Оновлено
16.02.2024

Ден Харрінгтон (Dan Harrington)

Ден Харрінгтон
Ден Харрінгтон (78 років)
США
Чоловіча
06.12.1945
понад 6 600 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 635 365$ (1 місце в турнірі NLН за 9 700$ на Championship Event Legends of Poker в 2007 році в Лос-Анджелесі)
Головні досягнення:
2 браслети WSOP, член Залу Слави Покеру, автор цілого ряду покерних книжок, 1 трофей WPT
Можна знайти за ніком:
Action Dan

Ден Харрінгтон – легендарний професійний гравець, на рахунку якого 2 браслети WSOP, титул WPT і безліч попадань у призи престижних подій. Не дивно, що він був відзначений в Залі Слави Покеру.

Харрінгтон народився в Кембриджі, штат Массачусетс. З дитинства він любив змагання і плекав любов до ігор. Ден професійно займався шахами і в 1971 році виграв чемпіонат із шахів в Массачусетсі, а пізніше і в Нью-Джерсі. Ще одним захопленням покериста були нарди. Познайомившись з цією грою, він настільки швидко освоїв її, що в 1981-му виграв Світовий кубок у Вашингтоні і став чемпіоном світу з нардів. Проте, його кар'єра у якості нардиста тривала до тих пір, поки на черговому чемпіонаті організатор не відмовився виплатити 27 000$ призових. Цей вчинок відклав відбиток на Харрінгтона і він вирішив зав'язати з нардами.

Дух змагань не затих і цього разу, тому незабаром Ден взявся за покер. Судячи з результатів його попередніх захоплень, не дивно, що і в покері він домігся значних висот. У 1995 році покерист показав чудову майстерність одразу на двох турнірах серії WSOP і отримав 2 браслети з різницею в 3 дні. За перемогу в одному з таких турнірів Ден заробив 1 000 000$. Ще одну семизначну суму Харрінгтон отримав в 2007 році на Championship Event Legends of Poker в NLH-турнірі за 9 700$. Тоді він збагатився на 1 635 365$.

У гравця досить довгий список перемог і попадань у призи, про це свідчить зароблена ним сума виграшів у живих івентах, яка складає більше 6,6 млн доларів.

Але відомий Харрінгтон у світі покеру не тільки своїми перемогами, але і створеною ним навчальною літературою. Всі його успіхи і досягнення були гідно оцінені, і в 2010 році Ден був включений до Зали Слави Покеру.

Цікаві факти:

  • Ден Харрінгтон навчався у Саффолкському університеті на юриста. Після отримання диплому він працював адвокатом.
  • ​Покерист грав у легендарному "Mayfair Club" з такими професіоналами, як Говард Ледерер та Ерік Сайдел.
  • За деякими даними існує інформація, що Харінгтон грав у покер проти самого Білла Гейтса.
  • "Action Dan" – родич професійного гольфіста Падрейга Харрінгтона і колишнього квотербека НФЛ Джо Харрінгтона.
  • Під час навчання в університеті Ден був членом групи "MIT roulette team", що грала в рулетку. Також він був членом команди, що спеціалізується на грі в блекджек.
  • Ден Харрінтон є автором цілого ряду покерних книжок, які ви можете знайти: