдете в інших книгах про покер. Вона допоможе розібратися з грою за фінальним столом і визначити для себе коли вигідно погодитися на угоду і поділити, а коли потрібно боротися до кінця

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.